.

8. turnaj 1.2.2012 Brušperk

Výborný  bojovný výkon celého týmu přinesl 3 body ze dvou zápasů proti silným soupeřům za špice tabulky.
FU Kopřivnice - FC Smíšené NC-LINE Bílovec  2 : 3  ( 2 : 2 )
Sestava:  Sokol Filip, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Vlk Libor, Mrkvica Daniel, Černoch Tomáš, Černoch Pavel, Nový Dalibor, Zavřel Ivan
branky:  Nový Dalibor 2x, Vlk Libor
žluté karty:  Nový Dalibor, Mrkvica Daniel, Černoch Pavel
Do naší oblíbené haly v Brušperku jsme přijeli sice dobře naladěni, ale s velkými obavami ze dvou zápasů se soupeři ze špičky tabulky. Hned v prvním zápase na nás čekal vedoucí tým tabulky, který zatím prohrál jen jednou.
Do zápasu jsme nastoupili s obrannou taktikou. Soupeř nás hned od první minuty sevřel před naší bránu, ale naši kluci bránili ze všech sil. A když se přece jen dostali kopřivničtí k zakončení, byl vždy Filip Sokol na své místě a jejich šance likvidoval. Pomalu jsme se i my osmělovali a v 8´jsme vedoucí tým tabulky dokonale zaskočili. To se pěkným zakončením prosadil kapitán Dalibor Nový – 0:1. Soupeř byl touto brankou malinko zaskočen a my mohli trochu vydechnout. Ne však na dlouho. Po několika šancích se nakonec i kopřivničtí prosadili – 1:1. Naše odpověď však byla velice rychlá. Po výhozu brankáře si míč znovu nadhodil výborně hrající Dalibor Nový a ze vzduchu vystřelil – 1:2. To už byla hra vyrovnaná a šance se rodily na obou stranách. Bohužel se do poločasu prosadil jen soupeř a srovnal na 2:2.
V druhém poločase pokračovala vyrovnaná hra. My sice více bránili, ale zato vžy vyráželi k nebezpečným protiútokům.  Kopřivnice byla vývojem zápasu dokonalé zaskočena. Náš tým nastřelil 3x tyč a nadále spolehlivě bránil. A taky Filip se v bráně překonával. V polovině poločasu se do jasné šance dostal Martin Šťastný, kdy po chybě brankáře dorážel míč před prázdnou bránou. Bohužel vedle… J. Rozuzlení zápasu nakonec vzal na sebe Libor Vlk. To téměř z nulového úhlu propálil brankáře – 2:3 !!! Do konce zápasu jsme již velice dobrou taktikou zápas dovedli do vítězného konce ! Navíc ještě v posledních sekundách jsme mohli zvýšit vedení. To Libor Vlk zakončoval do prázdné brány, bohužel prý po závěrečné siréně.
V tomto zápase podali všichni hráči velice, velice dobrý a bojovný výkon. Dokonale jsme vedoucí tým zaskočili a myslím si, že zaslouženě za bojovnost brali všechny tři body.

FC Smíšené NC-LINE Bílovec – ROUB Vítkovice  0 : 11  ( 0 : 3 )
Sestava:  Sokol Filip, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Vlk Libor, Černoch Tomáš, Černoch Pavel, Zavřel Ivan
branky:
Druhý zápas byl pro nás jen povinnosti. V minulém zápase vykartovali „rozhodčí“ Dalibora Nového a Daniela Mrkvicu. Navíc po vysilujícím výkonu brzo odstoupil Ivan Zavřel. I přesto jsme zápas s hrdosti odehráli se dvěma „důchodci“ – Pavlem Černochem a Martinem Šťastným, za které běhali jejich synové Tomáš Černoch a Lukáš Šťastný. J I když výsledek vypadá hrozivě, byl to klidný tréninkový zápas. Bohužel my neproměnili ani ty největší šance. To třeba Lukáš Šťastný si krásně obešel brankáře, ale nakonec trefil jen tyč prázdné brány.