.

6. turnaj Druhou polovinu soutěže jsme nezahájili dobře

Druhou polovinu soutěže jsme nezahájili dobře - obrázek

Druhá poloviny soutěže pro nás nezačala vůbec dobře. Před třemi důležitými zápasy se nám kompletně rozpadla obrana. Dalibor Nový, Ivan Zavřel a Aleš Sigmund nebyli zdravotně v pořádku a Daniel Mrkvica si plnil pracovní povinnosti.

FC Smíšené NC-LINE - KVF Roub Vítkovice   6 : 9  ( 2 :4 )

Sestava: Filip Sokol, Martin Šťastný, Tomáš Melecký, Petr Zapalač, Jan Šesták, Vladan Krajíček, Radim Bill, Pavel Černoch

Branky: Radim Bill 4x, Zapalač Petr 2x

ČK: Krajíček Vladan

První zápas pro nás začal hodně špatně. Hned po 15 sekundách jsme prohrávali 0:1, kdy první střela prošla Filipovi Sokolovi nějak zázračně pod nohama do brány. I když jsme se pomalu rozehrávali, inkasovali jsme i podruhé. Radim Bill poté snížil na 2:1, ale pak jsme inkasovali potřetí, po čtvrté... Doslova se dá říct, že soupeř 4x vystřelil na bránu a vstřelil 4 branky. To naopak my jsme se na každou branku strašně moc nadřeli. Do poločasu jsme dokázali ještě snížit na 2:4, to Radim Bill nadvakrát dostal míč do brány.

I ve druhé polovině utkání se hrál velice útočný futsal. Hned ve druhé minutě II.poločasu jsme snížili na rozdíl jediné branky 3:4. Za chvíli na to mohlo být srovnáno. To Petr Zapalač trefil tyč soupeřové brány. Bohužel asi rozhodující chvíle přišla ve 27 minutě. Při obranném zákroku zahrál Vladan Krajíček rukou, byl vyloučen a z následné penalty soupeř zvýšil na 3:5. Přesto jsme zase dotáhli náskok Vítkovic a z penalty snížil Petr Zapalač - 4:5. Vítkovice zase ale rychle odpověděly a po naší chybě lehce zvýšili na 4:6. Zase jsme zabrali a dotáhli se na 5:6. Místo vyrovnání ale soupeř "utekl" o dvě branky na 5:8, ještě jsme dokázali odpovědět na 6:8, ale v závěru nám chyběly síly a Vítkovice upravily na konečných 6:9.

Tento zápas patřil k ozdobám krajského přeboru. Dokázali jsme být velice vyrovnaným soupeřem značně posílených Vítkovic ( měli 4 hráče z A týmu ). Přesto nás nulový zisk hodně mrzí. Rozhodla naše mizerná hra v obraně. Vždyť nám díky nemocím chyběli 3 obránci ze základní sestavy.

FC Smíšené NC-LINE - Shooters Bolatice   2 : 6  ( 0 :4 )

Sestava: Filip Sokol, Martin Šťastný, Tomáš Melecký, Petr Zapalač, Jan Šesták, Radim Bill, Pavel Černoch

Branky: Zapalač Petr 2x

ŽK: Šesták Jan

Do druhého zápasu jsme nastoupili bez distancovaného Vladana Krajíčka. A jestli předešlý zápas patřil k ozdobám soutěže, tak tento zápas byl zase jeden z nejhorších. Poločas začal bez jakéhokoliv tempa a nasazení a oba dva týmy se po palubovce jen ploužily. Náš tým měl velice často míč v držení, bohužel branky dávali jen hráči Bolatic.

Beach Boys Odry - FC Smíšené NC-LINE   4 : 3  ( 3 : 1 )

Sestava: Filip Sokol, Martin Šťastný, Petr Zapalač, Radim Bill, Pavel Černoch, Jakub Pavlica, Alex Juřík

Branky: Zapalač Petr 2x, Šťastný Martin

Do posledního zápasu hrozilo, že nebude mít kdo hrát. Tomáš Melecký vzhledem k minulé nemoci již nenastoupil, Jan Šesták stál po čtvrté žluté kartě. Naštěstí se dostavili Jakub Pavlica a Saša Juřík.

Zápas měl zase podobný průběh, jako v minulých utkáních. My se na každou branku strašně moc nadřeme a zahodíme i ty nejvyloženější šance. Zatímco soupeři se stačí dostat před naší bránu a my mu umožníme vstřelit branku. Opět jsme lehce prohrávali, ale v druhém poločase jsme Odry dokázali i přes naši únavu přehrát. Bohužel jsme z velkého tlaku nastřelili jen dvě tyče ( Petr Zapalač ) a Radim Bill přestřelil prázdnou bránu. Škoda, alespoň bod jsme si zasloužili.

