.
web uvod 002 prac.jpg

1.kolo poháru FAČR

Pozvánka 2013-01-30 pohár maly.jpg
FK PEGASUS Ostrava - FC Smíšené NC-LINE

Letošního ročníku poháru FAČR se v Moravskoslezském kraji zúčastní jen 9 celků. Pro nezaplacení členských příspěvků byly vyřazeny celky z nižších soutěží. Zůstal jen jediný a to celek FK Pegasus Ostrava, hrající ostravský okresní přebor. A právě tento tým zbyl pro nás jako soupeř do prvního kola.FK Pegasus Ostrava - FC Smíšené NC-LINE  5 : 7  ( 2 : 3 )

Branky: Tobiáš 2, Martiník, Kempa, Mičkal - Zapalač 3, Bill 3, Mrkvica

Sestavy:

FK Pegasus Ostrava: Jochym Michal, Mičkal Martin, Kožušník Dalibor, Vaněk Tomáš, Vrška Lukáš, Švajda Jan, Kempa Roman, Tobiáš David, Macura Radek, Šik Jakub, Martiník Ivo, Podžorski Jaroslav, Balko Jan

FC Smíšené NC Line Bílovec: Šťastný Daniel, Sokol Filip, Bill Radim, Černoch Pavel, Krajíček Vladan, Mrkvica Daniel, Šťastný Martin, Zapalač Petr, Zavřel Ivan


Do utkání nastoupil náš tým s vlažným přístupem. Vypadalo to, jako by naši hráči pojali toto utkání jako tréninkové. I když jsme nadšeně hrajícího soupeře chvílemi převýšovali v kvalitě hry, náš vlažný přístup nevedl ke vstřelení branky. Dokonce jsme ostravským dovolili jít do vedení 1:0.  Poté jsme ale vývoj zápasu vzali pevněji do své režie a postupně navýšili skóre na 3:7. V závěru jsme ale zase polevili, Pegasus toho využil a upravil konečné skóre na 5:7.

Náš tým tím pádem postoupil do čtvrtfinále poháru, kde se utká s druholigovým celkem SKP Likop Třinec.

23.06.2018 12:52:07
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one