Pohárové utkání

19.2.2017 16:30 Sportovní hala SOU Kopřivnice

Javor Bordovice - FC Smíšené 2003  1 : 9  ( 1 : 4 )

sestava: Ondřej Návrat, Šesták Jan, Šesták Jaroslav, Minařík Vít, Barvík Radim, Mrkvica Daniel, Tomáš Šesták, Ladislav Vašina, Jan Schmied, Martin Šťastný
branky: Šesták Jan 4x, Barvík Radim 2x, Vašina Ladislav, Šesták Tomáš, Schmied Jan

Pohárové utkání (okresní finále) se soupeřem z naší skupiny I.třídy okresu NJ+FM přinesl jednoznačný průběh zápasu. Javor Bordovice dokázal náš tým v soutěži porazit a v to doufal i v tomto zápase. Ale i když jsme nebyli kompletní, žádné drama jsme nepřipustili.
V dalším kole nás čeká divizní Beach Boys Odry, termín je v jednání.
     Utkáníse hrálo na rozdíl od soutěžních utkáních na 2 x 20 minut čistého času. Soupeř se dostavil v plném počtu a začal hru sebevědomě. Náš tým ale hrál velice zkušeně a od začátku jsme udávali tempo. V čase 6:42 vstřelil první branku Radim Barvík po perfektně zahraném rohu Jardy Šestáka. Další branka padla zase po rozehrání rohového kopu, to rozehrál Víťa Minařík a s pomocí teči skóroval Jan Šesták. V čase 15:50 se prosadil náš letošní bombér Laďa Vašina a čtvrtá branka byla připsána Honzovi Šestákovi, když si dal soupeř vlastní gól. Dvě minuty před koncel prvního poločasu snížil i Javor, když naše obrana trochu vypustila a Javor mohl třikrát za sebou vystřelit a protlačit míč do sítě - 1 : 4.
     Druhý poločas už byl jen v naší režii. 6:30 zvyšuje svou další brankou Jan Šesták na 1:5 kdy propálil brankáře z úhlu. Za půl minuty na to dorazil střelu od Jana Schmieda Radim Barvík - 1:6. V desáté minutě utekl z poloviny hřiště sám Tomáš Šesták a v pohodě zakončil - 1:7. Poté zkusil Javor hru bez brankáře a chvíli nám svou přesilovkou nepůjčoval míč. Ovšem v čase 16:35 jsme jim balón odebrali a Jan Šesták ho dostal přes celé hřiště do prázné branky - 1:8. A poslední branku jsme dali v čase 17:35, kdy zakončoval Jan Schmied.
     Toto pohárové utkání jsme zvládli velice zkušeně a i přes slušnou kvalitu soupeře z Bordovic jsme měli celý zápas pod kontrolou.