O1A0601 Globtec OV FC Jokerit 0:5 (0:3)
Branky: Buček Michal 2, Baar Tomáš, Hanus Adam, Kocián Ondřej; Rozhodčí:Glogar Ladislav (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0602 V. Hoštice Stará Ves n.O. 3:1 (1:0)
Branky: Vožník Tomáš, Pluschke Petr, Čavera Milan - Merta Tomáš; Rozhodčí:Šulák Pavel (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0603 Globtec OV V. Hoštice 3:2 (0:1)
Branky: Kundra Marek, Vacek Petr, Matěj Jaromír - Pluschke Daniel, Čavera Milan; Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Glogar Ladislav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Šlesinger Vojtěch, Hájek Jan - Pisklak Petr; ČK: Šlesinger Vojtěch -0

O1A0604 Stará Ves n.O. FC Jokerit 0:7 (0:2)
Branky: Prchal Karel 3, Baar Tomáš, Hanus Adam, Huška Jan, Kružliak Petr;Rozhodčí: Glogar Ladislav (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0605 FC Jokerit V. Hoštice 3:1 (3:0)
Branky: Baar Tomáš, Prchal Karel, Kružliak Petr - Čavera Milan; Rozhodčí:Šulák Pavel (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Hanus Adam, Huška Jan - Vožník Tomáš

O1A0606 Stará Ves n.O. Globtec OV 4:7 (2:3)
Branky: Hranický Petr 2, Dvořák ing. Dalibor, Merta Tomáš - Tondra Michal 3, Klímek Tomáš 3, Vacek Petr; Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Glogar Ladislav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Charvát Daniel- 0

O1A0607 FC Smíšené Vítkovice B 6:9 (2:4)
Branky: Bill Radim 4, Zapalač Petr 2 - Soško Michal 3, Kováčik Lukáš 2, Jiřičný Jakub, Vašek David, Vavrušák Radim, Gaži Matěj; Rozhodčí: Vítek Jakub (3), Spitz Jiří (3); Delegát: Pelikán Martin; ČK: Krajíček Vladan - 0

O1A0608 Bolatice Odry 3:2 (1:0)
Branky: Ballarin Michal, Balarin Tomáš, Vysocký Martin - Konrád Jiří, Frais Denis; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Pelikán Martin;ŽK: Duda Pavel, Florián Marcel, Sněhota David - Rybařík David, Mikoláš Jan

O1A0609 FC Smíšené Bolatice 2:6 (0:4)
Branky: Zapalač Petr 2 - Florián Marcel 2, Ballarin Michal 2, Rataj Tomáš, Balarin Tomáš; Rozhodčí: Spitz Jiří (3), Vítek Jakub (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Šesták Jan, Nový Dalibor - Florián David

O1A0610 Odry Vítkovice B 5:4 (0:0)
Branky: Murín František 2, Vidlák Jakub, Konrád Jiří, Hurta Lukáš - Vavrušák Radim 2, Výduch Luděk, Soško Michal; Rozhodčí: Přeček Dušan (3), Beran Jan (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Vosol Marek; ČK: Vidlák Jakub - Jiřičný Jakub

O1A0611 Vítkovice B Bolatice 6:3 (2:1)
Branky: Výduch Luděk 2, Bárta Jan, Polášek Jakub, Vavrušák Radim, Gaži Matěj - Ballarin Michal 2, Duda Zdeněk; Rozhodčí: Vítek Jakub (3), Spitz Jiří (3);Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Duda Zdeněk

O1A0612 Odry FC Smíšené 4:3 (3:1)
Branky: Frais Denis 2, Murín František, Rybařík David - Zapalač Petr 2, Šťastný Martin; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Pelikán Martin;ŽK: Konrád Jiří- 0

O1A0613 R.T. Hukvaldy Top Dogs NJ 1:3 (0:1)
Branky: Košica Marek - Šimek Jiří 2, Bajer Lukáš; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Filipský Radim (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

O1A0616 Fugy Krnov Top Dogs NJ 1:3 (0:1)
Branky: Stalmach Martin - Strnadel Petr, Šimek Jiří, Sláma Pavel; Rozhodčí:Filipský Radim (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Česlík Adam- 0

O1A0618 Fugy Krnov R.T. Hukvaldy 6:7 (4:2)
Branky: Sigmund Václav 2, Braun Václav 2, Česlík Lukáš, Stalmach Martin - Rumel Jan 4, Košica Marek 2, Grufík Petr; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: 0 - Košica Marek