FT NC Line Suchdol n. O. - Beach Boys B   4 : 1  ( 1 : 0 )

Vanabi Kopřivnice - FT NC Line Suchdol n. O.    1 : 2  ( 0 : 1 )

Branky:
Mrkvica Daniel, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Poláček Jakub
ŽK: Nový Dalibor, Šťastný Martin

sestava: 1- Sokol Filip, 3- Šťastný Martin, 5- Drga Jiří, 7- Nový Dalibor, 8- Poláček Jakub, 9- Vavroš Aleš, 10- Krajíček Vladan, 14- Zavřel Ivan, 15- Černoch Pavel, 17- Mrkvica Daniel, 22- Jurča Pavel

Do úvodu zápasu jsme nastupovali v sedmi hráčích, jedno auto se po cestě na turnaj záhadně zdrželo. :-) Kluci dorazili o 5 minut později, ale i tak jsme již od 3 minuty vedli 1:0, kdy tvrdě vystřelil Ivan Zavřel a Daniel Mrkvica dorazil opakovanou střelu do brány. Avšak to bylo brankově od nás v první půli vše. Šance, šance a zase šance. To byla naše hra, ne a ne trefit bránu.

Druhý poločas jsme zase zahájili z ostra. Ve 4 minutě soupeř "udělal" šlapák na Jakuba Poláčka na hranici pokutového území, míč si postavil Dalibor Nový a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. 2:0. Z následující rozehrávky jsme získali míč, Nový zatáhl míč do strany hřiště a křižnou přihrávkou našel Ivana Zavřela a pro toho nebyl problém překonat brankáře - 3:0. Z dalších šancí stojí za zmínku 7 minuta, kdy ostrý centr (nebo střelu?) poslal před bránu Jirka Drga a Pavel Jurča hlavou tvrdě orazítkoval dřevno soupeřovy branky. Ve 13 minutě Jakub Poláček sám postupoval na bránu, soupeřův obránce mu na hranici ( nebo už uvnitř?) pokutového území zahákl nohu. Z následujícího trestného kopu jsme akorát vytěžili žlutou kartu pro M.Šťastného za zatleskání rozhodčímu. Oderský tým poté dokázal snížit na 3:1, kdy jsme při rohovém kopu nedůsledně pokryli hráče. Ovšem hned z následné rozehrávky Jakub Poláček upravil na konečných 4:1. V průběhu druhého poločasu ještě dostal zbytečně žlutou kartu Dalibor Nový, bohužel již celkově třetí, což znamenalo stop na další utkání.

Branky:
Poláček Jakub, Jurča Pavel

sestava: 1- Sokol Filip, 3- Šťastný Martin, 5- Drga Jiří, 8- Poláček Jakub, 9- Vavroš Aleš, 10- Krajíček Vladan, 14- Zavřel Ivan, 15- Černoch Pavel, 17- Mrkvica Daniel, 22- Jurča Pavel

Utkání dvou celků s nejlepší obranou jsme zvládli na výtečnou. Začali jsme s velmi zabezpečenou obranou a hráli aktivní presing. A od začátku jsme se i dostávali do šancí, bohužel se potvrdila naše slabina v jejich proměňovaní. Až v 10 minutě utkání se Jakub Poláček dostal k odražené střele a s přehledem tvrdou ranou do šibenice stanovil stav utkání na 1:0. Dále jsme hráli svoji hru a i dále si vytvářeli šance. Ovšem v prvním poločase jsme již další neproměnili. Pokud jsem dobře počítal, na vyložené gólové šance jsme první poločas vyhráli 4:1. :-)
    V druhém poločase Vanabi přidalo na hře, ale my dále nepodlehli tlaku a hráli aktivní hru. Vanabi se ovšem začalo dostávat i do šanci, ale v bráně pro ně stál neprůstřelný Filip Sokol. Svými výtečnými zákroky nepovolil soupeři skórovat. Naopak jsme to byli my, kdo zvýšil skóre na 2:0. To se k další odražené střele dostal Pavel Jurča a tvrdou nekompromisní střelou všechno propálil a  zvýšil naše vedení.
    Hráči Vanabi se k vzhledem k výsledku snažili něco s výsledkem udělat, ale pokud už se dostali do šance ( moc jich nebylo ), opět narazili na našeho brankáře. Skórovat se jim podařilo až po druhém 10-ti metrového kopu. Dále jsme již jim nic nedovolili a do konce utkání jsme již naše zasloužené vítězství udrželi.

