tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist
Historie založení klubu - obrázek

Historie založení klubu - obrázek

FC SMÍŠENÉ ZBOŽÍ - občanské sdružení se zaměřením na malou kopanou. Datum vzniku není v žádných kronikách dochován. Je známo jen několik dochovaných záznamu o účasti týmu na různých turnajích. Dokonce v roce 1991 získal tým pod názvem Smíšené zboží druhé místo na turnaji Globus v Jančí. Pak se název tohoto týmu nadlouho ztratil z výsledkových listin. V zimě 2001 se rozhodli shodit svá přebytečná kila parta nadějných a dožívajících fotbalistů na Vánočním turnaji ve Fulneku. Sice nebyl zaznamenán žádný výrazný úspěch, zato se vytvořilo pevné jádro týmu okolo Gogina, Happyho, Doktora a Mařeny. Po absolvování několika turnajů se střídavými výsledky se v roce 2003 tým oficiálně pojmenoval a po krátkých jednáních jsme získali hlavního sponzora. To majitelka Obecní hospody Anička Vavrošová přijala tým pod svá ochranná křídla a od té doby se na dresech hrdě nese nápis „Hospoda u Aničky". Těmito událostmi v roce 2003 začala novodobá historie FC Smíšené Zboží.
 
květen 2003: Sponzor Anička Vavrošová kupuje nové dresy. Máme oficiální představení dresu u příležitosti oslav narození pokračovatelé rodu Goginů - Tadeáška Grody.Do týmu přichází Aleš Vavroš, Staňa Sufner a Martin Haas. Poprvé se tým oficiálně představuje 28.6.2003 na turnaji SLIVAKY CUP 2003. Výsledek nic moc, ale přesto znamená 7 místo nejlepší umístění z větřkovických celků.
Přes léto se náš tým rozrůstá o další členy.Do týmu přichází fotbalový maniak a skalní fanda Baníku Daniel Ševčík. První start za „Smíšené" v Čermné ve Slezsku se mu vydařil a vstřelil jednu branku a na dvě přihrál.
Na další turnaj jsme se vydali do nedalekého Bravinné 19.7.203. Na turnaji nastupuje poprvé Staňa Kopl a hned předvádí s Alešem brankový koncert a máme první úspěch a to třetí místo.

28.8.2003  jsme založili novou tradici ve Větřkovicích a pořádali první ročník Mistrovství Větřkovic, turnaj v malé kopané pro obecní spolky a ostatní týmy z okolí. Velice podařená akce získala podporu starosty obce a celé veřejnosti.
Poprvé se zúčastňujeme velké akce a to Vítkovské ligy, která se hraje přes zimu v hale gymnázia ve Vítkově. Do týmu přichází Vladan Krajíček a mladá krev: Karel Krása a do brány Daniel Richter. Postoupit do play-off se nám sice nepodařilo, ale získali jsme první zkušenosti s velkou akcí.

srpen 2008 - slavíme 5 let založení našeho týmu. Oslava probíhá na turnaji Mistrovství Větřkovic, pro fanoušky jsme nachystali pečené selátko a jiné občerstvení.
rok 2008 - náš tým dostal silného partnera - sponzora a začal budovat další historií klubu. Po letech strávených na letních turnajích a na Vítkovské lize se přihlašujeme do oficiální soutěže ČMFS ve futsale. Hrát budeme pod názvem sponzora: FT NC-LINE Suchdol nad Odrou. Začínáme hezky odspodu, v nejnižší soutěži: II.třída okresu Nový Jičín. Získáváme místo pro trénink - Sportovní halu v Bílovci. Pro první rok v soutěži jsou vytýčeny tyto cíle: seznámit se s futsalovou soutěži ČMFS, důstojně reprezentovat klub v soutěži a umístit se v první šestce, zaručující nádstavbovou část - boje o postup.

sezóna 2008/2009 - V historicky první sezóně jsme se umístili jako nováček na třetím místě, které zaručovalo postup do vyšší třídy. Od nové sezóny budeme hrát Frensport I.třídu okresu Nový Jičín.

léto 2009 - ukončujeme turnaj Mistrovství Větřkovic a tím i veškerou činnost ve Větřkovicích. Jako zakladatelé a provozovatelé turnaje Slivaky Cup převádíme tento turnaj do nového působiště v Bravinném. Ve spolupráci s místní Tělovýchovnou Jednotou dále provozuje turnaj pod názvem FUTSAL CUP. Po problémech s počasím se prvního ročníku  zúčastnilo 19 celků.
Zároveň se celý klub přestěhoval do obce Bravinné, kde je jeho oficiální sídlo na adrese: Bravinné 35, 74301 Bílovec
říjen 2009 - před zahájením nové soutěže se naše občanské sdružení přejmenovalo. Mírně se upravil název na : FC SMÍŠENÉ 2003, o.s. Vše posvětila Valná hromada klubu a úpravu jsme provedli i na registraci občanských sdružení MV ČR. Soutěž I.třídu budeme nadále hrát pod názvem našeho sponzora FT NC-LINE Suchdol n.O. .
sezóna 2009/2010 - V I.třídě okr.NJ jsme skončili na 9.místě


