IV. turnaj 6.12.2014 Ostrava

Další turnaj. Další chyby v obraně. Další těžkopádná snaha o vstřelení branky.... Výsledek: o bodů.
FC Smíšené NC-LINE  - Roub Vítkovice   3 : 6   ( 2 : 3 )

Sestava:  Šťastný Daniel, Šťastný Lukáš, Nový Dalibor, Minařík Vít, Hendrych Dominik, Černoch Tomáš, Mrkvica Daniel, Zapalač Petr, Máslo Vojtěch
branky:  Zapalač Petr 2x, Nový Dalibor
ČK: Nový Dalibor

Další turnaj jsme odehráli v ostravké SAREZE. V prvním zápase nás čekal druhý tým tabulky ROUB Vítkovice. A vůbec nešlo poznat, že hraje poslední s druhým.  Hned od začátku jsme na soupeře vlítli a svou aktivitou a důrazem jsme Vítkovice dokonale zaskočili. Už ve druhé minutě jsme měli gólovou šanci, do které se dostal Peťa Zapalač. Krásně se uvolnil a obešel brankáře, ten ho fauloval, ale páni rozhodčí ještě spali a nic nepískali. Nadále jsme byli aktivnější a taky jsme po zásluze šli ve 4 minutě do vedení  1:0. A hned na to jsme trefili soupeřovou tyč. Začínalo zase to naše neproměňování šancí.  A k tomu špatné bránění… Soupeři stačilo začít trochu hrát a my mu začneme nabízet šance. Do desáté minuty se Vítkovicím podařilo skóre otočit na 1:2. Ovšem dnes jsme hráli dost dobře a tak jsme si nadále vytvářeli šance. A 5 minut před koncem poločasu vyrovnávame na 2:2, kdy jsme se nadvakrát prosadili dorážkou. Ovšem naše euforie netrvala dlouho, za dvě minuty soupeř zase vede 3:2. V poločase se stala ještě dost důležitá věc. A to nesprávně udělená žlutá karta pro našeho kapitána Dalibora Nového. Soupeř nechtěl vydat míč k naší rozehrávce, Dalibor si ho chtěl vzít, ale protivník ho oběma rukama odstrčil do hrazení. A žlutou kartu dostali oba dva hráči. Bohužel náš hráč zcela neprávem,  za což poté Dalis pykal ! Zase totální zmatek ze strany ostravských rozhodčích! No a pak stačilo Daliborovi udělat skluz ( zepředu ), ani za to by nemusela být při trochu dobré vůle karta, ale pro nás je vždy! A tak byl Dalis vyloučen po druhé žluté kartě. Ale hlavně co nás „sere“ byla ta první nesprávně udělená. A takového momenty ze strany sudích rozhodují zápasy!!! A zase to proti nám udělal jeden a ten samý sudí…. Poněkolikáté…
Druhý poločas nezačal pro náš tým dobře. Hned na začátku jsme inkasovali na 2:4. Ale pak jsme začali zase hrát. Měli jsme několik hodně dobrých šancí, ale bránu ne a ne trefit. Peťa Zapalač se hodně snažil. Během 10 minut byl 6x faulován zezadu a výsledek? Jen jedna udělená žlutá karta. Ve 25 minutě utkání předvedl Víťa Minařík parádní lob přes půl hřiště a přesně našel halovku Petra a ten nezaváhal – 3:4. V 30 minutě se lámal děj utkání. Po našich dalších dvou šancích přišla tutovka, kdy po naší vynikající kombinaci zakončoval Lukáš Šťastný do polootkryté brány…. Bohužel minul. Jó, kdyby se vyrovnalo…. Místo toho jsme do minuty inkasovali na 3:5. Náš závěrečný nápor byl zase bezgólový. Šance byly, ale ta naše koncovka. No a v posledních sekundách soupeř ještě upravil skóre na 3:6.
V tomto zápase jsme si nezasloužili prohrát.  Šanci jsme měli o moc více než soupeř, ale ty naše chyby v obraně…. A moc tento zápas ovlivnilo nesprávné vyloučení našeho kapitána!

FC Smíšené NC-LINE  - Globtec Ostrava   3 : 8  (  2 : 6 )

Sestava:  Šťastný Daniel, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Minařík Vít, Hendrych Dominik, Černoch Tomáš, Mrkvica Daniel, Zapalač Petr, Máslo Vojtěch
branky:  Zapalač Petr 2x, Minařík Vít
ŽK: Zapalač Petr, Minařík Vít

Druhý zápas dne: Pomalu nám docházely síly a zase banální chyby v obraně nás srážely do kolen. Šanci jsme měli spousty, ale padly jen tři branky….