SVP Tsunami Příbor – FT NC-LINE   2 : 7  ( 0 : 6 )

Branky:  Malý Jakub, Černín Jakub 3x, Šesták Jan 2x, Sigmund Aleš

Sestava:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Černín Jakub, Šesták Jan, Mrkvica Daniel, Sigmund Aleš,   Malý Jakub, Bill Radim,nahradnici: Martin Šťastný, Daniel Šťastný

ŽK:   nikdo !

Začátek utkání: 7:30! Naši hráči ale byli nabuzeni již hodinu předem. Do utkání jsme vlítli jako uragán, hned v 2 minutě pěkně přeloboval celou obranu Jan Šesták a Kuba Malý ve svém prvním zápase hned skóroval. Minutu na to prostřelil brankáře Jakub Černín – 2:0. Za minutu si to Jakub Čenín znova zopakoval a stejná střela znamenala vedení 3:0. V 6 minutě si pohrál s míčem Jan Šesták a tvrdou střelou pod dřevno zvýšil na 4:0. V desáté minutě perfektně rozehrál standartku Radim Bill a Jakub Černín zavýšil svůj hattrick. Ve 14 minutě upravil skóre Jan Šesták. Celkově jsme první poločas úplně ovládli hru a soupeře dokonale smetli z palubovky.

Druhý poločas ovšem naši hráči odehráli v polovičním tempu. Bohužel. Soupeř toho trochu využil a postupně snížil. Nejprve skákavou střelou překvalili Filipa Sokola a poté se naši hráči zapomněli vrátit – 2:6. Ve 14 minutě druhého poločasu upravil skóre po přihrávce Radima Billa Aleš Sigmund.

Toto utkání patřilo k našim nejlepším, hlavně první poločas. I když to bylo proti poslednímu celku tabulky, který byl značně posílen, ukázali jsme, že hrát futsal umíme.

Slavia OU Ostrava  – FT NC-LINE   5  : 3  ( 2 : 2 )

Branky:  Malý Jakub, Černín Jakub, Šesták Jan

Sestava:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Černín Jakub, Šesták Jan, Mrkvica Daniel, Sigmund Aleš,   Malý Jakub, Bill Radim, nahradnici: Martin Šťastný, Daniel Šťastný

ŽK:   Filip Sokol, Šesták Jan, Ivan Zavřel

Proti prvnímu celku tabulky jsme odehráli po celý zápas vyrovnanou partií. V úvodu utkání jsme měli i více šancí, Jan Šesták šel sám na brankáře, ale ten jeho pokus kryl. V 8 minutě jsme špatně rozehráli signál, Filip Sokol daleko vyběhl z brány a soupeř se lehce ujal vedení 0:1. V 11 minutě dostal Filip Sokol žlutou kartu za hraní rukou mimo pokutové území. Ale za chvíli se opět prosadil Jakub Černín a vyrovnal na 1:1. V 17 minutě se dostala Slavia opět do vedení 1:2. Do poločasu jsme ale opět vyrovnali. Tvrdou střelu Dalibora Nového tečoval Jan Šesták – 2:2.

V druhém poločase jsme ve 3 minutě šli brankou Jakuba Malého do vedení. V té době začala být Slavia trochu více nervozní a podle toho vypadala i hra. Ostravští přidali na výkonu a postupně otočili skóre až na 3:5.

V tomto zápase jsme opět podali velice dobrý výkon, trochu jsme doplatili na neproměňování šancí. Hlavně Radimovi Billovi se nedařilo překonat soupeřového brankáře. Několikrát vyškolil celou obranu i brankáře, ale jeho pokusy zastavovaly tyče a soupeřovi obránci.

