.

2. turnaj Krajského přeboru

Druhý turnaj - obrázek

4.11.2012 SH Varenská, Ostrava
Druhý turnaj Krajského přeboru pro nás nedopadl dobře. Před utkáním se vinou zranění omluvili 4 hráči a nejlepší střelec soutěže Petr Zapalač onemocněl. Navíc dva hráči se dostavili se zraněním z velkého fotbalu. Takže do hry byla nachystaná jedna čtverka a ke střídaní byl přichystán trenér a druhý brankář.

K1 Jeseník n.O. – FC Smíšené NC-LINE Bílovec   3 : 3

Sestava: Filip Sokol, Dalibor Nový, Daniel Mrkvica, Vladan Krajíček, Ivan Zavřel, Martin Šťastný nahr.brankář:  Daniel Šťastný, trenér: Martin Šťastný

Branky: Zavřel Ivan, Nový Dalibor, Krajíček Vladan

ŽK: Nový Dalibor   ČK: Šťastný Martin

K utkání jsme poprvé nastoupili v nových dresech. Škoda, že většina dresu zůstala nevyužita. Proti soupeři ze dna tabulky jsme nezačali moc dobře. Prohrávali jsme 0:1 a navíc se brzo zranil Ivan Zavřel, kdy v souboji dostal ránu loktem do nosu a utrpěl zlomeninu nosu. Po ošetření však Ivan, sice otřesen, nastoupil k další hře. Nadále se však díky malému počtu hráču nehrál z naší strany buhvijaký futsal, přesto jsme šli nakonec do vedení 3:2. Ale po chybě jsme vedení ztratili a nakonec byla remíza 3:3 spravedlivá pro oba týmy.

Nakonec jsme v utkání přišli i posledního střídajícího hráče, kdy byl velice přísně ( slušně řečeno ) vyloučen Martin Šťastný.

FC Smíšené NC-LINE Bílovec - FC Jokerit Kopřivnice  0 : 4

Sestava: Filip Sokol, Dalibor Nový, Daniel Mrkvica, Vladan Krajíček, Ivan Zavřel, Daniel Šťastný, trenér: Martin Šťastný

Do druhého utkání jsme nastoupili s taktikou co nejdéle udržet bezbrankový stav. Do hry nastoupil druhý brankář Daniel Šťastný a se zbylou čtveřicí hráču jsme bránili a zároveň se snažili trestat chybu soupeře. I přesto, že jsme si proti početnějšímu soupeři dobře plnili svoji taktiku, do poločasu jsme dvakrát inkasovali.

Ve druhé půli jsme již byli aktivnější, ovšem fyzické síly docházely a tak soupeř zvýšil v závěru své vedení na 0:4.