Ozón Kunín

Michael Turoň

Javor Bordovice

Michael Turoň (Javor Bordovice)

V prvním zápase proti lídrovy soutěže TJ Vanabi Kopřivnice šel Javor brzy do vedení. Vanabi prakticky celý zápas hrálo s míčem u nohy na jednu branku. Vytvořili si i spoustu gólových šancí, které ale chytal výborný brankář Javoru Michael Toroň. Překonal ho až minutu před koncem Galia, který vyrovnal na 1:1.

Michal Wesely (Ozon Kunín)

V prvním zápase vstřelil dvě branky Libhošti. V tom druhém už po 8 minutách zaznamenal hattrick, po nádherných gólech. Na vítězství Kunínu to ovšem ani v jednom zápase bohužel nestačilo.

Jan Jiříček (Jokerit Kopřivnice)

Jokerit se dokázal dvěma výhrama dostat mezi nejlepších 6 týmů na úkor Bordovic. V prvním zápase rozstříleli RIFC Drivers 9:0 a ve druhém porazili Odry 1:0, když se o jedinou branku utkání postaral právě Jiříček.

Roman Pospěch (Optics Trade Nový Jičín)

Zaznamenal celkem 7 gólů v obou dvou zápasech. Optics Tradu to ovšem přineslo pouze 4 body, protože v zápase proti Suchdolu se uspokojili s vedením, které soupeř dokázal ke konci zápasu smazat.

Pavel Čapka (Chyba Team Libhošť)

I když byli futsalisté Libhoště po plese, tak dokázali jako jediní z čela tabulky vyhrát oba dva zápasy a připsat si tak 6 bodů. Čapka zaznamenal celkem 4 branky.

Nedostali se:

Radim Galia (Vanabi Kopřivnice) Patřil k nejlepším hráčům Vanabi, které se po oba dva zápasy velice trápilo a může být nakonec rádo za 4 body.  Karel Prchal (FC Jokerit Kokpřivnice)  Podnikal útočné akce, častou zkoušel chodit jeden na jednoho. Robert Hořelka ( Bílí Andělé Vlčovice) nejlepší střelec Vlčovic v uplynulém kole, Dal celkem 5 branek.