FT NC-LINE – Atletico Tequila Ostrava   2 : 4  ( 0 : 2 )

Branky:  Malý Jakub

Sestava:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Šesták Jan, Martin Šťastný, Mrkvica Daniel, Sigmund Aleš,   Malý Jakub, Bill Radim, nahradn br.: Daniel Šťastný

V poslední zápase jsme dobré výkony vůbec nepotvrdili. Padl na náš tým nějaký útlum a vůbec se nám nic nedařilo. Kazily se přihrávky, pokud jsme se dostali do šancí, tak se neproměnily. Tequila se tedy lehce dostala do vedení 0:2. My se pokoušeli o obrat. Velkou šanci opět promarnil Jan Šesták, kdy byl po faulu na Martina Šťastného nařízen pokutový kop. Bohužel penaltu minutu před koncem poločasu Honza nedal.

V druhém poločase jsme opět lehce dostali branku a soupeř odskočil na 0:3. Dokázali jme postupně snížit na 2:3, ale hned po druhé naší brance soupeř kontroloval na 2:4 a bylo po zápase. Na další hru již nebyly síly a taky díky zraněním zůstal 5 minut před konce na lavičce jen jeden hráč na střídaní.

2:7 (0:6)

Branky: Rosmarin Robert, Dvořák Vojtěch - Černín Jakub 3, Šesták Jan 2, Malý Jakub, Sigmund Aleš; Rozhodčí: Spitz Jiří (3), Markovský Tomáš (3); Delegát:Dudziak Vlastimil

O1A0814

Tequila

Slávie OU

1:5 (0:3)

Branky: Majkut Marek - Šarközy René, Mika Roman, Vyorálek Jan, Vantuch Prokop, Prokeš Michal; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Vozárik Dušan (3); Delegát:Dudziak Vlastimil; ŽK: 0 - Šarközy René

O1A0815

Slávie OU

NC Line

5:3 (2:2)

Branky: Vantuch Prokop 2, Mika Roman, Kusín Michal, Pražák David - Malý Jakub, Černín Jakub, Šesták Jan; Rozhodčí: Spitz Jiří (3), Markovský Tomáš (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Vantuch Prokop - Sokol Filip, Zavřel Ivan, Šesták Jan, Malý Jakub

O1A0816

Tequila

SVP Příbor

5:5 (1:3)

Branky: Majkut Vladimír 3, Ječmének Libor 2 - Rosmarin Robert 3, Večeřa Tomáš 2; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: 0 - Dvořák Vojtěch, Mojdl Marek; ČK: 0 - Dvořák Vojtěch

O1A0817

NC Line

Tequila

2:4 (0:2)

Branky: Malý Jakub 2 - Kolář Martin 2, Bartusek Jakub, Hudeček Petr;Rozhodčí: Markovský Tomáš (3), Spitz Jiří (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK:Šesták Jan- 0

O1A0818

SVP Příbor

Slávie OU

2:8 (1:4)

Branky: Malúš Jiří 2 - Vantuch Prokop 3, Mika Roman 2, Vančo Jan 2, Pražák David; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

O1A0801

Beach Boys

Olympia

2:4 (1:2)

Branky: Konrád Jiří 2 - Vožník Jan 2, Pluschke Daniel, Směja David; Rozhodčí:Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Pjatkan Petr- 0

O1A0802

Rapid F-M

Roub

1:5 (1:2)

Branky: Prokeš Jan - Polášek Jakub 3, Ludvík Petr, Gaži Matěj; Rozhodčí:Glogar Ladislav (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0803

Roub

Olympia

1:0 (1:0)

Branky: Polášek Jakub; Rozhodčí: Ovšák Zdeněk (3), Šulák Pavel (3);Delegát: Pelikán Martin

O1A0804

Rapid F-M

Beach Boys

4:7 (2:4)

Branky: Végh František 3, Talaš Jan - Vidlák Jakub 3, Konrád Jiří 2, Frais Denis, Hurta Lukáš; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Glogar Ladislav (3);Delegát: Pelikán Martin; ČK: 0 - Hůra Michal

O1A0805

Olympia

Rapid F-M

6:2 (4:2)

Branky: Vožník Jan 2, Klosel Vladan 2, Pluschke Daniel, Vitásek Marek - Végh František 2; Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Klosel Vladan, Směja David, Pisklak Petr - Michna Jiří

O1A0806

Beach Boys

Roub

1:4 (0:3)

