Výsledky 2.kola 6.11.2011

NC-LINE  -  Vítkovice   3 : 2  ( 0 : 2 )
branky: Ivan Zavřel, Daniel Mrkvica, Víťa Minařík
sestava: Filip Sokol, Dalibor Nový, Ivan Zavřel, Jan Štefek, Martin Šťastný, Víťa Minařík, Jan Šesták, Daniel Mrkvica, Daniel Šťastný

Osm hodin ráno - pro nás ten nejhorší čas na začátek turnaje. Od tohoto zápasu proti favorizovaným Vítkovicím jsme si nic moc neslibovali. Začátek zápasu tomu nasvědčoval. Vítkovice měly silnou uzemní převahu, ovšem bez gólového zakončení. To naopak náš tým neustále hrozil rychlými protiútoky. Přesto jsme inkasovali jako první, kdy jsme nepokryli standartní situaci. Do poločasu jsme prohrávali 0:2, kdy v naší brance skončila skrytá střela mezi nohami obránců.
V druhém poločase jsme se osmělili, vysunuli obranu a rázem jsme byli rovnocenným soupeřem. Šance byly na obou stranách, ale naše chvíle přišla 5 minut před koncem utkání. To nejprve snížil Ivan Zavřel, Víťa Minařík vyrovnal a nakonec Daniel Mrkvica dokonal obrat na 3:2.

NC-LINE  -  Fugy Krnov   5 : 4  ( 4 : 0 )
branky: Ivan Zavřel, Daniel Mrkvica, Víťa Minařík, Jan Šesták

Toto utkání proti dalšímu z favoritů nám dokonale vyšlo. Lépe jsme kombinovali a celkem brzo jsme šli do vedení 4:0. Poté jsme před poločasem polevili a i v druhém poločase přestávali hrát. Krnov toho využil a snížil na 4:3. Honza Šesták drama nepřipustil a zvýšil na 5:3. I když krnovští ještě snížili, žádné velké drama se na konci nekonalo a my vítězství udrželi.

Top Dogs  -  NC-LINE    5 : 3
branky: Šesták Jan 2x, Dalis Nový
sestava: Filip Sokol, Dalibor Nový, Ivan Zavřel, Jan Štefek, Martin Šťastný, Víťa Minařík, Jan Šesták, Daniel Šťastný

Toto utkání se hodnotí velice těžko. Před začátkem odjel na velký fotbal Daniel Mrkvica a my měli 2 hráče na střídaní. Top Dogs dvakrát vedl a my pokaždé lehce srovnali. Pak ale přišla slabá 5-ti minutová chvilka rozhodčích. Nejprve byl zezadu ve vyložené šanci faulován Víťa Minařík, ale rozhodčí to ocenili jen žlutou kartou. Poté v lehkém závaru se Honza Šesták dotkl brankáře a byl oceněn žlutou kartou ( zcela neoprávněně ! ). No a do třetice byl zezadu faulován Dalibor Nový, rozhodčí nepískali a za následný výkřik " pískej ku... " byl po druhé žluté vyloučen Honza Šesták. S jedním střídajícím hráčem jsme se novojičínským nemohli fyzicky rovnat. Ještě jsme dokázali jednou srovnat na 3:3, ale dále se hrát prostě nedalo....

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

O1A0213 NC Line Roub 3:2 (0:2)
Branky: Zavřel Ivan, Mrkvica Daniel, Minařík Vít - Kováčik Lukáš, Soško Michal;Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Havlík Přemysl (3); Delegát: Pelikán Martin;ŽK: Mrkvica Daniel - Kováčik Lukáš

O1A0214 Fugy Krnov Top Dogs 6:5 (2:1)
Branky: Braun Václav 2, Rinke Jakub, Česlík Lukáš, Malinovský Petr, Kopecký Petr - Šimek Jiří 2, Jachník Jiří, Slama Pavel, Vavřík Michael; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Vítek Jakub (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Stalmach Martin - Slama Pavel

O1A0215 Roub Top Dogs 0:3 (0:0)
Branky: Dorotík Lumír, Novotný Aleš, Šimek Jiří; Rozhodčí: Přívratský Michal (3), Spitz Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Šalamon Jiří - Slama Pavel

O1A0216 NC Line Fugy Krnov 5:4 (4:0)
Branky: Minařík Vít 2, Zavřel Ivan, Šesták Jan, Mrkvica Daniel - Česlík Lukáš 2, Rinke Jakub, Malinovský Petr; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Havlík Přemysl (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Minařík Vít - Malinovský Petr

O1A0217 Fugy Krnov Roub 3:2 (1:1)
Branky: Rinke Jakub, Česlík Lukáš, Malinovský Petr - Slavík Jan, Soško Michal;Rozhodčí: Přívratský Michal (3), Spitz Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

O1A0218 Top Dogs NC Line 5:3 (2:2)
Branky: Kudra Ivan 2, Dorotík Lumír, Slama Pavel, Vavřík Michael - Šesták Jan 2, Nový Dalibor; Rozhodčí: Spitz Jiří (2), Přívratský Michal (2); Delegát:Dudziak Vlastimil; ŽK: Jachník Jiří, Novotný Aleš, Tuma Vítězslav - Minařík Vít, Zavřel Ivan, Šesták Jan; ČK: 0 - Šesták Jan

O1A0219 Olympia Slávie OU 3:5 (1:3)
Branky: Klosel Vladan 2, Vožník Jan - Vantuch Prokop 2, Šarközy René, Knap Marek, Bochňák Rudolf81; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Honěk Jiří (3);Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Vožník Jan, Klosel Vladan - Vantuch Prokop;ČK: Pisklak Petr - 0

O1A0220 Bolatice Globtec 2:7 (1:3)
Branky: Duda Vlastimil, Rataj Tomáš - Hájek Jan 2, Svěnčík Marek 2, Kundra Marek, Tondra Michal, Barculiak Marek; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Markovský Tomáš (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ČK: 0 - Šorma Robert

O1A0221 Slávie OU Globtec 3:1 (3:0)
Branky: Mika Roman 2, Knap Marek - Kundra Marek; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Bochňák Rudolf81 - Kiza Jiří, Hájek Jan

O1A0222 Olympia Bolatice 7:2 (4:0)
Branky: Klosel Vladan 3, Vožník Tomáš 2, Vožník Jan, Krzisch Roman - Rataj Tomáš, Stefek David; Rozhodčí: Markovský Tomáš (3), Němec Pavel (3);Delegát: Dudziak Vlastimil

O1A0223 Bolatice Slávie OU 2:9 (0:4)
Branky: Florián Marcel, Duda Vlastimil - Mika Roman 3, Bochňák Rudolf81 2, Kusín Michal, Knap Marek, Vyorálek Jan, Vantuch Prokop; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ČK: 0 - Marek Jiří

O1A0224 Globtec Olympia 4:1 (1:1)
Branky: Tondra Michal 2, Šorma Robert, Matěj Jaromír - Vožník Jan; Rozhodčí:Němec Pavel (3), Markovský Tomáš (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Hájek Jan- 0ČK: 0 - Směja David