FC Smíšené NC-LINE Bílovec - Top Dogs Nový Jičín   4 : 5  ( 1 :3 )

Sestava: Filip Sokol, Dalibor Nový, Daniel Mrkvica, Tomáš Melecký, Petr Zapalač, Jakub Pavlica, Ivan Zavřel,

Branky: Zapalač Petr 3x, Nový Dalibor,

ŽK: Zapalač Petr

Zápas s tradičním soupeřem krajského přeboru pro nás nezačal dobře. Do 6 minuty se hrál opatrnější futsal, ale pomalu se rozjížděly šance na obou stranách. Ovšem v 7´stratili naši hráči na polovině míč ( bohužel po dvou nepotrestaných faulech ) a z přecíslení nebyl problém pro Top Dogs zavěsit - 0:1. Za dvě minuty hosté předvedli ukázkový rozbor naší obrany - 0:2. Náš tým to nepoložilo a za minutu na to po velkém závaru krásně trefil branku Petr Zapalač - 1:2. Poté bylo 8 minut pěkného futsalu na obou stranách. Během této osmiminutovky se trefovaly jen tyče, u nás je orazítkovali Ivan Zavřel a Petr Zapalač. V 18 minutě si bohužel vybral slabou chvilku náš brankář Filip Sokol a puslil střelu z dálky - 1:3

Do druhého poločasu jsme zvýšili tempo a důraz a tato taktika se vyplácela. V 5 minutě jsme rozehrávali trestný kop ( po druhé ŽK se vyfauloval hráč hostí ) a předvedli jsme ukázkovou futsalovou akci. To Petr Zapalač rozehrál na zadní tyč a tam stál připravený Dalibor Nový - 2:3. V 9 minutě rozehrál Filip Sokol dlouhým výhozem až k soupeřově bráně a tam nadvakrát střílel Petr Zapalač a bylo vyrovnáno - 3:3. Ve 13 minutě si opět naše obrana vybrala slabší chvilku a dívali jsme se na soupeřového utočníka tak dlouho, jak si chystá míč ke střele, až krásnou střelou trefil přesně růžek naší branky. Za chvíli na to nám novojičínští utekli na rozdíl dvou branek. V té chvíli jsme soupeře zatlačili před jejich bránu, ovšem naše pěkná kombinace mezi Daliborem Novým a Petrem Zapaplačem vedla jen ke snížení na 4:5. Na vyrovnání již nezbyl čas.

Sakrovec Stará Ves - FC Smíšené NC-LINE Bílovec   4 : 2  ( 1 :1 )

Branky: Melecký Tomáš, Pavlica Jakub,

ŽK: Zapalač Petr, Mrkvica daniel, Nový Dalibor  ČK: Zapalač Petr

Druhý zápas jsme rozjeli na jedničku. Hned v první minutě zatáhl míč Daniel Mrkvica a Jakub Pavlica zavěsil - 1:0. Poté nás již rozhodčí nenechali hrát a zápas neměl smysl.... Taktéž nemá smysl komentovat a hodnotit výkon rozhodčího a to pana Vozárika. Množství neodpískaných faulů hlavně na našeho střelce Petra Zapalače, vrchol bylo vyloučení Petra Zapalače po tom, kdy byl dvakrát po sobě faulován... Neodpískaný faul loktem na našeho kapitána ( i když to nebyl úmysl protihráče, za úder loktem je přece ŽK ), Dalibor Nový to odnesl otřesem mozku, prasklinou v kosti a hematomem do oka... bylo to ještě spousty, ale akorát bych se u psaní rozlobil :-) .

No musíme to hodit za hlavu a věnovat se své hře. Jinak s tím nic nenaděláme. Jinak hodnotím hru našeho týmu jako velice dobrou a společně se soupeři jsme ukazovali dost dobrý futsal, který z vysoka převyšoval výkon rozhodčího Vozárika.

O1A0301 Odry Globtec OV 7:5 (4:3)
Branky: Mikoláš Jan 3, Murín František 2, Pjatkan Petr, Frais Denis - Tondra Michal 3, Hájek Jan, Balažovič Filip; Rozhodčí: Markovský Tomáš (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Murín František, Paszko Martin- 0

Rozhodčí: Bačkovský Pavel, Tomeš Vítězslav; Delegát: Pelikán Martin

O1A0304 Top Dogs NJ Stará Ves n.O. 3:4 (0:2)
Branky: Jachník Jiří 2, Vojtko Marián - Mrkvica Vítězslav, Kantor Patrik, Bernklau David, Dvořák Ondřej; Rozhodčí: Bokroš Mirko (3), Vozárik Dušan (3);Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Miloševič Milan, Kudra Ivan, Novotný Aleš- 0

O1A0305 FC Smíšené Top Dogs NJ 4:5 (1:3)
Branky: Zapalač Petr 3, Nový Dalibor - Jachník Jiří 2, Vojtko Marián 2, Sláma Pavel; Rozhodčí: Markovský Tomáš (3), Honěk Jiří (3); Delegát: Pelikán Martin;ŽK: Zapalač Petr - Kudra Ivan, Miloševič Milan, Sláma Pavel, Strnadel Petr; ČK:0 - Kudra Ivan

O1A0306 Stará Ves n.O. FC Smíšené 4:2 (1:1)
Branky: Wojcik Tomáš 2, Mrkvica Vítězslav, Dvořák Ondřej - Melecký Tomáš, Pavlica Jakub; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Bokroš Mirko (3); Delegát:Pelikán Martin; ŽK: Kantor Patrik, Mrkvica Vítězslav - Mrkvica Daniel, Nový Dalibor, Zapalač Petr; ČK: 0 - Zapalač Petr

O1A0308 Vítkovice B Fugy Krnov 3:0 (2:0)
Branky: Žurovec Adam, Vašek David, Vavrušák Radim; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0310 Kopřivnice Hukvaldy 6:2 (3:1)
Branky: Buček Michal 2, Jiříček Jan 2, Prchal Karel 2 - Rumel Jan 2; Rozhodčí:Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Juříček Aleš, Kružliak Petr- 0

O1A0311 Bolatice Kopřivnice 1:5 (0:3)
Branky: Balarin Tomáš - Prchal Karel 2, Kružliak Petr 2, Huška Jan; Rozhodčí:Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0312 Hukvaldy Bolatice 6:4 (4:3)
Branky: Mifkovič Jan 3, Hubeňák Adam 2, Rumel Jan - Florián Marcel, Florián David, Balarin Tomáš, Stefek David; Rozhodčí: Ovšák Zdeněk (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Rumel Jan- 0