.
web uvod 002 prac.jpg

1.kolo poháru ČMFS

FT NC-LINE  -  FC PASKOV   2 : 5  ( 1 : 2 )

FT NC-LINE  -  FC PASKOV   2 : 5  ( 1 : 2 )

branky:    Dalibor Nový, Jakub Poláček
sestava: 1- Sokol Filip, 2- Šťastný Daniel, 3- Šťastný Martin, 5- Drga Jiří, 6- Poláček Jakub, 7- Nový Dalibor, 8- Lichovník Roman, 9- Mrkvica Daniel, 10- Krajíček Vladan, 11- Vavroš Aleš,  14- Zavřel Ivan, 15- Černoch Pavel   

 V pondělí 12.1.2009 se náš tým prémierově představil v poháru ČMFS. Měli jsme výhodu domácího prostředí v Bílovecké sportovní hale a dokonce přišli i nějací diváci: celkem 13 :-) Ale i to je úspěch. Tímto však ale všechny naše úspěchy v tomto utkání končí.

     Zápas začal ve vysokém tempu, opět to bylo o tom, že kdo dá první branku, bude držet otěže utkání ve vlastních rukou (teda nohou). Šance se střídaly na obou stranách a oba dva brankáři dali vyniknout svému brankařskému umění. Na našich hráčích byla vidět snaha, někdy až přílišná, ale FC Paskov hrál velice zkušeně. Možná i díky své zkušenosti šel do vedení 0:1. Nám se sice podařilo vyrovnat,, kdy si na pěknou přihrávku od Kuby Poláčka naběhl Dalibor Nový a z první zavěsil, ale brzy nato jsme již znova prohrávali 1:2.
     I ve druhém poločase se stále hrálo pěkné, vyrovnané utkání. V době našeho největšího tlaku se Paskovu podařilo zvýšit na 1:3 a od té doby už to pro naše hráče taková křeč. Začalo se z přemíry snahy kazit a to k úspěchu nevede. Zvlášť když paskov zvýšil na 1:4. Osm minut před koncem se nám podařilo Kubou Poláčkem snížit na 2:4 a začali hrát power-play, ale to jsme si již žádnou šanci nevytvořili a Paskov v posledních sekundách zápasu upravil na konečných 2:5.

    Byl to pro nás další poučný zápas s kvalitním a silným soupeřem a nám to ukázalo, že budeme sehrát více těžších zápasů a získavat zkušenosti. A hlavně proměňovat šance !!!
30.12.2008 13:55:24
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one