Výsledky 7.kola 22.1.2012 Sareza

Olympia

Top Dogs

1:5 (1:3)

Branky: Pluschke Daniel - Bajger Martin 2, Jachník Jiří, Koval Jan, Šimek Jiří; Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Vitásek David, Vitásek Marek - Šimek Jiří; ČK: Vitásek David – 0

SVP Příbor

Hukvaldy

2:6 (2:0)

Branky: Večeřa Tomáš 2 - Hubeňák Daniel 2, Rumel Jan, Štefek Radek, Mandičák Jan, Korneta Filip; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Glogar Ladislav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Hubeňák Daniel; ČK: 0 - Tobiáš Lukáš

Hukvaldy

Top Dogs

6:4 (3:2)

Branky: Rumel Jan 2, Korneta Filip 2, Mandičák Jan, Střižík Michal - Tuma Vítězslav, Jachník Jiří, Vojtko Marián, Šimek Jiří; Rozhodčí: Glogar Ladislav (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Grufík Petr, Mandičák Jan - Bajger Martin, Kotešovec Michael, Koval Jan, Kudra Ivan; ČK: Grufík Petr – 0

SVP Příbor

Olympia

2:3 (1:2)

Branky: Kolek Ondřej, Škopek Bohuslav - Čavera Milan 2, Vožník Jan; Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Dvořák Vojtěch, Rapák Michal, Škopek Bohuslav - Vitásek Martin

Top Dogs

SVP Příbor

8:5 (4:1)

Branky: Kudra Ivan 2, Šimek Jiří 2, Jachník Jiří, Vojtko Marián, Slama Pavel, Kotešovec Michael - Kolek Ondřej, Rosmarin Robert, Krpec Jakub, Malúš Jiří, Dvořák Vojtěch; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Glogar Ladislav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Slama Pavel- 0

Olympia

Hukvaldy

2:5 (1:4)

Branky: Pluschke Daniel, Vožník Tomáš - Štefek Radek 2, Mandičák Jan 2, Korneta Filip; Rozhodčí: Glogar Ladislav (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Vitásek Marek - Hubeňák Daniel, Mandičák Jan; ČK: 0 - Mandičák Jan

Kuna Team

Rapid F-M

2:9 (1:4)

Branky: Vochta Tomáš 2 - Végh František 4, Sekanina Tomáš 2, Michna Jiří, Čuba Daniel, Prokeš Jan; Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Filipčík Jan - Hutník Robert

Fugy Krnov

Slávie OU

6:3 (2:2)

Branky: Rinke Jakub 2, Česlík Adam 2, Česlík Lukáš, Žitník Michal - Kusín Michal, Vančo Jan, Pražák David; Rozhodčí: Ovšák Zdeněk (3), Klečacký Marek (3); Delegát: Pelikán Martin

Slávie OU

Rapid F-M

6:1 (2:0)

Branky: Mika Roman 3, Kusín Michal, Vančo Jan, Prokeš Michal - Sekanina Tomáš; Rozhodčí: Klečacký Marek (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Šarközy René, Vyorálek Jan- 0

Fugy Krnov

Kuna Team

3:2 (1:0)

Branky: Rinke Jakub, Česlík Lukáš, Stalmach Martin - Novák Radomír, Vochta Tomáš; Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Vochta Tomáš

Rapid F-M

Fugy Krnov

3:1 (1:0)

Branky: Michna Jiří, Čuba Daniel, Végh František - Rinke Jakub; Rozhodčí: Ovšák Zdeněk (3), Klečacký Marek (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Michna Jiří, Prokeš Jan - Česlík Adam, Spurný Lukáš

Kuna Team

Slávie OU

2:6 (0:3)

Branky: Filipčík Jan, Musil František - Prokeš Michal 2, Bochňák Rudolf 2, Mika Roman, Vančo Jan; Rozhodčí: Klečacký Marek (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Cidlik Jakub - Mika Roman, Vančo Jan

NC Line

Globtec

6:5 (2:3)

Branky: Černín Jakub 4, Bill Radim, Nový Dalibor - Jaglař Radim 2, Klímek Tomáš, Hájek Jan, Matěj Jaromír; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Bokroš Mirko (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Nový Dalibor, Pavlica Jakub- 0

Velice vyrovnané utkání proti týmu z popředí tabulky se muselo líbit všem divákům a zúčastněným. Slušně a korektně hrané utkání plno pěkných akcí na obou stranách. Globtec byl v prvním poločase o něco lepší, ovšem my jsme dokázali na jejich branky vždy reagovat a nenechali soupeře vytvořit si náskok ve skóre.

Ve druhém poločase jsem vyrovnali hru a začali být ještě aktivnější. Otočili jsme skóre a pak museli ostravští dotahovat. Ovšem dramatický zápas až do poslední minuty jsem už dovedli do vítězného konce.