Branky: Vidlák Jakub - Polášek Jakub 2, Slavík Jan, Kováčik Lukáš; Rozhodčí:Glogar Ladislav (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Klevar Ondřej, Pjatkan Petr- 0

O1A0819

Fugy Krnov

K1 Jeseník

4:2 (1:2)

Branky: Česlík Lukáš 2, Košárek Ondřej, Rinke Jakub - Jurajda Jan, Langer Antonín; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Přívratský Michal (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

O1A0820

Globtec

Hukvaldy

2:11 (1:6)

Branky: Bohačík Karel, Matěj Jaromír - Štefek Radek 4, Rumel Jan 3, Košica Marek, Grufík Petr, Korneta Filip, Střižík Michal; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Filipský (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

O1A0821

Hukvaldy

K1 Jeseník

8:1 (1:1)

Branky: Rumel Jan 2, Štefek Radek 2, Košica Marek 2, Grufík Petr, Korneta Filip - David Michal; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Přívratský Michal (3);Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Košica Marek - Jurajda Jan, Langer Antonín

O1A0822

Globtec

Fugy Krnov

1:7 (0:2)

Branky: Matěj Jaromír - Rinke Jakub 2, Česlík Lukáš 2, Stalmach Martin, Braun Václav, Česlík Adam; Rozhodčí: Havlík Přemysl, Filipský; Delegát: Dudziak Vlastimil

O1A0823

K1 Jeseník

Globtec

10:6 (2:0)

Branky: Tihelka Jaroslav 3, David Michal 3, Jurajda Jan, Langer Antonín, Bajer Michal, Bartoň Lukáš - Kotásek Radim 3, Jaglař Radim 2, Kundra Marek;Rozhodčí: Filipský (3), Přívratský Michal (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK:Bartoň Lukáš- 0

O1A0824

Fugy Krnov

Hukvaldy

6:5 (3:3)

Branky: Rinke Jakub 4, Košárek Ondřej, Česlík Lukáš - Štefek Radek 3, Košica Marek, Grufík Petr; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Vozárik Dušan (3); Delegát:Dudziak Vlastimil; ŽK: Kopecký Petr- 0

O1A0807

Bolatice

Kuna Team

4:2 (2:0)

Branky: Balarin Tomáš 2, Ballarin Michal, Ballarin Jiří - Cidlik Jakub, Špernoga Juraj; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Bokroš Mirko (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0808

Top Dogs

Stará Ves

5:6 (2:4)

Branky: Slama Pavel 2, Tuma Vítězslav, Šimek Jiří, Kotešovec Michael - Kohut Lukáš 2, Kohut Marek, Chvostek Petr, Chvostek Tomáš, Gramel Ondřej;Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK:Farkaš Michal, Jachník Jiří - Gramel Ondřej

O1A0809

Stará Ves

Kuna Team

6:2 (5:1)

Branky: Kohut Marek, Hranický Petr, Charvát Daniel, Hendrych Marek, Chvostek Petr, Gramel Ondřej - Špernoga Juraj, Vochta Tomáš; Rozhodčí: Bokroš Mirko (3), Němec Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Cidlik Jakub

O1A0810

Top Dogs

Bolatice

10:1 (4:1)

Branky: Dorotík Lumír 3, Kudra Ivan 2, Tuma Vítězslav, Miloševič Milan, Koval Jan, Farkaš Michal, Kotešovec Michael - Balarin Tomáš; Rozhodčí: Přeček Dušan (3), Beran Jan (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0811

Kuna Team

Top Dogs

2:12 (2:6)

Branky: Cidlik Jakub 2 - Slama Pavel 5, Dorotík Lumír 3, Novotný Aleš 2, Tuma Vítězslav, Šimek Jiří; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Bokroš Mirko (3); Delegát:Pelikán Martin; ŽK: Jopek Dušan- 0

O1A0812

Bolatice

Stará Ves

4:4 (1:2)

Branky: Duda Vlastimil, Rataj Tomáš, Ballarin Michal, Schwan Lukáš - Hendrych Marek 2, Chvostek Petr, Kohut Lukáš; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Balarin Tomáš- 0