.
7. turnaj KP - obrázek

Před sedmým turnajem jsme řešili sestavu. Omluvili se Dalibor Nový, Tomáš Melecký a Filip Sokol. Ostatní hráči se bezdůvodně bez omluvy nedostavili !!! Ovšem hráči co nastoupili k zápasům podali velice kvalitní a bojovný výkon v obou zápasech. V bráně nastoupil poprvé od začátku utkání Daniel Šťastný a jeho výkon byl vynikající.

další podrobnosti ještě doplním...

____________________________________________________

K1 Jeseník  -  FC Smíšené NC-LINE   4 : 7 ( 2 :4 )

Sestava: Daniel Šťastný, Martin Šťastný, Petr Zapalač, Jan Šesták, Vladan Krajíček, Radim Bill, Pavel Černoch, Daniel Mrkvica

Branky: Zapalač Petr 4, Krajíček Vladan 2, Šesták Jan

ŽK: Daniel Mrkvica

Na soupeře s Jeseníku jsme vlítli jako uragán. Od prvních minut jsme je zatlačili před jejicj vlastní bránu a pálili jsme ze všech pozic. Chvíli sice trochu trvalo, něž si naši hráči seštelovali střeleckou mušku ( mezitím si několikrát orazitkovali tyče jesenické brány ), ale od 7 minuty to tam začalo padat. Během chvíle jsme vedli 4:0 a soupeře jsme vyloženě přehrávali. V druhé polovině poločasu ale přišel náš tradiční útlum, přestali jsme dávat přesné přihrávky a pohyb našich hráčů se malinko zpomalil. Tím jsme dovolili K1 snížit na 2:4.

Druhý poločas je již hrál v pohodovějším tempu. Přidali jsme další branky a soupeř i trochu rezignoval. Skóre jsme navýšili až na 7 branek, v závěru jsme zase trochu polevili a K1 toho využila ke korekci konečného výsledku.

FC Smíšené NC-LINE  -  FC Jokerit Kopřivnice   3 : 6 ( 1 :3 )

Branky: Krajíček Vladan, Bill Radim, Zapalač Petr

Po jednozápasovém odpočinku jsme nastoupili proti vedoucímu celku tabulky. Oproti nám byl soupeř v plném počtu a začátek zápasu podle toho vypadal. Kopřivnice si první tři minuty vynutila tlak na náš tým a brzo se ujala vedení 0:1. Nás to ale nerozhodilo a za chvíli Petr Zapalač srovnal na 1:1. Když jsme Jokerit zatlačili před jeho bránu, nepokryli jsme jeden brejků a soupeř šel opět do vedení - 1:2. Přestože jsme měli míč po většinu času, nakonec nám ale zase Jokerit odskočil na rozdíl dvou branek. Ale my jsme zase snížili na rozdíl jediné branky a poločas zkončil 2:3 pro Jokerit.

Druhý poločas jsme začali velkým náporem. Soupeře jsme přitlačili před jeho bránu a bylo jen otázkou času, kdy překonáme kopřivnického brankáře. Když jsme vyrovnali na 3:3, dokonale jsme umlčeli fanoušky Jokeritu. V hale bylo najednou ticho jako v kostele. Nadále jsme hráli převážně na polovině soupeře, ale překonat výborně chytajícího kopřivnického brankáře se nám již nepodařilo. Soupeř nadále hrozil nebezpečnými brejky a po jednom z nich se ujal vedení 3:4. Poté bylo trochu vzruchu v pokutových uzemích.  Nejprve se mohla písknout penalta pro nás, poté skončil odražený míč od tyče po tvrdé střele na ruce Vladana Krajíčka a kopala se proti nám penalta 4:5. Tím si soupeř vytvořil rozhodující náskok. Navíc 3 minuty před koncem zůstal po tvrdém souboji ležet náš brankář Daniel Šťastný otřesen ( nakonec otřes mozku ) a do brány se postavil Jan Šesták. A Jokeritu se ho podařilo překonat a upravili na konečných, pro nás velice krutých 3:6.

V tomto zápase jsme podali velice povedený výkon. Po většinu zápasu jsme byli lepším celkem, doplatili jsme na neproměňování šancí a nepokrytí brejků. Chválím výkony všech hráčů.

Na závěr bych ještě zhodnotil výkon rozhodčích. Naše dva zápasy byly odpískané kvalitně a v pohodě. Drobné chybičky tam byly, ale jinak opravdu v klidu. :-)