.
web uvod 002 prac.jpg
  SKUPINA O POSTUP            

Rk.

Tým Záp. + 0 - Skóre Body
1. K1 Jeseník n. O.
16 13 1 2 92:51 40
2. Kuna Team Frýdek - Místek
16 10 3 3 61:36 33
3. FSC Komax Kunčice p.O. B 16 9 3 4 69:52 30
4. SKP Frýdek-Místek 16 7 2 7 56:66 23
5. SVP - Tsunami Příbor B
16 6 2 8 59:54 20
6. Vanabi Kopřivnice
16 5 3 8 60:61 18
              .
 
          .
  SKUPINA O SESTUP            
Rk. Tým Záp. + 0 - Skóre Body
1. Mniší
16 8 2 6 59:53 26
2. V.Ú.K. Chaos Kopřivnice
16 7 1 8 64:63 22
3. FT NC Line Suchdol n. O.
16 6 3 7 54:71 21
4. PSV Frenštát
16 6 0 10 55:57 18
5. Chyba Team Libhošť
16 4 2 10 51:87 14
6. M.K. Olešná Frýdek - Místek 16 3 2 11 49:78 11

Do Frensport okresního přeboru postupují týmy K1 Jeseník nad Odrou a Kuna Team Frýdek Místek

Do Frensport 2. třídy sestupují týmy M.K. Olešná Frýdek Místek a Chyba Team Libhošť


Nejlepší střelec:

1. místo Pavel Čapka (Chyba Team Libhošť) 25 gólů

2. místo Michal David (K1 Jeseník) 24 gólů

3. - 4. místo Petr Drozd (V.Ú.K. Choas Kopřivnice) 20 gólů

3. - 4. místo Adam Marek ( FSC Komax Kunčice p.O. B) 20 gólů

Nejlepší hráč:

1. místo Adam Marek ( FSC Komax Kunčice p.O. B) 15 bodů

2. - 3. místo Pavel Čapka (Chyba Team Libhošť) 11 bodů

2. - 3. místo Petr Drozd (V.Ú.K. Choas Kopřivnice) 11 bodů

4. místo Michal David (K1 Jeseník) 7 bodů

5. místo Marcel Dužík (SKP Frýdek Místek) 5 bodů


Nejlepší brankář:

1. místo Radek Antošík ( Kuna Team Frýdek Místek) 13 bodů

2. - 3. místo David Ondryáš (FSC Komax Kunčice p.O. B)  10 bodů

2. - 3. místo Petr Martinovský (TJ Vanabi Kopřivnice) 10 bodů

4. místo Roman Čagala (SKP Frýdek Místek) 9 bodů

5. místo Jakub Plachký (PSV Frenštát p.R.) 6 bodů
             
               
               




Konečná tabulka po  základní části I.třídy Frensport okresu NJ-FM


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. K1 Jeseník n. O. 11 9 1 1 64: 35 28 ( 13)
 
2. FSC Komax Kunčice p.O. B 11 7 2 2 55: 41 23 ( 5)
 
3. Kuna Team Frýdek - Místek 11 5 3 3 39: 27 18 ( 0)
 
4. SKP Frýdek-Místek 11 6 0 5 45: 48 18 ( 3)
 
5. Vanabi Kopřivnice 11 5 2 4 49: 35 17 ( -1)
 
6. SVP Tsunami Příbor B 11 5 2 4 45: 34 17 ( 2)
 
7. Mniší 11 5 1 5 40: 41 16 ( -2)
 
8. Chyba Team Libhošť 11 4 2 5 42: 57 14 ( -1)
 
9. FT NC Line Suchdol n. O. 11 4 2 5 41: 58 14 ( -4)
 
10. V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 11 4 0 7 44: 48 12 ( -3)
 
11. PSV Frenštát 11 3 0 8 33: 44 9 ( -6)
 
12. Olešná Frýdek - Místek 11 1 1 9 28: 57 4 (-14)
23.02.2010 18:48:57
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one