3.kolo 3.12.2017 SAREZA

Do třetího turnaje nám chyběli tři hráči pro zranění a dva pro pracovní povinnosti, přesto jsme se s tím poprali. I když jsme nějaké body ztratili, hru jsme předváděli hodně kvalitní.

pro všechny výsledky, tabulku a fotky klikni na nadpis nebo zde
FC Smíšené 2003 – Static ComProMis Ostrava    2 : 2 ( 1 : 0 )
sestava: Návrat Ondřej, Šťastný Daniel, Šesták Jaroslav, Šesták Tomáš, Šesták Jan, Stratil Lukáš, Janovský Dominik, Vašina Ladislav, Schmied Jan, Kotrla Kryštof
branky: Schmied Jan, Vašina Ladislav
     V prvním utkání třetího turnaje nás čekal vedoucí celek soutěže. Zápas vysoké kvality ukázal, že kvalitou hry se můžeme měřit s každým týmem. Bohužel, je naše velká slabina proměňování šancí. A v tomto utkání to rozhodlo. Do desáté minuty se hrál vyrovnaný futsal, tutovější šance měl soupeř, ale Ondra Návrat si v klidu poradil s každou střelou na bránu. Od poloviny prvního poločasu jsme zase byli nebezpečnější my, měli jsme několik tutovek, Lukáš Stratil nastřelil tyč. Přes spoustu šancí  však branka padla až tři sekundy před koncem poločasu, kdy se prosadil přes obranu Jan Schmied – 1:0.
     Druhý poločas jsme začali stejně aktivně, ale do kolen nás srazila akce ve třetí minutě. Rozehrávali jsme míč od brány, na půlce jsme ztratili míč a soupeř šel ve třech na jednoho obránce. Dotáhli to zkušeně – 1:1. Nadále se hrál kvalitní a pohledný futsal. V čase 8:48 utekl po lajně Laďa Vašina, tvrdě vystřelil a brankář nemohl zareagovat – 2:1. Ovšem v třinácté minutě přišla další fatální chyba v naší obraně, skoro na lajně přišla zase ztráta míče a trest tu byl ihned – 2:2. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo, i když byly šance na obou stranách.
     I přes velkou kvalitu soupeře byla pro nás remíza ztráta bodů, branky jsme dostalo po vlastních fatálních chybách, spousty šancí jsme neproměnili….

FC Smíšené 2003 – Beach Boys Odry B   1 : 5 ( 1 : 1 )
branky:  Šesták Jan
     Hned po prvním náročném zápase jsme nastoupili bez přestávky do derby s Beach Boys B. Soupeř se na nás připravil, dovezl si 4 hráče s A týmu, přesto jsme dlouhé minuty hráli více než vyrovnanou partii. Zase jsme neproměnili spouty šancí. Klasika byla v šesté minutě, kdy jsme neproměnili další tutovku a z protiútoku oderští nejprve trefili tyč a z následné dorážky již nezaváhali – 0:1. V desáté minutě zahrával Jan Šesták trestný kop, zkušeně obstřelil zeď – 1:1.
     Druhý poločas jsme začali hodně bídně. Hned ve druhé minutě jsme ze střely z dálky dostali zbytečnou branku – 1:2. Sice jsme ještě nadále hráli vyrovnanou partii, ale přece jen nám postupně docházely síly na zvrat v utkání. Navíc byl pro nás opravdu velký problém proměňovat šance a tak oderští se svým zkušeným a kvalitním týmem trestali každé naše zaváhaní. Nakonec výsledek 1:5 byl pro nás až moc krutý…..

FC Smíšené 2003 – KFV ROUB Vítkovice B   10 : 3 ( 2 : 1 )
branky:  Kotrla Kryštof 4x, Šesták Tomáš 3x, Stratil Lukáš, Šesták Jan, Šesták Jaroslav
          V úplně posledním utkání třetího turnaje nás čekal poslední celek tabulky. Soupeř ale taky přijel posílený třemi hráči z A týmu, navíc se mu podařilo naplno bodovat ve svém prvním utkání s Beach Boys. První poločas byl takový trochu splašený a neurovnaný. Hra se rychle přenášela z jedné strany na druhou. My jsme hned v první minutě šli do vedení 1:0 brankou Lukáše Stratila, za pár sekund však soupeř vyrovnal na 1:1. Postupně jsme ovládali hru a hodně se tlačili před vítkovickou bránu. Ale to naše proměňovaní šancí – bída. Navíc bojovně hrající ROUB neustále hrozil z protiútoků. Další branku jsme vstřelili až v 16 minutě, kdy se po autovém rozehrání od Jana Šestáka prosadil Kryštof Kotrla 2:1.
      Druhý poločas: hned ve 30 sekundě ztrácíme míč a hned je to 2:2. Ale to už začíná naše naprostá převaha v utkání. Od třetí minuty nám to tam konečně začalo padat. V čase 3:27 se trefuje Jan Šesták – 3:2. V 6 minutě předvádíme krásnou akci na jeden dotek a na 4:2 zakončuje náš nejmladší hráč Tomáš Šesták. V čase 8:57 se zase trefuje Kryštof Kotrla – 5:2. V čase 11:22 šel sám na bránu Tomáš Šesták a neprve trefil tyč, hned poté však dorazil míč do sítě – 6:2. Ve dvanácté minutě bodlem zavýšil svůj hattrick Tomáš Šesták – 7:2.  Poté se do naše brány se po dlouhé době postavil Daniel Šťastný. Nejstaršímu ze Šestáků, Jardovi, bylo líto, že se jeho synové trefují, tak ukázal co umí a ve 13 minutě zvýšuje na 8:2. Další hattrick zavyšuje v 16 minutě Kryštof Kotrla – 9:2 a tomu to bylo málo a tak přidává svou čtvrtou branku v čase 17:23 – 10:2. V posledních sekundách ještě soupeř kosmeticky upravil na 10:3.