FT NC Line Suchdol n. O. - Olešná Frýdek – Místek  4:1 (0:0)
Vanabi Kopřivnice -  FT NC Line Suchdol n. O.      6:6 (4:2)

branky: Nový Dalibor 3x, Minařík Vít

karty: Minařík Vít, Sokol Jan

Na 4.kolo jsme se snažili více připravit, aby jsme zvládli hrát utkání na malém hřišti v Příborské hale. První utkání jsme hráli proti papírově slabšímu soupeři, ovšem tým z Olešné hrál velice dobře a skoro dvě třetiny zápasu držel vyrovnaný nerozhodný stav. Nakonec ale rozhodla naše důraznější koncovka.

sestava: 1- Rozsypal Martin, 32- Daniel Šťastný, 7- Martin Šťastný, 3-Dalibor Nový, 10- Vladan Krajíček, 11- Aleš Vavroš, 13- Jan Sokol, 14- Daniel Mrkvica, 8- Minařík Vít, 15- Jan Šesták

branky: Sokol Jan 2, Krajíček Vladan, Nový Dalibor, Šesták Jan, Mrkvica Daniel;

karty: ŽK- Minařík Vít, Šesták Jan, ČK - Nový Dalibor ( po dvou žk )

Utkání s týmem Vanabi patřil v minulé sezóně k těm našim nejvydařenějším. Byli jsme připraveni na důraznou hru soupeře, ale to co někteří jakoby "hráči" Vanabi předvedli nejde na rozum. Faul jinak výborného brankáře Martinovského, bez míče a zezadu by se dal i tak nějak prominout, ale to co provedl Navrátil Jan na futsalové palubovky vůbec nepatří !!! Hrubě napadl v přerušené hře našeho hráče a jen bylo štěstí, že nedošlo k vážnemu zranění. To že dostal od disciplinární komise stop na 3 zápasy je velice málo. Takovým lidem by měli zakázat vstup na hřiště !!! Emoce na hřišti se dají pochopit, ale takovéto napadení by se mělo trestat vyloučením hráče ze soutěže.

V utkání bylo přesto k vidění i mnoho futsalových akcí. Družstvo Vanabi bylo rozhozené z předchozí porážky, přesto se dostalo až do třígolového vedení. Nám se podařilo postupně snížit na 2:3, ovšem ještě do přestávky Vanabi vedlo 2:4. V druhé půli jsme byli lepším celkem, a stav utkání se dostal až na 5:5. To ale nebylo vše. Vedli jsme 6:5, pak ovšem díky naším 6-ti faulům soupeř zahrával 3 desetimetrové kopy. Ani jeden nedal a tak nakonec o zasloužené remíze rozhodl náš vlastní gól Danka Mrkvicy, kdy trefil míč tak nešťastně, že "vymetl" šibenici naší branky.

Výsledky 8.-9. kola Frensport 1. okresní třídy futsalu NJ + FM 09/10

12.12. 2009 – SH Příbor

K1 Jeseník n. O. - Kuna Team Frýdek - Místek       4:4 (3:2)

Branky: Langer Antonín, Kretík Miroslav, Vaško Ladislav, Vojtko Marián - Vochta Tomáš 2, Lipták Jakub, Cidlík Jakub;

ŽK: Kretík Miroslav - Špadt Martin

SKP Frýdek-Místek - FSC Komax Kunčice p.O. B   2:4 (1:1)

Branky: Petroš Libor, Harabiš Jan - Marek Adam 2, Fusek Jakub, Zajac Jan;

ŽK: Zajac Jan;

ČK: Čagala Roman

SVP Tsunami Příbor B - K1 Jeseník n. O. 1:4 (1:3)

Branky: Jalůvka Vladimír - Gráfik Jiří, Langer Jaroslav, Vaško Ladislav, Vojtko Marián;

ŽK: Mojd Marek - Vaško Ladislav, Langer Antonín

Kuna Team Frýdek – Místek  -  SKP Frýdek-Místek   8:2 (5:1)

Branky: Cidlík Jakub 4, Musil František 2, Lipták Jakub, Vochta Tomáš - Harabiš Jakub, Harabiš Jan;

ŽK: Lipták Jakub - Vejrosta Radim

FSC Komax Kunčice p.O. B  - Chyba Team Libhošť   6:3 (4:2)

Branky: Macura Richard 2, Marek Adam 2, Kokeě Miroslav, Světelský Daniel - Michálek Daniel 2, Čapka Pavel

Mniší  -  SVP Tsunami Příbor B   6:2 (3:1)

Branky: Klos Robin 3, Čevela Filip, Lichnovský Jaroslav, Velička Lukáš - Potůček Radek 2;

ŽK: Janča Martin

Chyba Team Libhošť  - V.Ú.K. Chaos Kopřivnice  3:9 (0:3)

Branky: Čapka Pavel 3 - Hykel Přemysl 3, Drozd Petr 2, Vacca Lukáš 2, Mihalík Pavel 2; ŽK: Čapka Pavel - Kahánek Filip, Mihalík Pavel;

ČK: Symerský Daniel - Plaček Jaroslav

Olešná Frýdek – Místek – Mniší  6:2 (2:1)

Branky: Weber Rostislav 2, Tešnar Michal, Šponiar Jan, Novák Pavel, Kaňok Vítězslav - Čevela Filip 2;

ŽK: Kaňok Jaromír - Janča Martin

V.Ú.K. Chaos Kopřivnice - PSV Frenštát   4:3 (3:1)

Branky: Vaverka Roman 3, Drozd Petr - Uličný Martin 2, Sládeček Radim;

ŽK: Štika Jan

Branky: Nový Dalibor 3, Minařík Vít - Novák Pavel;

ŽK: Minařík Vít, Sokol Jan - Tešnar Michal

PSV Frenštát       -  Vanabi Kopřivnice          4:3 (1:1)

Branky: Srněnský Lukáš 2, Sládeček Radim, Vičan Martin - Fojtík Jiří, Navrátil Jan, Galia Radim;

ŽK: Srněnský Lukáš - Fojtík Jiří

Branky: Kalich Jan 2, Galia Radim 2, Navrátil Marek, Fojtík Jiří - Sokol Jan 2, Krajíček Vladan, Nový Dalibor, Šesták Jan, Mrkvica Daniel;

ŽK: Navrátil Marek - Minařík Vít, Šesták Jan;

ČK: Martinovský Petr, Navrátil Jan - Nový Dalibor