FCSZ-01.jpg
20.2.2013 od 19:00 náš tým odehrál čtvrtfinálové utkání v poháru FAČR ve futsale. Přivítali jsme druholigový tým SKP Likop Třinec, který je v součastné době na třetím místě druholigové tabulky.
Pozvánka 2013-01-30 pohár maly.jpg
FK PEGASUS Ostrava - FC Smíšené NC-LINE

Letošního ročníku poháru FAČR se v Moravskoslezském kraji zúčastní jen 9 celků. Pro nezaplacení členských příspěvků byly vyřazeny celky z nižších soutěží. Zůstal jen jediný a to celek FK Pegasus Ostrava, hrající ostravský okresní přebor. A právě tento tým zbyl pro nás jako soupeř do prvního kola.
Původně se měl poslední turnaj Krajského přeboru odehrát 2.března. Vedení soutěže, však bez jakéhokoliv osobního upozornění posunulo závěrečný turnaj na 9. března. Hodně to poznamenalo nejen náš tým. Jádro našeho týmu se nakonec v pohodě sešlo, ale další dva týmy měly větší problémy a hned tu byly další 3 kontumační výsledky. 
futsal-129.jpg
Předposlední turnaj Krajského přeboru se odehrál v hale v Čeladné. Poprvé v historii se mám v této hale podařilo zvítězit a to hned 11:6. I v druhém zápase to vypadalo velice nadějně, kdy jsme ještě v poločase vedli nad favoritem 2:1, nakonec nám ale došly síly a v závěru jsme na soupeře nestačili.
1264709482_ilustracni.jpg
K osmému turnaji sezóny 2012/2013 jsme zajížděli do naší domovské haly v Bílovci. Ještě dopoledne před zápasy to vypadalo, že se náš tým ani nesejde. Jedna omluvenka chodila za druhou. Ale nakonec jsme se dostavili se dvěma brankáři, 4 hráči do pole a dva na střídaní.
Pozvánka 2013-02-02.JPG
7. turnaj KP - obrázek

7. turnaj KP - obrázek

Před sedmým turnajem jsme řešili sestavu. Omluvili se Dalibor Nový, Tomáš Melecký a Filip Sokol. Ostatní hráči se bezdůvodně bez omluvy nedostavili !!! Ovšem hráči co nastoupili k zápasům podali velice kvalitní a bojovný výkon v obou zápasech. V bráně nastoupil poprvé od začátku utkání Daniel Šťastný a jeho výkon byl vynikající. 

další podrobnosti ještě doplním...
Druhou polovinu soutěže jsme nezahájili dobře - obrázek

Druhou polovinu soutěže jsme nezahájili dobře - obrázek

Druhá poloviny soutěže pro nás nezačala vůbec dobře. Před třemi důležitými zápasy se nám kompletně rozpadla obrana. Dalibor Nový, Ivan Zavřel a Aleš Sigmund nebyli zdravotně v pořádku a Daniel Mrkvica si plnil pracovní povinnosti. 
5.turnaj - obrázek

5.turnaj - obrázek

K poslednímu turnaji první poloviny soutěže jsme letos poprvé nastoupili ve sportovní hale Sareza. K utkání jsme se dostavili s dostatečném předstihu, ale aby nebyl nějaký problém.... Kapitán Dalis si nějakým nedorozuměním nevzal věci ke hraní :-) . Vše jsme zavčas napravili a popůjčováním sportovního vybavení jsme problém napravili. :-)
Poprvé se v sezóně představil Radim Bill, pro změnu zase chyběl nemocný Tomáš Melecký.
4.turnaj - obrázek

4.turnaj - obrázek

Ve sportovní hale v Bílovci jsme odehráli 4.turnaj KP. 50% úspěšnost.... Do sestavy se po delší odmlce vrátil Jan Šesták a v prvním zápase hned vstřelil 4 branky. V druhém zápase jsme podali velice dobrý výkon, přesto jsme na zkušeného soupeře z Hukvald nestačili. Doplatili jsme i na stále neproměňovaní šancí a výborně hrající Tlapičky z Hukvald trestaly každé naše zaváháni.
3.turnaj Krajského přeboru - obrázek

3.turnaj Krajského přeboru - obrázek

Druhý turnaj - obrázek

Druhý turnaj - obrázek

4.11.2012 SH Varenská, Ostrava
Druhý turnaj Krajského přeboru pro nás nedopadl dobře. Před utkáním se vinou zranění omluvili 4 hráči a nejlepší střelec soutěže Petr Zapalač onemocněl. Navíc dva hráči se dostavili se zraněním z velkého fotbalu. Takže do hry byla nachystaná jedna čtverka a ke střídaní byl přichystán trenér a druhý brankář.
I. turnaj Krajského přeboru: - obrázek

I. turnaj Krajského přeboru: - obrázek


 

V sobotu 13.10 jsme odehráli první tři zápasy nové ročníku Krajského přeboru. Vstup do soutěže se nám povedl na 100 procent a hned jsme získali plný počet bodů.
Nordic_Steel.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
15  Kotrla Kryštof
11   Vašina Ladislav
8    Zapalač Petr
7    Stratil Lukáš
7    Šesták Tomáš
7    Šesták Jan
6    Šesták Jaroslav
5   Schmied Jan
4   Janovský Dominik
3   Černoch Tomáš
2   Stratil Jaromír
2   Čonka Zdeněk
2   Mrkvica Daniel
1   Špitalík Jan
1   Sokol Filip
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one