FT NC-LINE - KUNA TEAM F-M  6 : 2  (3:1)

2.kolo poháru FAČR

Branky: Krajíček Vladan 2x, Šesták Jan 2x, Bill Radim 2x

Sestava:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Mrkvica Daniel, Ferenc Radim, Kuděla Lukáš, Sigmund Aleš, Šesták Jan, Krajíček Vladan, Bill Radim, Pavlica Jakub, Šťastný Daniel   trenér: Šťastný Martin

Začátek pohárového utkání byl velice opatrný. Oba dva týmy očekávaly a testovaly  s čím soupeř začne.  Nc-Line se prezentovali nátlakovou hrou, Kuna Team spíše využívaly krátké narážečky k protiútokům. Až do 10 minuty to byl spíše nudný futsal, ale po vstřelení branky hostu na 0:1 se začalo více hrát. FT Nc-Line se dostávali více do šancí a v 13´ pěknou střelou vyrovnal Vladan Krajíček. Za dvě minuty předvedli pěknou kombinaci Jan Šesták s Radimem Billem a posledně jmenovaný otočil skóre na 2:1. V té chvíli již FT Nc-Line zcela ovládal hru a vytvářel si spousty šancí. Ke vstřelení branky však vedla až ta poslední, kdy 5 sekund před koncem prvního poločasu dorazil míč do brány Jan Šesták.

Ve druhém poločase pokračovala převaha domácího celku a již po čtyřech minutách zvýšil na 4:1 Radim Bill. Poté trochu opadlo tempo , mladí hráči Nc-Line se vyloženě hrou bavili a začali hrát trochu ležérně. Sice ještě Jan Šesták zvýšil na 5:1, ale poté se osmělovali hráči Kuny Team čím dál více. Vytvořili si několik slibně vypadajících šancí a ve 47´ utkání snížili na 5:2. Okamžitě následoval oddechový čas domácích a po taktické poradě hráči NC-Line opět dominovali na své domácí palubovce. A znovu se podařilo domácím skórovat v posledních sekundách, kdy po pěkné kombinaci zakončoval Vladan Krajíček.

Po dobrém výkonu se můžeme těšit na 3.kolo a atraktivního soupeře: druholigovou Slavii Havířov.