.
web uvod 002 prac.jpg

Celková tabulka střelců

Klikni na zobrazit celé.....
Vaverka Roman V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 27
Dužík Marcel SKP Frýdek Místek 26
Čapka Pavel Chyba Team Libhošť 15
Klos Robin Mniší 12
Martinovský Tomáš Orel Štramberk 12
Mrkvica Daniel FT NC Line Suchdol 12
Čevela Filip Mniší 11
Bill Radim FT NC Line Suchdol 10
Čapka Zdeněk Chyba Team Libhošť 10
Lichnovský Jaroslav Mniší 10
Marek Adam Komax Kunčice B 10
Štika Jan PSV Frenštát p.R. 10
Drozd Petr V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 9
Harabiš Jakub SKP Frýdek Místek 9
Kaša Radomír PSV Frenštát p.R. 9
Potůček Radek SVP Tsunami Příbor B 9
Baar Tomáš Jokerit Kopřivnice 8
Dorňák Petr PSV Frenštát p.R. 8
Dvořáček Petr Vanabi Kopřivnice 8
Kružliak Petr Jokerit Kopřivnice 8
Nikl Radim SKP Frýdek Místek 8
Sarténa Tomáš Orel Štramberk 8
Dobiáš Michal Komax Kunčice B 7
Hykel Přemysl V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 7
Macháček Adam SVP Tsunami Příbor B 7
Macháček Pavel SVP Tsunami Příbor B 7
Mihalík Pavel V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 7
Nový Dalibor FT NC Line Suchdol 7
Prchal Karel Jokerit Kopřivnice 7
Rotter Vítězslav Vanabi Kopřivnice 7
Sarténa Jaroslav Orel Štramberk 7
Šesták Jan FT NC Line Suchdol 7
Adámek Libor Orel Štramberk 6
Gottlicher Jiří SVP Tsunami Příbor B 6
Hanzelka Radek Jokerit Kopřivnice 6
Chuděj Erik Beach Boys Odry B 6
Sigmund Aleš FT NC Line Suchdol 6
Veselý Filip Beach Boys Odry B 6
Vlček Lukáš Komax Kunčice B 6
Zajac Jan Komax Kunčice B 6
Buzek Petr Orel Štramberk 5
Galia Radim Vanabi Kopřivnice 5
Hanzelka Dušan Mniší 5
Harabiš Jan SKP Frýdek Místek 5
Jalůvka Jiří Mniší 5
Juříček Aleš Jokerit Kopřivnice 5
Klevar Ondřej Beach Boys Odry B 5
Kovář Jiří PSV Frenštát p.R. 5
Lokša Jiří Vanabi Kopřivnice 5
Petroš Libor SKP Frýdek Místek 5
Platoš Radek SKP Frýdek Místek 5
Pokluda Jan Vanabi Kopřivnice 5
Rečka Pavel Jokerit Kopřivnice 5
Hurta Lukáš Beach Boys Odry B 4
Juřena Miroslav Mniší 4
Marák Radim Jokerit Kopřivnice 4
Navrátil Jan Vanabi Kopřivnice 4
Novák Ondřej Beach Boys Odry B 4
Perutka Lukáš Chyba Team Libhošť 4
Petrželka Dalibor Komax Kunčice B 4
Bortel Petr SVP Tsunami Příbor B 3
Ditter Martin Komax Kunčice B 3
Hanzelka Radek V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 3
Jež Viktor SKP Frýdek Místek 3
Kalich Jan Vanabi Kopřivnice 3
Káňa Adolf Beach Boys Odry B 3
Káňa Jiří Beach Boys Odry B 3
Kuchař Jan SVP Tsunami Příbor B 3
Marszalek Robin Beach Boys Odry B 3
Martinovský Petr Vanabi Kopřivnice 3
Mičaník Marek SVP Tsunami Příbor B 3
Pavelka Jiří SVP Tsunami Příbor B 3
Plachký Adam PSV Frenštát p.R. 3
Řehák Michal Chyba Team Libhošť 3
Solanský Jakub Vanabi Kopřivnice 3
Srněnský Lukáš PSV Frenštát p.R. 3
Štefek Lukáš Komax Kunčice B 3
Uličný Martin PSV Frenštát p.R. 3
Borák Lukáš Komax Kunčice B 2
Cihlář Daniel SKP Frýdek Místek 2
David Petr Orel Štramberk 2
Feix Miroslav Orel Štramberk 2
Fišnar Lukáš Komax Kunčice B 2
Fojtík Jan Beach Boys Odry B 2
Fojtík Jiří Vanabi Kopřivnice 2
Frais Denis Beach Boys Odry B 2
Fusek Jakub Komax Kunčice B 2
Hasal Jiří Vanabi Kopřivnice 2
Huška Jan Jokerit Kopřivnice 2
Hykel Vítězslav V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 2
Chuděj Tadeáš Beach Boys Odry B 2
Jalůvka Vladimír SVP Tsunami Příbor B 2
Jiříček Jan Jokerit Kopřivnice 2
Juřík Alexandr Beach Boys Odry B 2
Kahánek Miroslav V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 2
Káňa Bedřich Orel Štramberk 2
Klein Adam Chyba Team Libhošť 2
Kruřliak Petr Jokerit Kopřivnice 2
Kudělka Lukáš FT NC Line Suchdol 2
Lučan Jan Orel Štramberk 2
Navrátil Marek Vanabi Kopřivnice 2
Rek Vladan Mniší 2
Sattek Martin SVP Tsunami Příbor B 2
Seman Hynek FT NC Line Suchdol 2
Sopuch Petr V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 2
Světelský Daniel Komax Kunčice B 2
Šima Radim Beach Boys Odry B 2
Štefek Lukáš Komax Kunčice B 2
Trán Tomáš Mniší 2
Vavroš Aleš FT NC Line Suchdol 2
Večeřa Tomáš SVP Tsunami Příbor B 2
Velička Lukáš Mniší 2
Zedek Bohuslav SKP Frýdek Místek 2
Bjaček Radomír V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 1
Černoch Pavel FT NC Line Suchdol 1
Janča Martin Mniší 1
Kletenský Michal Chyba Team Libhošť 1
Krajíček Vladan FT NC Line Suchdol 1
Krba Pavel Vanabi Kopřivnice 1
Krpec Jakub SVP Tsunami Příbor B 1
Lukáš Zdeněk Beach Boys Odry B 1
Paszko Martin Beach Boys Odry B 1
Plachký Jakub PSV Frenštát p.R. 1
Prchal Petr Jokerit Kopřivnice 1
Sokol Jan FT NC Line Suchdol 1
Sopuch Martin V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 1
Ševčík Daniel Komax Kunčice B 1
Šimíček Josef Chyba Team Libhošť 1
Šťastný Martin FT NC Line Suchdol 1
Štůrala Zdeněk SKP Frýdek Místek 1
Velart Daniel Chyba Team Libhošť 1
Vičan Martin PSV Frenštát p.R. 1
Zeman Marek V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 1
Žáček Tomáš Komax Kunčice B 1
Žerdík Jaroslav Orel Štramberk 1
29.05.2011 15:28:03
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one