FT NC Line Suchdol n. O. - Chyba Team Libhošť 0:4 (0:2)
Ozon Kunín - FT NC Line Suchdol n. O. 2:3 (1:3)

Čapka Pavel, Čapka Zdeněk, Michálek Daniel, Symerský Daniel;
ŽK: Symerský Daniel;
ČK: Matoška Miroslav

Sestava: 1-Filip Sokol, 32-Daniel Šťastný, 3-Martin Šťastný, 5-Jiří Drga, 7-Dalibor Nový, 8-Roman Lichovník, 9-Pavel Jurča,  12-Mirek Mátoška, 15-Pavel Černoch, 17- Daniel Mrkvica, 22-Martin Bureš

K dnešním utkáním přijel náš tým oslabený o 4 hráče základní sestavy a tak bylo velkou neznámou, jak si náš tým s dosti obměněnou sestavou povede. Poprvé se v sestavě objevil Roman Lichovník a dva hráči se zkušenosti z bývalého působení NC-LINE v krajském přeboru Pavel Jurča a Mirek Matoška.
     Utkání začalo ve vysokém a kvalitním tempu. Od začátku jsme se do soupeře zakousli a vytrvale útočili a ohrožovali jejich branku. Libhoští ale hráli velice zkušeně ze zabezpečené obrany a při jákékoliv chybě v naší rozehrávce vyráželi k protiútokům. Bylo jasné, že kdo dá první branku, tak bude v obrovské výhodě. K naší smůle se nám i přes několik vyložených šancí nepodařilo překonat Libhošťského brankáře, chytal sice výborně, ale vina byla spíše na vychylené mušce našich hráčů. A tak přišel trest a soupeř po rychlém výpadu šel do vedení 1:0. Nadále jsem většinu času hráli na půlce soupeře a vytrvale zahazovali šance na vstřelení branky. A pár sekund před přestávkou přišel znova rychlý brejk a Libhošť vedla 2:0.
     V druhé půli se obraz hry nezměnil. Stále jsme nedokázali vstřelit branku a soupeř neustále a zkušeně hrozil z protiútoků. Navíc se náš výkon stával nervoznější a začaly se kupit fauly na naší straně. Což se projevilo i na Mirovi Matoškovi a během 5-ti minut dostal dvě žluté karty a byl vyloučen. Navíc soupeř potrestal naše vyloučení vstřelením další branky. Navíc jsme dosáhli 6-ti faulu a umožnili soupeři kopat dva 10-ti metrové kopy. Ovšem oba dva Filip zneškodnil. Na závěr jsme se pokusili i o zázrak a hráli power-play, ale přes několik nastřelených tyčí a dřeven jsme to byli my, kdo zase dostal branku.
     Výsledek je pro nás velice krutý, ale pokud se nám z tolika šancí nepodaří vstřelit branku, nedá se pomýšlet na lepší výsledek.

Branky: Votýpka Antonín, Pastorek Martin - Lichovník Roman 2, Mrkvica Daniel;
ŽK: Žáček Petr - Nový Dalibor;
ČK: Lichovník Roman

Sestava: 1-Filip Sokol, 32-Daniel Šťastný, 3-Martin Šťastný, 5-Jiří Drga, 7-Dalibor Nový, 8-Roman Lichovník, 9-Pavel Jurča,  15-Pavel Černoch, 17- Daniel Mrkvica, 22-Martin Bureš

Ve druhém utkání dne, jsme nastoupili bez v předchozím zápase vyloučeného Miry Matošky, ale do Ozonu jsme se obuli celkem zhurta. Za 10 minut jsme vedli 3:0 a hráli svoji kvalitní hru. Potom ale Kunínští snížili na 1:3 a my začali být zase trochu nervozni. Výsledek se do poločasu již nezměnil.
     Ve druhé půli byla hra převážně vyrovnaná, ale s přibyvajicími minutami se spíše dařilo Kuninským. Dostali se do obrovské šance před naší bránou, kde Roman Lichovník fauloval a byl vyloučen. Navíc z následne penalty soupeř snížil na 2:3. Náš tým se ale nepoložil a i v šesti hráčich v poli bojoval a s přehledem jsme si výsledek již pohlídali.

Javor Borovice - Bílí Andělé Vlčovice 1:1 (1:1)
Branky: Kašpárek Lukáš - Hořelka Robert;
ŽK: Petřík Leoš

Bílí Andělé Vlčovice - RIFC Drivers Nový Jičín 6:3 (3:0)
Branky: Polášek Lukáš 2, Tománek Martin 2, Lacko Michal, Kupčák Martin - Vašička Lubomír, Šemberk Petr, Fojtík Milan;
ŽK: Kupčák Martin - Fojtík Milan, Vašička Lubomír, Roháček Jan

Bech Boys Odry B - Javor Bordovice 1:2 (1:1)
Branky: Chuděj Tadeáš - Kašpárek Lukáš, Barvík Čestmír;
ŽK: Sosenka Radek

RIFC Drivers Nový Jičín - Vanabi Kopřivnice 1:9 (0:4)
Branky: Vašička Lubomír - Kalich Jan 3, Galia Radim 3, Kostelník Tomáš 2, Rotter Vítězslav;
ŽK: Richter Milan, Šrámek JIří - Martinovský Petr

Chyba Team Libhošť - Bech Boys Odry B 6:1 (5:1)
Branky: Čapka Pavel 2, Šimíček Josef, Čapka Zdeněk, Michálek Daniel, Symerský Daniel - Káňa Jiří

Vanabi Kopřivnice - AS Bizon Studénka 4:2 (3:1)
Branky: Kostelník Tomáš 2, Navrátil Jan, Fojtík Jiří - Bayer Jiří 2;
ŽK: Fojtík Jiří, Solanský Jakub - Huška Jan

Branky:

AS Bizon Studénka - Bidolido Team Nový Jičín 3:5 (1:3)
Branky: Holas Tomáš, Mikyska Petr, Rychlík Pavel - Minárik Michal 2, Medek Aleš 2, Hajda Martin; ŽK: Bajer Erik, Slovák Petr

Optics Trade Nový Jičín - FC Jokerit Kopřivnice 6:5 (2:4)
Branky: Pospěch Roman 5, Kováč Robert - Polášek Martin 3, Prchal Karel, Burýšek Lukáš;
ŽK: Prchal Karel

Bidolido Team Nový Jičín - Optics Trade Nový Jičín 8:5 (1:4)
Branky: Kotas Jaroslav 2, Juřík Martin 2, Minárik Michal, Hajda Martin, Křivák Martin, Medek Aleš - Chrustawczuk Daniel 2, Pospěch Roman 2, Plíhal Marek;
ŽK: Kováč Robert

FC Jokerit Kopřivnice - Ozon Kunín 2:2 (0:0)
Branky: Polášek Martin, Burýšek Lukáš - Šlahorek Jakub 2;
ŽK: Hanzelka Radek - Vaněk Martin