TOPlist
FC Smíšené 2003  -  SKP Frýdek Místek   5 : 2  ( 2 : 1 )
sestava: Sokol Filip, Šesták Jan, Šesták Jaroslav, Máslo Vojtěch, Stratil Jaromír, Minařík Vít, Barvík Radim, Mrkvica Daniel, Špitalík Jan, Nový Dalibor
branky: Šesták Jan 4x, Mrkvica Daniel
Hráčům z Frýdku jsme v tomto utkání odplatit minulou porážku. A povedlo se nám to dokonale. Náš tým pokračoval ve velmi dobrém výkonu z pohárového utkání. Sice jsme trochu zaspali úvod a soupeř šel v čase 0:45 do vedení 0:1. My však postupně přebírali režii zápasu a vytvářeli si šance na vyrovnání. To se podařilo až v čase 13:40 Janem Šestákem po přihrávce Daniela Mrkvicy – 1:1. A v 15 minutě krásnou ranou pod „víko“ dal branku Daniel Mrkvica -2:1. Soupeř byl ale neustále nebezpečný, náš tým ale důsledně bránil. Chvíli před koncem dokonce SKP zahrávali 9 m kop, Filipa v bráně však nepřekonali.
Druhý poločas jsme začali aktivně zase my. Hned v druhé minutě jsme vytvořili krásnou akci, Víťa Minařík nejprve pálil do tyče, další ránu Daniela Mrkvicy zblokoval soupeř, ale na další ránu Jana Šestáky byl i brankář krátký – 3:1. Pak jsme nastřelovali další tyče, nejprve v 6´Jarda Šesták a v 10´Daniel Mrkvica. Stejně jako v prvním poločase byl soupeř z Frýdku pořád nebezpečný a taky to v 12´ukázal – 3:2. Náš tým ale pokračoval ve velmi dobrém výkonu a 16´opět skóroval Jan Šesták – 4:2. No a v poslední minutě korunoval svůj dobrý výkon Jan Šesták svou čtvrtou brankou v utkání a upravil na konečných 5:2.
Toto utkání bylo zase jedno z krásných futsalových zápasů, k němuž přispěl dobrý výkon hráčů SKP Frýdek Místek a hlavně naše předvedené hra.

FC Smíšené 2003  -  Ozón Kunín  1 : 4  ( 0 : 1 )
sestava: Sokol Filip, Šesták Jan, Šesták Jaroslav, Máslo Vojtěch, Barvík Radim, Nový Dalibor, Vlk Libor, Šťastný Martin
branky: Šesták Jaroslav
Do druhého utkání jsme nastoupili bez přestávky. Některé týmy z turnaje odjely (prý nebylo o co hrát…. J ) . A tak jme p deseti minutách přestávky pokračovali ve hře. Navíc nás opustila čtveřice hráčů z první čtyřky ( odjeli na zápas velkého fotbalu ). A tak jsme se v silně kombinované sestavě pokusili o poslední body. Karty před zápasem byly rozdány tak, že kdo vyhraje, skončí na druhém místě. Zápas se vyvíjel tak, že bylo jasné, že kdo dá první gól, vyhraje. Nám se to i přes některé slibné šance nepodařilo. A tak od 10´, kdy šel soupeř do vedení, jsme potom jen dobývali kunínskou branku. Soupeři jen stačilo bránit a vyrážet k protiútokům. Tato taktika jim stačila po celý zápas. My si vytvářeli šance, tlačili se před soupeřovou bránu a kunínští vyráželi k brejkům a trestali naše chyby. Čtyři minuty před koncem utkání jsme sice brankou Jardy Šestáka snížili na 1:3, ale z našeho dalšího náporu jsme odešli s další inkasovanou brankou.
13.2.2016 jsme odehráli poslední turnaj letošní sezóny. V první zápase a v plné sestavě jsme ukázali výborný výkon. Ve druhém zápase nám odjeli 4 hráči a na výkonu to bylo hned poznat. Celkové výsledky potom určily, že náš tým zkončil v sezóně 2015/2016 na třetím místě. Honza Šesták pak byl vyhlášen jako nejlepší hráč celé sezóny.
IMG_7699.JPG
IMG_7687.JPG
IMG_7739.JPG
IMG_7718.JPG
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

