tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist
FUTSAL CUP 2010 BÍLOVEC - obrázek

FUTSAL CUP 2010 BÍLOVEC - obrázek

Premiérový první ročník našeho Novoročního turnaje FUTSAL CUP 2010 BÍLOVEC je již za námi. Příroda jakoby chtěla zdůraznit, že se jedná o Novoroční turnaj, přichystala pro všechny týmy na ranní cestování bohatou sněhovou nadílku. V Bílovecké sportovní hale však bylo teploučko venkovní sněžení jen zdůrazňovalo příjemnou zimní atmosféru.
Turnaj v Německu ! - obrázek

Turnaj v Německu ! - obrázek


FC Smíšené 2003 se zůčastnil turnaje v Německu a to v termínu 4.6. až 5.6. ve městě Regen.  Info o turnaji : www.vip-regen.de .

Na cestu jsme se vydali v tomto složení: Daniel Šťastný, DAlibor Nový, Jan Šesták, Martin Šťastný, Vladan Krajíček, Hynek Seman, Lukáš Kuděla, Víťa Minařík, Daniel Mrkvica a Pavel Šnajder. Cestu nám sponzorovala firma NC LINE, za což velice děkujeme.
turnaj Velké Albrechtice - obrázek

turnaj Velké Albrechtice - obrázek

Podruhé jsme se zůčastnili turnaje ve Velkých Albrechticích, ktrerý se konal 3.7.2010. Za tropického počasí se hrál pohodový turnaj.
V základní skupině jsme podávali dobré výkony, ale 2x smolně prohráli a to na postup do play-off nestačilo.
Ve skupině " O útěchu" jsme ale hráli opět výborně a dostali se až do finálového utkání, ovšem tam nám došly síly a prohráli.

sestava:
Daniel Šťastný, Daniel Mrkvica, Michal Pretsch, David Pretsch, Ivan Zavřel, Dalibor Nový, Martin Šťastný, Vladan Krajíček


foto: http://fcsz.rajce.idnes.cz/Turnaj_Velke_Albrechtice_3.7.2010/
Futsal Cup 2010 - obrázek

Futsal Cup 2010 - obrázek

17.července se podruhé sjely týmy z celé Moravy do Bravinné na 8.ročník turnaje Futsal Cup 2010,  který jsme pořádali společně s fotbalovým oddílem TJ Bravinné.

V letošním ročníku se představily týmy z krajských přeborů, nižších soutěží a týmy poskládané jen pro tyto letní turnaje. Hrálo se ve čtyřech 5-ti členných skupinách na čtyřech travnatých hřištích dle futsalových pravidel. K řízení se dostavilo 5 futsalových rozhodčích nominovaných futsalovým krajským svazem.

Tradičně poslední víkend v červenci se konal jeden z nejstarších turnajů v malé kopané - 34.ročník Globus Jančí. Po delší odmlce se náš tým zůčastnil a řídil se heslem: přišel jsem, viděl jsem a zvítězil jsem !!! V týmu se představily možné nové posily na novou sezónu. Náš tým hrál pod krycím názvem FC Vypito a ve finále porazil zkušené družstvo Start Ostrava. Do příštího ročníku tedy držíme putovní pohár " Janecký Globus".Globus_Janci_2010_135.JPG
Globus_Janci_2010_136.JPG
Globus_Janci_2010_137.JPG
Nordic_Steel.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
15  Kotrla Kryštof
11   Vašina Ladislav
8    Zapalač Petr
7    Stratil Lukáš
7    Šesták Tomáš
7    Šesták Jan
6    Šesták Jaroslav
5   Schmied Jan
4   Janovský Dominik
3   Černoch Tomáš
2   Stratil Jaromír
2   Čonka Zdeněk
2   Mrkvica Daniel
1   Špitalík Jan
1   Sokol Filip
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one