.
web uvod 002 prac.jpg

Výsledky 5.kola 11.12.2011 Čeladná

Stručné společné hodnocení pro všechny tři zápasy 5. turnaje: Opět se nedostavili bez omluvy někteří hráči. To se opravdu taková soutěž nedá hrát jen v pěti lidech ! 
Nervozita a disciplína v našem týmu.... pořád se to nedaří zlepšit.
To že nás už rozhodčí nemají rádi, už dávno víme..... Vymlouvat se na ně ovšem nedá a musíme se soustředit jen a jen na sebe ! V dalším turnaji se zakazuje jakkoliv mluvit s rozhodčími !!! :-)

Olympia Velké Hoštice - FT NC-LINE   4 : 1  ( 1 : 0 )
branky: Nový Dalibor
ŽK: Nový Dalibor, Ferenc Radim
sestava: Sokol Filip, Nov ý Dalibor, Zavřel Ivan, Krajíček Vladan, Mrkvica Daniel, Ferenc Radim, Šťastný Martin, Šťastný Daniel

FT NC-LINE  -  K1 Jeseník   4 : 5  ( 0 : 4 )
branky: Nový Dalibor, Šesták Jan 3x
ŽK: Šesták Jan, Zavřel Ivan
sestava: Sokol Filip, Nov ý Dalibor, Zavřel Ivan, Krajíček Vladan, Mrkvica Daniel, Ferenc Radim, Šťastný Martin, Šťastný Daniel, Šesták Jan

Kuna Team  -  FT NC-LINE   2 : 0  ( 0 : 0 )
branky: 
ŽK: Sokol Filip, Zavřel Ivan, Šesták Jan
ČK: Zavřel Ivan
sestava: Sokol Filip, Nov ý Dalibor, Zavřel Ivan, Krajíček Vladan, Mrkvica Daniel, Ferenc Radim, Šťastný Martin, Šťastný Daniel, Šesták Jan



  VÝSLEDKY
Zápas
Domácí
Hosté
Skóre
Diváků
Poznámka
 
O1A0501
Slávie OU
Roub
3:1 (0:1)
 
Branky: Šarközy René, Vančo Jan, Prokeš Michal - Bárta Jan; Rozhodčí:Vozárik Dušan (3), Němec Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin
 
O1A0502
Hukvaldy
Stará Ves
2:3 (2:1)
 
Branky: Rumel Jan 2 - Kohut Lukáš 2, Hendrych Marek; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Pelikán Martin
 
O1A0503
Roub
Stará Ves
0:2 (0:1)
 
Branky: Hendrych Marek, Kohut Lukáš; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Kováčik Lukáš- 0
 
O1A0504
Slávie OU
Hukvaldy
2:6 (2:1)
 
Branky: Šarközy René, Rohel Pavel - Grufík Petr 2, Korneta Filip 2, Rumel Jan, Mandičák Jan; Rozhodčí: Přeček Dušan (3), Beran Jan (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Hubeňák Daniel, Rumel Jan; ČK: Bochňák Rudolf - 0
 
O1A0505
Hukvaldy
Roub
5:2 (3:0)
 
Branky: Košica Marek 2, Mandičák Jan 2, Rumel Jan - Šalamon Jiří, Soško Michal; Rozhodčí: Přeček Dušan (3), Němec Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Grufík Petr, Košica Marek, Otoupalík Jan - Kováčik Lukáš; ČK:Grufík Petr - Bárta Jan
 
O1A0506
Stará Ves
Slávie OU
8:3 (3:0)
 
Branky: Kohut Lukáš 3, Chvostek Petr 2, Gramel Ondřej 2, Charvát Daniel - Rohel Pavel 2, Vantuch Prokop; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3);Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Šarközy René, Rohel Pavel, Prokeš Michal
 
O1A0507
Olympia
NC Line
4:1 (1:0)
 
Branky: Pluschke Daniel, David Filip, Klosel Vladan, Vitásek Marek - Nový Dalibor; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Nový Dalibor, Ferenc Radim
 
O1A0508
Kuna Team
K1 Jeseník
5:0 (2:0)
 
Branky: Hlavatík František 2, Musil František, Cidlik Jakub, Klímek Tomáš;Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK:Klímek Tomáš- 0
 
O1A0509
NC Line
K1 Jeseník
4:5 (0:4)
 
Branky: Šesták Jan 3, Nový Dalibor - Langer Jaroslav 3, Langer Antonín, Šrom Milan; Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Minařík Vít, Pavlica Jakub, Šesták Jan, Zavřel Ivan - Šrom Milan
 
O1A0510
Olympia
Kuna Team
1:1 (1:1)
 
Branky: Vitásek Marek - Antošík Radek; Rozhodčí: Ovšák Zdeněk (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Vožník Tomáš, David Filip, Pisklak Petr - Špernoga Juraj, Šnapka Jiří; ČK: David Filip - Špernoga Juraj
 
O1A0511
Kuna Team
NC Line
2:0 (0:0)
 
Branky: Musil František 2; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (2), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Cidlik Jakub - Sokol Filip, Šesták Jan, Zavřel Ivan; ČK: 0 - Zavřel Ivan
 
O1A0512
K1 Jeseník
Olympia
2:2 (1:1)
 
Branky: Langer Jaroslav, Šrom Milan - Vitásek David, Vitásek Marek;Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin

Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
 
1.
Slávie OU
15
12
0
3
81: 49
36
2.
Top Dogs
15
11
3
1
68: 39
36
3.
Fugy Krnov
15
10
2
3
72: 44
32
4.
Hukvaldy
15
9
3
3
66: 45
30
5.
Stará Ves
15
9
2
4
66: 37
29
6.
Olympia
15
8
2
5
55: 49
26
7.
Globtec
15
8
1
6
65: 50
25
8.
Beach Boys
15
7
1
7
53: 35
22
9.
Roub
15
7
1
7
36: 30
22
10.
Bolatice
15
6
1
8
45: 64
19
11.
Tequila
15
5
2
8
59: 65
17
12.
Kuna Team
15
4
3
8
37: 43
15
13.
FT NC-LINE
15
4
1
10
50: 75
13
14.
Rapid F-M
15
3
1
11
36: 88
10
15.
K1 Jeseník
15
2
2
11
40: 65
8
16.
SVP Příbor
15
2
1
12
36: 87
7



 
12.12.2011 19:20:54
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one