FT NC Line Suchdol n. O. -  Bílí Andělé Vlčovice 2:1 (1:1)
FT NC Line Suchdol n. O.  - Vanabi Kopřivnice    1:2 (0:2)
Beach Boys Odry B - FT NC Line Suchdol n. O.    1:1 (0:0)

Branky: Nový Dalibor, Mrkvica Daniel - Petřík Leoš

Sestava:

Úvodní utkání jsme začali opatrně a možná i trochu nezkušeně. Často jsme ztráceli míč a špatně rozehrávali auty a standartky. Hra ale dostala brzo celkem rychlý spád a my si vytvářeli i první šance. Do poločasu ale zůstal bezbrankový stav.  V druhém poločase jsme již hráli celkem dobrou hru a zaslouženě jsme šli do vedení 1:0, kdy první a prémierový gól vstřelil Danek Mrkvica. Naše radost ale netrvala dlouho a soupeř po rohovém kopu a našem chybném pokrytí hráču vyrovnal na 1:1. Dále pak byla hra vyrovnaná a šance se rodily na obou stranách. 5 minut před koncem jsme zaslouženě šli do vedení, kdy po jedné z akcí Vladan nahrával a Dalis vstřelil vítěznou branku. I když jsme měli i další šance, stav se již nezměnil a my jsme hned v prvním zápase vydřeli naše první vítězství.

FT NC Line Suchdol n. O.  - Vanabi Kopřivnice 1:2 (0:2)

Branky: Nový Dalibor - Dvořáček Petr, Pokluda Jan

Sestava: 1-Filip Sokol, 32-Daniel Šťastný, 5- Jiří Drga, 7-Dalibor Nový, 8- Martin Laryš, 9-Tomáš Nedvídek, 10-Vladan Krajíček, 11-Jakub Poláček, 14-Ivan Zavřel, 15-Pavel Černoch, 17- Daniel Mrkvica, 22-Martin Bureš

Ve druhém utkání se na nás soupeř od začátku vrhl s takovou vervou, že jsme chvíli nevěděli co hrát. Ve všem nás přehrával a my se urputně bránili. Přesto šel soupeř brzo do vedení 1:0. Ale to jsme už začali hrát pěkný futsal i my a pomalu jsme vyrovnali hru. Navzdory tomu jsme ale po obrovské chybě, kdy Kuba ztratil míč, inkasovali na 2:0. Ve druhém poločase se ale karty obrátily. Byli jsme to my, kdo měl více ze hry a častěji se dostávali do šancí. Branky jsme se ale dočkali až 5 minut před koncem, kdy se prosadil Dalis. Dále jsme měli obrovský tlak, místy až drtivý, ale vyrovnat jsme i přes naši power-play nestihli.

Beach Boys Odry B - FT NC Line Suchdol n. O. 1:1 (0:0)

Branky: Chuděj Tadeáš - Poláček Jakub

Sestava: 1-Filip Sokol, 32-Daniel Šťastný, 3-Martin Šťastný, 5- Jiří Drga, 7-Dalibor Nový, 8- Martin Laryš, 10-Vladan Krajíček, 11-Jakub Poláček, 14-Ivan Zavřel, 15-Pavel Černoch, 17- Daniel Mrkvica, 22-Martin Bureš

Poslední utkání hracího dne byl opět festival zahozených šancí. Naše hra byla futsalově pěkná, často jsme se dostávali do šancí, ale branku se nám podařilo vstřelit jen jednu, to Kuba zakončoval krásnou kombinaci do prázné branky. Zase jsme se neradovali moc dlouho, soupeř během dvou minut vyrovnal a stav utkání se i přes naši převahu nezměnil.

Zhodnocení prvních zápasu: Naše hra se postupně zlepšovala a myslím, že se i na ni dalo dívat. Jen musíme pořádně zapracovat na útočné fázi a na proměňování šancí. A hlavně taky na zahrávání autových kopů a standartních situací. Obraná hra je myslím celkem v pohodě, což dokazuje nejmenší počet obdržených branek ze všech celků. V prvních zápasech nikdo vyloženě nezklamal a podali jsme solidní kolektivní výkon.

Vanabi Kopřivnice - Beach Boys Odry B 3:1 (0:0)
Branky: Kalich Jan, Galia Radim, Pokluda Jan - Káňa Adolf

Bílí Andělé Vlčovice - Beach Boys Odry B 2:3 (1:1)
Branky: Hořelka Robert 2 - Chuděj Aleš, Šima Radim, Klevar Ondřej

Bílí Andělé Vlčovice - Vanabi Kopřivnice 3:5 (1:2)
Branky: Petřík Leoš, Beseda Martin, Kupčák Martin - Dvořáček Petr 2, Kalich Jan, Fojtík Jiří, Solanský Jakub

Chyba Team Libhošť - FC Jokerit Kopřivnice 8:7 (4:2)
Branky: Čapka Pavel 3, Řehák Michal 2, Čapka Zdeněk, Michálek Daniel, Symerský Daniel - Prchal Karel 2, Polášek Martin, Rečka Pavel, Marák Radim, Hubeňák Petr, Burýšek Lukáš

Javor Bordovice - Bidolido Team Nový Jičín 2:1 (1:0)
Branky: Hoďák Martin, Adamec Martin - Hajda Martin

Chyba Team Libhošť - Javor Bordovice 9:3 (3:2)
Branky: Čapka Pavel 3, Čapka Zdeněk 3, Michálek Daniel 3 - Enčev Radek, Barvík Čestmír, Hoďák Martin

FC Jokerit Kopřivnice - Bidolido Team Nový Jičín 5:3 (3:1)
Branky: Prchal Karel 2, Polášek Martin, Stanislav Jan, Burýšek Lukáš - Eliáš Zdeněk 2, Sedlář Martin

Bidolido Team Nový Jičín - Chyba Team Libhošť 2:5 (2:2)
Branky: Eliáš Zdeněk, Medek Aleš - Michálek Daniel 4, Čapka Zdeněk

FC Jokerit Kopřivnice - Javor Bordovice 1:2 (0:1)
Branky: Stanislav Jan - Kašpárek Lukáš, Matúš Vojtěch

Ozon Kunín - AS Bizon Studénka 3:2 (1:1)
Branky: Pastorek Martin 2, Žáček Petr - Bayer Jiří, Terrich Miroslav

Optics Trade Nový Jičín - RIFC Drivers Nový Jičín 3:0 (0:0)
Branky: Chrustawczuk Daniel 2, Štěpják Milan

Ozon Kunín - Optics Trade Nový Jičín 2:3 (0:2)
Branky: Pastorek Martin, Wessely Michal - Chrustawczuk Daniel, Goláň Petr, Kováč Robert

AS Bizon Studénka - RIFC Drivers Nový Jičín 4:3 (1:1)
Branky: Mikyska Petr, Marek Radim, Galia Radomír, Rychlík Pavel - Šrámek JIří, Roháček Jan, Fojtík Milan

RIFC Drivers Nový Jičín - Ozon Kunín 2:7 (1:1)
Branky: Šrámek JIří, Fojtík Milan - Šlahorek Jakub 3, Wessely Michal 3, Žáček Petr

AS Bizon Studénka - Optics Trade Nový Jičín 2:3 (0:1)
Branky: Marek Radim, Rychlík Pavel - Štěpják Milan 2, Goláň Petr