O2A0801 SVP - Tsunami Příbor RIFC Drivers Nový Jičín 2:7 (1:2)
Branky: Drápala Matyáš, Nedoma Jakub - Brtníček Aleš 2, Fojtík Lukáš, Holík Josef, Mazán Marcel, Richter Milan, Vašička Luboš; ŽK: Drápala Ondřej- 0

O2A0802 Bizon RIFC Drivers Nový Jičín 2:5 (1:3)
Branky: Bayer Jiří, Mikyska Petr - Brtníček Aleš 3, Holík Josef, Orlita Michal;ŽK: Polášek Radomír- 0

O2A0803 Orel Štramberk SVP - Tsunami Příbor 6:2 (1:0)
Branky: Buzek Petr 3, Martinovský Tomáš 2, Lichnovský Lukáš - Konvička Vladan, Richter Tomáš; ŽK: Lichnovský Lukáš - Richter Tomáš, Konvička Vladan, Nedoma Jakub

O2A0804 Javor Bordovice Bizon 6:3 (2:3)
Branky: Enčev Radek 3, Adamec Martin, Najvar Jakub, Najvar Lukáš - Marek Radim, Mikyska Michal, Mikyska Petr; ŽK: Enčev Radek, Najvar Jakub - Melecký Tomáš; ČK: 0 - Polášek Radomír

O2A0805 RIFC Drivers Nový Jičín FU Kopřivnice B 0:10 (0:2)
Branky: Bartoň Pavel 2, Burýšek Lukáš 2, Stanislav Jan 2, Baus Dušan, Kováč David, Polášek Jiří, Pustějovský Vojtěch; ŽK: Brtníček Aleš- 0

O2A0806 Bizon Orel Štramberk 4:4 (2:3)
Branky: Marek Radim 2, Bayer Jiří, Mikyska Michal - Adámek Libor, Martinovský Tomáš, Sarténa Tomáš, Váňa Martin; ČK: 0 - Buzek Petr

O2A0807 FU Kopřivnice B Javor Bordovice 3:3 (2:2)
Branky: Baus Dušan, Pustějovský Vojtěch, Stanislav Jan - Enčev Radek 2, Knybel Radomír; ŽK: Stanislav Jan - Turoň Michael, Najvar Lukáš

O2A0901 Beach Boys B Snipers 4:2 (1:1)
Branky: Sedláček Petr 2, Chuděj Tadeáš, Klevar Ondřej - Fojtík Jiří, Solanský Jakub; ŽK: Hurta Lukáš- 0ČK: 0 - Longauer René

O2A0902 SKP Frýdek Místek Ozon Kunín 1:5 (1:4)
Branky: Dužík Marcel - Masařík Adam, Vaněk Martin, Wessely Michal, Šemberk Petr, Šlahorek Jakub; ŽK: 0 - Šlahorek Jakub

O2A0903 Callibrum Beach Boys B 9:4 (3:1)
Branky: Půchnický Lukáš 3, Teplý Jakub 3, Birčák Jonáš, Kovalík Tibor, Němec Petr - Káňa Jiří 2, Paszko Martin, Sedláček Petr

O2A0904 Ozon Kunín Snipers 6:2 (6:1)
Branky: Wessely Michal 2, Horák Radim, Sedláček Vladimír, Šemberk Petr, Štancl Martin - Šimíček Adam 2

O2A0906 Snipers Callibrum 0:5 (0:5)

O2A0905 SKP Frýdek Místek FC Smíšené 2:5 (1:2)
Branky: Strouhal Tomáš, Vaverka Roman - Šesták Jan 4, Špitalík Jan; ŽK: 0 - Stratil Jaromír, Minařík Vít, Mrkvica Daniel

O2A0908 Callibrum SKP Frýdek Místek 5:0 (5:0)

O2A0907 FC Smíšené Ozon Kunín 1:4 (0:1)
Branky: Šesták Jaroslav - Šlahorek Jakub 3, Štancl Martin; ŽK: 0 - Šlahorek Jakub