.

1.kolo poháru ČMFS

1.kolo poháru ČMFS - obrázek

V bílovecké sportovní hale se odehrálo pohárové utkaní mezi FT NC Line Suchdol n/O a Top Dogs Bonver Nový Jičín, ze kterého vítězně vyšli novojičínští těsným velmi výsledkem 2:3. Souboj týmu z I.třídy FT NC-LINE a součastně druhého týmů krajského přeboru Top Dogs byl velice vyrovnaný a o tomto výsledku rozhodlo až prodloužení ve kterém novojičínský tým zůročil svoje zkušenosti z těžkých zápasů ve vyšších soutěží.
článek vyšel taktéž v novinách Deník
První půle začala opatrnou hrou na obou stranách a bylo to  takřka jen o dvou šancích a to na každé straně. První chybu udělali domáci FT NC-LINE, kdy nechali osamoceného Novotného Aleše na hranici 10 m a ten se nemýlil. Domácím se podařilo vyrovnat až 5 minut před koncem poločasu přesnou střelou Dalibora Nového. Dále se hrála vyrovnaná hra mezi oběma celky. Také o tom hovořil poločasový nerozhodný výsledek. Nový Jičín braný jako favorit trochu zápas podcenil a neukázal to, co předvádí v krajském přeboru.
Náboj utkání stupňoval s přibývajícím časem. Jičínští se opět ujali vedení 2:1 brankou Jachníka, ale domácí tým byl velice vyrovnaným soupeřem a dokonce si ve své snaze o vyrovnání vytvářel více šancí. Vyrovnání ze hry se mu však nedařilo. V závěru však kopali 10m kop a kanonýr FT NC-LINE Dalibor Nový se nemýlil a upravil stav na 2:2, který vydržel až do konce základní hrací doby.
O postupujícím rozhodlo tedy prodloužení. Rozhodující branka padla ve čtvrté minute prvního prodloužení a přesto, že měli domácí celkem dost času na vyrovnání už se jim to nepovedlo. Top Dogs čeká ve druhém kole frýdeckomístecká Kuna Team

FT NC Line Suchdol n/O - Top Dogs Bonver Nový Jičín 2:3 po prodloužení (1:1)

Branky: Nový Dalibor 2 - Novotný Aleš, Jachník Jiří, Koval Jan, ŽK: Mrkvica Daniel - , Rozhodčí: Markovský Tomáš, Vozárik Dušan

FT NC Line Suchdol n/O: Sokol Filip, Šťastný Daniel, Šťastný Martin, Krajíček Vladan, Nový Dalibor, Šesták Jan, Sokol Jan, Minařík Vít, Vavroš Aleš, Mrkvica Daniel, Černohorský Jiří

Top Dogs Bonver Nový Jičín: Polášek Miroslav, Miloševič Milan, Dorotík Lumír, Dorotík Daniel, Tuma Vítězslav, Jachník Jiří, Novotný Aleš, Kunc Tomáš, Koval Jan, Strnadel Petr