Tak jsme dnes odehráli poslední dva zápasy základní skupiny ve futsale. Zápasy měly správnou "šťávu" a náboj, i futsalovou kvalitu. Bohužel jsme oba dva zápasy prohráli rozdílem jedné branky:
FC Smíšené 2003 Bílovec - Beach Boys Odry 1:2
FC Smíšené 2003 Bílovec - 1.FSC Callibrum Frýdek Místek 4:5

Záměrně píšu celé názvy týmů, protože dnešní delegát a "rozhodčí" soutěže nevěděli, jak se týmy jmenují .Emotikona smile

Vzkaz a malinké vyjádření k pánům, co se dnes jakoby snažili pískat zápasy: Nekazte prosím tento pěkný sport !!! Byli jste ostudou většiny dnešních zápasů ( toto je názor mnoha hráčů několika týmů celého dnešního turnaje ).

12:30 FC Smíšené 2003 Bílovec - FC Ozon Kunín

FC Smíšené 2003  -  Beach Boys Odry „B“   1 : 2  ( 0 : 0 )
sestava: Sokol Filip, Šesták Jan, Šesták Jaroslav, Vlk Libor, Mrkvica Daniel, Minařík Vít, Štefek Jan, Šťastný Martin
branka: Šesták Jan p.k.
ŽK: Mrkvica Daniel, Štefek Jan, Vlk Libor
Velice pohledné utkání z pohledu futsalové hry. Hráčům Beach Boys šlo o postup do první šestky. Jedině výhra jim zaručovala uchování naděje postupu. Podle toho i bojovali za všech sil. V prvním poločase byly šance na obou stranách, myslím, že náš tým měl více tutovek a měli jsme i nějaké nastřelené tyče. V polovině poločasu však došlo pro nás k zásadní situaci. Rozhodčí zcela nepochopitelně (nebo úmyslně) neodpískali zcela jasnou penaltu se zákrokem na červenou kartou na Jana Šestáka. Výkon rozhodčích a dnešního delegáta nemá cenu komentovat. Jejich úmysly a provokování našeho týmu si všimli všichni přítomní v hale…. Bohužel tato situace náš tým rozhodila a následný výkon již nebyl tak soustředěný.
V druhém poločase jsme nezachytili počáteční nápor soupeře a ten šel ve 23´ do vedení 0:1. Náš tým se snažil i přes odpor dalšího protivníka – rozhodčích. Ovšem neproměněné šance a následné rychlé protiútoky soupeře nás stály mnoho sil. Ve 32´Beach Boys zvýšil na 0:2. Nám se podařilo vstřelit branku až 3 minuty před koncem z pokutového kopu Honzou Šestákem 1:2. Do konce zápasu se nám vyrovnat bohužel nepodařilo. Myslím, že remíza by slušela více. Zápas byl pro diváky velice zajímavý, byl bojovný, plný pěkných futsalových akcí na obou stranách. Bohužel ho pokazili svým ostudným výkonem rozhodčí.

1.FSC Callibrum Frýdek Místek - FC Smíšené 2003   5 : 4  ( 2 : 3 )
branky: Minařík Vít 2x, Šesták Jan 2x
ŽK: Šesták Jan, Mrkvica Daniel
Druhé naše utkání proti vedoucímu celku soutěže bylo pro nás přes nepřízeň rozhodčích velice náročné. Bylo to opět krásné utkání, kdy oba soupeři předváděli opravdu dobrou futsalovou hru. Do vedení šel náš tým ve 3´ pěknou brankou Jana Šestáky, kdy zakončoval patou, čímž dokonale překvapil soupeřova brankáře – 1:0. Nadále jsme byli v první polovině o něco lepším týmem, ovšem Callibrum prokazovali svoje dobré kvality. Pozorně bránili a každý jejich protiútok byl velice nebezpečný. V 10´ Callibrum vyrovnali – 1:1. Ovšem náš tým v těchto minutách hrál výborně a ve 14´ jsme šli do vedení brankou Vítě Minaříka 2:1. Za dvě minuty na to opět zvyšoval Víťa Minařík už na 3:1. Pár sekund před koncem poločasu však došlo k pokutovému kopu soupeře. To jejich hráč tvrdě vystřelil a Daniel Mrkvica měl ruku od těla… penalta se kopala pět sekund před koncem – 3:2.
Druhý poločas jsme začali zase aktivně. Ve 25´ zvýšil Jan Šesták na 4:2 a zápas pro nás vypadal dobře. Jenže Callibrum je, jak se ukázalo, kvalitní tým a nesložili zbraně. Dokázali v rozmezí 5 minut výsledek otočit. 27´- 4:3, 30´- 4:4, 32´- 4:5. Naši kluci se do konce zápasu hodně snažili, měli jsme i tutovky, ale branku jsme již vstřelit nedokázali. Opět jsme dojeli na neproměňování šancí. I tak musíme toto utkání z hlediska kvality hry hodnotit pozitivně.