Beach Boys

Stará Ves

4:6 (2:2)

Branky: Konrád Jiří 2, Pjatkan Petr, Hurta Lukáš - Hendrych Marek 3, Charvát Daniel 2, Kohut Lukáš; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Konrád Jiří, Paszko Martin- 0

Stará Ves

Globtec

4:0 (0:0)

Branky: Hendrych Marek, Chvostek Petr, Chvostek Tomáš, Dvořák Ondřej; Rozhodčí: Bokroš Mirko (3), Filipský Radim (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

Beach Boys

NC Line

10:2 (5:1)

Branky: Klevar Ondřej 3, Vidlák Jakub 2, Konrád Jiří 2, Hurta Lukáš 2, Murín František - Bill Radim 2; Rozhodčí: Přeček Dušan (3), Beran Jan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Pjatkan Petr- 0

Tento zápas se nám vůbec nepovedl. Už ve druhé minutě jsme měli na kontě tři fauly. Zcela zbytečné. Sice jsme se brankou Radima Billa po ukázkové spolupráci s Jakubem Zapy Černína ujali vedení 1:0, ale potom nás soupeř z Oder svým aktivním pohybem nepustil vůbec do hry. Navíc se už v osmé minutě náš tým vyfauloval a každý další zákrok znamenalo penaltu. Mnoho dalších šancí Beach Boysu zneškodnil Daniel Šťastný, jinak by skóre narůstalo o moc rychleji. Ani v druhém poločase se obraz hry nezměnil a tak se oderští podruhé radovali z vysoké výhry nad našim týmem.

Globtec

Beach Boys

4:3 (2:1)

Branky: Kundra Marek 2, Jaglař Radim, Kadlčík Lumír - Paszko Martin, Fojtík Jan, Hurta Lukáš; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Bokroš Mirko (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

NC Line

Stará Ves

4:4 (2:2)

Branky: Nový Dalibor 2, Černín Jakub, Šesták Jan - Hendrych Marek 2, Kohut Lukáš 2; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

Naše třetí utkání bylo pro nás i trochu smolné. Začali jsme velice aktivně a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Bohužel jsme velice často ztroskotali na soupeřově brankáři. Kdybychom v prvním poločase vedli o pět branek, nemohl se nikdo divit. Takto ale soupeř podnikl tři výpady a dal z toho dvě branky a tak skončil poločas 2:2.

V druhé půli se projevila únava našeho týmu, kvůli zraněním postupně odešli Ivan Zavřel a Radim Bill. Stará Ves hru vyrovnala a pak již to byl souboj brankářu. Přesto jsme byli zase o něco lepší, ještě minutu před koncem jsme vedli 4:3. Soupeř ale skrytou střelou přes obránce vyrovnal. A mohlo být ještě hůře. Hned na to Daniel Mrkvica fauloval soupeře v pokutovém území, naštěstí pro nás se rozhodčí rozhodli mlčet…. J

K1 Jeseník

Tequila

6:0 (1:0)

Branky: Šrom Milan 3, Jurajda Jan, Langer Antonín, Bajer Michal; Rozhodčí: Spitz Jiří (3), Přívratský Michal (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Jurajda Jan, Langer Antonín - Třuslo Pavel

Bolatice

Roub

2:4 (1:2)

Branky: Ballarin Michal, Jašek Tomáš - Polášek Jakub 2, Soško Michal, Vašek David; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Vítek Jakub (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Florián David - Polášek Jakub

Roub

Tequila

5:3 (3:1)

Branky: Vavrušák Radim 2, Urban Viktor, Bárta Jan, Kováčik Lukáš - Hudeček Petr 2, Třuslo Pavel; Rozhodčí: Přívratský Michal (3), Spitz Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Kováčik Lukáš - Szkuta Filip

Bolatice

K1 Jeseník

8:3 (5:2)

Branky: Ballarin Michal 4, Jašek Tomáš 2, Duda Vlastimil, Stefek David - Šrom Milan 2, Jurajda Jan; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Vítek Jakub (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Ballarin Michal, Stefek David - Kretík Miroslav

Tequila

Bolatice

5:2 (3:1)

Branky: Ječmének Libor, Bartusek Jakub, Hudeček Petr, Třuslo Pavel, Lang Ondřej - Ballarin Michal 2; Rozhodčí: Spitz Jiří (3), Přívratský Michal (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Lang Ondřej - Rataj Tomáš

K1 Jeseník

Roub

1:5 (1:3)

Branky: Šrom Milan - Polášek Jakub 2, Slavík Jan, Bárta Jan, Vašek David; Rozhodčí: Vítek Jakub, Filipský; Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Palička Libor- 0