Bílí Andělé

Filip Sokol

Filip Sokol
 (FT NC Line Suchdol nad Odrou

Ikdyž ve druhém zápase FT NC Line Suchdol ikasoval, tak brankář Filip Sokol nepustil za svá záda žádný gól. Posledních pět minut v obou zápasech již za rozhodnutého stavu pustil do branky svého náhrandíka Daniela Šťastného, který rovněž předvedl několik kvalitních zákroků.

Karel Prchal (FC Jokerit Kopřivnice

V prvním zápase vstřelil hattrick do sítě AS Bizonu Studénky a jeho tým vyhrál vysokým rozdílem 5:0. Ve druhém velmi vyrovnaném zápase s Vanabi Kopřivnice patřil k oporám týmu i když nevstřelil žádný gól.

Leoš Petřík (Bílí Andělé Vlčovice)

Z pozice obránce vstřelil ve dvou zápasech celkem 7 gólů. Zápase mezi Optics Tradem a Vlčovicemi byl prakticky soubojem mezi Leošem Petříkem a Romanem Pospěchem. Petřík jich v tomto zápase vstřelil 5.

Roman Pospěch (Optics Trade Nový Jičín)

Na rozdíl od Vlčovického Petříka se Roman Pospěch pohyboval celý zápas na hrotu. Ve vzájemném duelu těchto dvou střelců vyšel o jeden gól lépe. Ve druhém utkání dal stejně jako Petřík 2 góly.

Vladan Krajíček (FT NC Line Suchdol)

Nejlepší hráč Suchdolu na hřišti v obou dvou zápasech. V každém z nich dal po dvou gólech a dovedl svůj tým k 6 bodům a průběžnému čtvrtému místu v tabulce .

Nedostali se:

Tomáš Černošek(Bílí Andělé Vlčovice)V prvním zápase výrazně podržel svůj tým skvělými zákroky, ovšem proti Optics Tradu jej nechali jeho spoluhráči na holičkách. Radim Galia (Vanabi Kopřivnice)  obou dvou zápasech se trefil do soupeřovy sítě a vždy to znamenalo bodový zisk. V zápase proti Jokeritu, tvrdou ránou k tyči nedal šanci Radku Saidlovy a rozhodl tak o dělbě bodů. Robert Kováč (Optics Trade Nový Jičín)  Opět podal výborný výkon v obou dvou zápasech a obcházel jednoduše soupeřovy hráče. Pavel Čapka (Chyba Team Lihošť) V zápase s Optics Tradem předvedl dokonalý obrat když ještě 10 minut před koncem vedl soupeř 4:0. Čapka však 3 góly zajistil vítězství Libhoště 6:5.