.

9. turnaj KP - 17.2.2013 Čeladná

Předposlední turnaj Krajského přeboru se odehrál v hale v Čeladné. Poprvé v historii se mám v této hale podařilo zvítězit a to hned 11:6. I v druhém zápase to vypadalo velice nadějně, kdy jsme ještě v poločase vedli nad favoritem 2:1, nakonec nám ale došly síly a v závěru jsme na soupeře nestačili.

Globtec Ostrava - FC Smíšené NC-LINE  6 : 11  ( 1 : 5 )

Branky: Zapalač Petr 8x, Bill Radim 3x

Sestava:

FC Smíšené NC Line Bílovec: Šťastný Daniel, Sokol Filip, Bill Radim, Šťastný Martin, Zapalač Petr, Zavřel Ivan, Nový Dalibor, Groda Bohuslav

Do zápasů v Čeladné jsme nastoupili s jednou elitní čtverkou a dvěma "důchodci" na střídaní ( Happy a Gogin - oba dva ročník 1971 :-) ). Jelikož ani soupeř nebyl v hojném počtu, nebyla hra od počátku v buhvíjakém tempu. Ovšem jakmile začaly padat branky, ihned to byla hra nahoru a dolů. Do poločasu jsme si vytvořili luxusní náskok a ten si průběžně udržovali až do konce zápasu. O velkou porci branek se u nás zasloužili jen dva střelci, Peťa Zapalač a Radim Bill, ale do šanci se dostávali i všichni ostatní hráči. Ovšem ti tak přesnou mušku neměli.

FC Smíšené NC-LINE - Růžové Tlapičky Hukvaldy  2 : 5  ( 2 : 1 )

Branky: Zapalač Petr, Bill Radim

Sestava:

FC Smíšené NC Line Bílovec:  Sokol Filip, Bill Radim, Šťastný Martin, Zapalač Petr, Zavřel Ivan, Nový Dalibor, Groda Bohuslav, Šťastný Daniel

Do druhého zápasu pro favorizovanému soupeři z Hukvald, jsme nastoupili bez odpočinku, zato ale plně rozehraní. Důsledně jsme bránili a pořád hrozili nebezpečnými útoky. Ovšem hned ve 3´ utkání potrestal soupeř naši nedůslednost před vlastní bránou a Hukvaldy se ujaly vedení 0:1. Tento stav se držel hodně dlouho. Hra byla celkem vyrovnaná, Hukvaldy byly snad důraznější. Ovšem 4´před koncem poločasu udeřil náš nejlepší střelec soutěže Petr Zapalač a bylo vyrovnáno. Za chvíli na to jsme šli dokonce do vedení 2:1, kdy se prosadil druhý náš střelec Radim Bill. poločas jsme tedy vyhráli 2:1.

Druhá půle pro nás začala dost smolně. Tlapičky svým důrazem vybojovaly před naší bránou míč a celkem snadno srovnaly. Za chvíli na to přišel další laciný gól a našemu týmu pomalu docházely síly. Ještě dlouho jsme drželi stav 2:3, neustále jsme hrozili nebezpečnými útoky, ale další branku jsme vstřelit nedokázali. V závěru došly síly úplně, Hukvaldy toho zkušeně využily a navýšily konečné skóre pro nás dost krutě na 2:5.