FT NC Line Suchdol n. O. - Beach Boys Odry B  4:1 (1:0)

Branky: Zavřel Ivan, Poláček Jakub, Nový Dalibor, Mrkvica Daniel - Hurta Lukáš;
ŽK: Šťastný Martin, Nový Dalibor

FC Jokerit Kopřivnice - Beach Boys Odry B   6:2 (2:1)
Branky: Prchal Karel 2, Polášek Martin, Stanislav Jan, Marák Radim, Burýšek Lukáš - Hurta Lukáš, Veselý Filip;
ČK: Polášek Martin, Mikel Marian - Mališ Robert

Vanabi Kopřivnice - FT NC Line Suchdol n. O. 1:2 (0:1)
Branky: Galia Radim - Jurča Pavel, Poláček Jakub;
ŽK: Martinovský Petr, Navrátil Marek, Fojtík Jiří, Galia Radim, Navrátil Jan - Jurča Pavel;
ČK: Fojtík Jiří

Optics Trade Nový Jičín - FC Jokerit Kopřivnice   3:1 (2:1)
Branky: Suchomel Tomáš, Kováč Robert, Pospěch Roman - Prchal Karel;
ŽK: Rečka Pavel

Beach Boys Odry B - Chyba Team Libhošť 3:5 (2:4)
Branky: Hůra Michal, Lukáš Zdeněk, Veselý Filip - Čapka Zdeněk 2, Čapka Pavel, Strýžovský Lukáš, Řehák Michal;
ŽK: Kulčák Radek

FC Jokerit Kopřivnice - Vanabi Kopřivnice 0:1 (0:1)
Branky: Rotter Vítězslav;
ŽK: Stanislav Jan, Hanzelka Radek - Dvořáček Petr

Chyba Team Libhošť - Optics Trade Nový Jičín 6:7 (5:4)
Branky: Řehák Michal 3, Čapka Pavel, Strýžovský Lukáš, Michálek Daniel - Kováč Robert 3, Camfrla Daniel, Suchomel Tomáš, Chrustawczuk Daniel, Pospěch Roman

AS Bizon Studénka - RIFC Drivers Nový Jičín 10:4 (4:3)
Branky: Marek Radim 4, Terrich Miroslav 4, Burian Stanislav, Mikyska Petr - Šemberk Petr 2, Fojtík Milan 2

Ozon Kunín - RIFC Drivers Nový Jičín  3:3 (0:2)
Branky: Bayger Martin 2, Vandlík Patr - Petřkovský Marek 2, Fojtík Milan

Bílí Andělé Vlčovice - AS Bizon Studénka  3:4 (2:3)
Branky: Fojtík Pavel, Hořelka Robert, Beseda Martin - Marek Radim 2, Kováč Jan, Mikyska Petr;
ŽK: Beseda Martin - Marek Radim, Burian Stanislav

Bidolido Team Nový Jičín - Ozon Kunín 7:5 (3:1)
Branky: Minárik Michal 5, Kotas Jaroslav, Sedlář Martin - Pastorek Martin 3, Žáček Petr, Vandlík Patr

RIFC Drivers Nový Jičín - Javor Borovice  5:5 (2:4)
Branky: Fojtík Milan 3, Petřkovský Marek 2 - Enčev Radek 3, Kučera Jan, Sosenka Radek;
ŽK: Petřkovský Marek - Matúš Vojtěch, Sosenka Radek

Ozon Kunín - Bílí Andělé Vlčovice 9:8 (2:4)
Branky: Šlahorek Jakub 3, Bajger Martin 2, Pastorek Martin 2, Slivka Petr, Vandlík Patr - Hořelka Robert 3, Petřík Leoš 3, Fojtík Pavel, Šušla Martin;
ŽK: Žáček Petr

Javor Borovice - Bidolido Team Nový Jičín 2:3 (2:2)
Branky: Enčev Radek 2 - Stříteský Roman, Křivák Martin, Medek Aleš