.
web uvod 002 prac.jpg

All stars 1.kola Frensport 2.třídy NJ

Martin Pastorek
  Pavel Čapka
Ozon Kunín
  Chyba Team
  xxx  
Daniel Michálek
  Robert Kováč
Chyba Team
  Optics Trade
     
  Petr Martinovský
 
  Vanabi  


Petr Martinovský (Vanabi Kopřivnice)

Vanabi Kopřivnice se před sezónou posílili o brankáře Petra Martinovského, který přišel do týmu na roční hostování z CC Jistebníku a v úvodních zápasech předvedl několik výborných zákroků a ukázal, že na jeho formě budou ležet dobré výsledky Vanabi. Po prvním turnaji mají na kontě 9 bodů, i když soupeře nedokázali porazit výraznějším výsledkem ale pouze o jeden respektive 2 góly. 

Robert Kováč (Optics trade)

Do sestavy kola se dostal díky své výborné obranné činnosti. Na hřišti vynikal svou technikou a kličkama, často si dovolil jako poslední hráč jít do dvou protihráčů a vždy mu kličky vyšly. Po celý zápas připravoval gólovky, ale jeho spoluhráči z nich dokázali vytěžit jen minimum, proto se museli v zápase s Ozonem Kunín strachovat o vítězství. 

Pavel Čapka (Chyba Team)

Dva zápasy 2 hattricky do soupeřovy sítě. V posledním zápase se sice střelecky neprosadil, ale připravil několik gólových pozic pro své spoluhráče. Futsalisté Chyby Team Libhošť si tak mohli po prvním turnaji připsat plný počet 9 bodů. 

Daniel Michálek (Chyba Team) 

Po prvním turnaji je to nejlepší střelec Frensport 2.třídy. V posledním zápase sestřelil 4 góly  Bidolidu Team Nový Jičín a společně s Pavlem a Zdeňkem Čapkou se postaral prakticky o všechny góly svého týmu.  

Martin Pastorek (Ozon Kunín)

Vstřelil 3 branky a v úvodních dvou zápasech byl nejlepším hráčem Ozonu Kunín. Často chodil jeden na jednoho a dostával se do zakončení, kdyby k tomu přidal ještě razantnější střelu dal by gólů jistě mnohem víc. 

Nedostali se:

Pavel Rosa (Optics trade) předváděl po celý den kvalitní výkony a několikrát svůj tým podržel, ovšem nešlo na něj tolik střel jako na brankáře Vanabi Martinovského. Karel Prchal (FC Jokerit Kopřivnice) Povedly se mu 2 zápasy, ve kterých dal 4 góly, proti Bidolidu to stačilo na 3 body, v gólové přestřelce s Libhoštěm, kde padlo celkem 15 branekvšak nikoliv. Kdyby se trefil i v posledním zápase proti Javoru mohl mít jeho tým o 3 body navíc. Jan Kalich (Vanabi Kopřivnice) Vynikal trošku víc nad svými spoluhráči, i když Vanabi podalo především výborný kolektivní výkon a gólově se dokázali prosadit téměř všichni hráči.

02.12.2008 21:43:55
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one