2.leden 2010 - poprvé pořádáme futsalový turnaj v hale. Premíerový ročník FUTSAL CUP 2010 BÍLOVEC proběhl bez problému v bílovecké Sportovní hale za účasti osmi týmu.
sezóna 2010/11 - v sezóně 2010/2011 v I.třídě NJ jsme skončili na 9. místě
 
23.duben 2011 - konal se druhý ročník turnaje Futsal Cup v Bílovci, tentokrát jako Velikonoční turnaj. Opět se zúčastnilo 8 celků a vítězství si odvezli Dreadlock Nový Jičín. Náš tým skončil v silné konkurenci na posledním 8. místě.
 
sezóna 2011/12 - díky silnému zázemí a kvalitní práce našeho vedení hrajeme od této sezóny Krajský přebor, což je čtvrtá nejvyšší soutěž futsalu.
V sezóně jsme hráli se střídavými výsledky a nakonec jsme uhráli 13 místo, které stačilo na záchranu v soutěži.
 
17.3.2012 - pořádali jsme III.ročník našeho turnaje FUTSAL CUP 2012 BÍLOVEC 
 
12.1.2013 - uspořádali jsme IV.ročník našeho turnaje Futsal Cup. Našemu celku se dařilo a skončili jsme na druhém místě.

sezóna 2012/13 - nadále hrajeme Krajský přebor....
sezóna 2013/14 - nadále hrajeme Krajský přebor....
sezóna 2014/15 - nadále hrajeme Krajský přebor....

3.1.2015 - uspořádali jsme další ročník FUTSAL CUP 2015 a náš tým ho poprvé vyhrál.

sezóna 2015/16 - ukončili jsme spolupráci s fa NC-LINE a náš oficiální název v soutěži zní: FC Smíšené 2003 Bílovec. Jelikož jsme spadli z Krajského přeboru, hrajeme nížší soutěž. Dali jsme tým do I.třídy okresu NJ+FM. Funkci oficiálního trenéra přijal dlouholetý kapitán týmu Dalibor Nový, který ukončil futsalovou kariéru ze zdravotních důvodu. Do týmu se vrátilo duo "Šestáku", otec a syn- Jarda a Jan. Dále přišlo nebo se vrátilo několik hráču. Generálním sponzorem se stala firma NORDIC STEEL s.r.o. Za cíle byly určeno stabilizace týmů a boj o medaile. Cíle byly splněny: 3. místo, nejlepším hráčem soutěže byl vyhlášen Jan Šesták.

sezóna 2016/17 - v této sezóně jsme vyhlásili boj o titul v soutěži. Po prvním turnaji jsme byli na prvním místě, pak po celou dobu soutěže jsme si to hlídali na druhém místě a v poslední turnaji jsme to měli ve vlastních rukou, zamakali jsme a nakonec z toho bylo 1. místo !!!! Nejlepším brankářem soutěže byl vyhlášen Filip Sokol

sezóna 2017/18 - První místo v minulé sezóně jsme zúročili postupem přímo do Krajského přeboru. Stabilizace kubu byla dokončena a to se odrazilo v nejlepší výsledek v historii našeho klubu - celkové 3.místo v kraji.
 
Fanshop.jpg
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
13 – Dybal Dominik
10 – Kotrla Kryštof
 7 – Mrkvica Daniel
 6 – Stratil Lukáš
 6 – Dresler Zdeněk
 5 – Hluchý Petr
 5 – Mráz David
 5 – Nový Dalibor
 4 – Kotrla Matěj
 3 – Šesták Jan
 3 – Černoch Tomáš
 3 – Šesták Jaroslav
 2 – Janovský Dominik
 2 – Schmied Jan
 1 – Durec Roman
 1 – Kořený Radim
 1 – Sokol Filip
 1 – Stratil Jaromír
 1 – Šesták Milan
21  - Mráz David
13  - Dybal Dominik
8  -   Dresler Zdeněk
5  -   Hluchý Petr
5  -   Kořený Radim
4 -    Nový Dalibor
4  -   Záruba Vlastimil
3  -   Barvík Radim
1 -   Mrkvica Daniel
1 -   Pavlištík Daniel
1 -   Šesták Milan
10 - Kotrla Kryštof
  6 - Dybal Dominik
  5 - Nový Dalibor
  5 - Mráz David
  2 - Hluchý Petr
  2 - Janovský Dominik
  1 - Kotrla Matěj
  1 - Dresler Zdeněk
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one