KUNA TEAM F-M - FT-NC LINE  1 : 3
FT-NC LINE - V.Ú.K. Chaoz Kopřivnice   6 : 4

sestava: 32- Daniel Šťastný, 3- Martin Šťastný, 8-Dalibor Nový, 10- Vladan Krajíček, 11- Aleš Vavroš, 13- Jan Sokol, 14- Daniel Mrkvica, 15- Jan Šesták
branky: Jan Sokol 2x, Jan Šesták

Na dnešní utkání se nedostavili z nepochopitelných důvodů dva hráči a tím i zdrželi nástup našeho týmu na hřiště. Proti týmu, který byl po prvním kole na druhém místě jsme začali docela zostra. Pozorně jsme hráli zezadu a postupným přechodem jsme si vytvářeli šance. I když nás soupeř docela podcenil a dal to najevo i slovními náražkami, dokázali jsme se s tím lehce vyrovnat a vytvářeli si šance, jak na běčícím páse. Obzvláště Honza Šesták pálil jednu šanci za druhou. :-) Ale nakonec se přece jen trefil, kdy po pěkné kombinaci zakončil do prázdné brány. Hrášči KUNY TEAM se snažili vyrovnat a nakonec se jim to i podařilo. Ovšem to bylo z jejich strany vše. I přes několik nebezpečných střel, které ladně zneškodnil náš ve formě chytající brankář Dany Šťastný, se jim už nepodařilo skórovat. Naopak jsme to byli my, kdo kontroloval hru a postupně dvěmi brankami Honzy Sokola upravili skóre až na 1:3. Vítězství bylo pro náš tým zcela zasloužené.

branky: Dalibor Nový 2x, Jan Šesták 2x, Mrkvica Daniel, Jan Sokol

Druhé utkání jsme nezačali vůbec dobře. Hned v druhé minutě jsme dostali dost lacinný gól a naše hra byla chvílemi dosti neurovnaná. I přesto se nám podařilo otočit na 2:1. Poté jsme však opět předváděli velice rozháranou hru a dovolili soupeři z Kopřivnice otočit až na 2:4. Dvěmi brankami během jedné minuty jsme ale i toto brankové manko dokázali smazat a v polovině druhého poločasu jsme vyrovnali na 4:4. Snaha našeho týmu o vítězství byla v této fázi zápasu o mnoho větší než u soupeře, přesto se nám dlouhé minuty nepodařilo skórovat. A navíc soupeř neustále hrozil nebezpečnými akcemi. Dany nás v bráně opět podržel  a po našem oddychovém čase jsme udeřili. Zvýši jsme aktivitu na 100% a soupeř nás zastavoval jen za cenu faulů. A to se mu nevyplatilo, protože jsme záhy kopali trestný kop za šestý faul. Honza Šesták ho sice na poprvé neproměnil, ale dobíhající Dalibor Nový tvrdou a nekompromisní ranou dokonal otočení skóre na 5:4. Hned nato soupeř opět fauloval Vladana Krajíčka a tentokrát si míč na trestný kop postavil přímo Dalibor Nový a přesnou ranou k tyči v poslední sekundě zápasu upravil skóre na 6:4.

Výsledky 4.-5. kola Frensport 1. okresní třídy futsalu NJ + FM 09/10
15.11. 2009 – SH SOUS Kopřivnice

SVP Tsunami Příbor B - Chyba Team Libhošť       7:3 (1:1)
Branky:
Potůček Radek 3, Michálek Patrik 2, Macháček Pavel, Kuchař Jan - Čapka Pavel 2, Kletenský Michal

Kuna Team Frýdek – Místek - FT NC Line Suchdol n. O.  1:3 (0:1)
Branky:
Hrdlička Jan - Sokol Jan 2, Šesták Jan;

ŽK: Antošík Radek, Vochta Tomáš, Neveďal Martin - Šesták Jan

SKP Frýdek-Místek - SVP Tsunami Příbor B          8:6 (5:2)
Branky:
Dužík Marcel 3, Cihlář Daniel 2, Zedek Bohuslav 2, Petroš Libor - Kuchař Jan 2, Večeřa Tomáš 2, Pavelka Jiří, Potůček Radek;

ŽK: Platoš Radek

Chyba Team Libhošť - Kuna Team Frýdek – Místek  2:6 (1:3)
Branky:
Čapka Pavel, Čapka Zdeněk - Lipták Jakub 2, Cidlík Jakub 2, Novák Radomír, Vochta Tomáš;
ŽK: Kletenský Michal - Novák Radomír;

ČK: Perutka Lukáš

FT NC Line Suchdol n. O. - V.Ú.K. Chaos Kopřivnice  6:4 (2:2)
Branky:
Nový Dalibor 2, Mrkvica Daniel 2, Sokol Jan, Šesták Jan - Drozd Petr 4

Mniší -   SKP Frýdek-Místek  1:3 (0:1)
Branky:
Jalůvka Jiří - Petroš Libor 3

V.Ú.K. Chaos Kopřivnice - Vanabi Kopřivnice  4:1 (2:1)
Branky:
Drozd Petr 2, Vacca Lukáš, Sopuch Petr - Dvořáček Petr

K1 Jeseník n. O. - Mniší   7:3 (6:1)
Branky:
Vaško Ladislav 2, Hrňa Petr, Klopštok Václav, Langer Jaroslav, Langer Antonín, Bajer Michal - Rek Vladan, Hanzelka Dušan, Velička Lukáš;

ŽK: Kretík Miroslav - Štůrala Marian;

ČK: Vaško Ladislav - Čevela Filip

Vanabi Kopřivnice - FSC Komax Kunčice p.O. B     4:4 (3:1)
Branky:
Rotter Vítězslav, Galia Radim, Lokša Jiří, Martinovský Petr - Chytil Roman 2, Macura Richard, Marek Adam;

ŽK: Fojtík Jiří

PSV Frenštát - K1 Jeseník n. O.    1:3 (0:3)
Branky:
Vičan Martin - Gráfik Jiří, Klopštok Václav, Langer Jaroslav;

ŽK: Kretík Miroslav, Masnica Antonín

FSC Komax Kunčice p.O. B  -  Olešná Frýdek - Místek         10:3 (6:2)
Branky:
Marek Adam 3, Chytil Roman 2, Macura Richard 2, Mazoch Michal, Světelský Daniel, Šenk Kamil - Trněný Jakub 2, Weber Rostislav;

ŽK: Kokeš Miroslav

Olešná Frýdek – Místek - PSV Frenštát      3:7 (1:3)
Branky:
Kaňok Vítězslav 2, Kaňok Jaromír - Kaša Radomír 3, Plachký Adam, Tobola Jakub, Štika Jan, Srněnský Lukáš;

ŽK: Tešnar Michal, Novák Pavel, Trněný Jakub