.
web uvod 002 prac.jpg

1.kolo poháru

plagát pohár 2014_01_22 pohár.JPG
středa 22.1.2014 od 18:45 Sportovní hala Bílovec.
Dragons N.J. - FC Smíšené  2 :4 ( 1: 1 )

video ze zápasu zde.

1. kolo poháru FAČR ve futsale jsme po vzájemné dohodě odehráli v domovské hale v Bílovci. Před zápasem opět proběhly změny v sestavě. Někteří hráči byli omluveni pro nemoc a pracovní povinnosti. V týmu se poprvé objevil Kuba Rek a byl to velký comeback. 
sestava:  Filip Sokol, Dalibor Nový, Martin Šťastný, Lukáš Šťastný, Libor Vlk, Vít Minařík, Jakub Rek, Tomáš Černoch, Pavel Černoch, Daniel Mrkvica, Daniel Šťastný
branky:  Vít Minařík 2x, Jakub Rek, Daniel Mrkvica

     Pohárové utkání proti soupeři z nejnižší soutěže bylo pro nás velice poučné. Zase jsme začali hrát dobře, ale i trochu složitě. A zase jsme neproměňovali šance. Prvních 10 minut jsme si vytvářeli několik šancí, ovšem naše nemohoucnost nás dovedla k velké nervozitě. A tak nás i soupeř potrestal a ujal se vedení 1:0. My se stále nemohli dostat do tempa a místo futsalu hráli malý fotbal. Alespoň jsme ale pořád bojovali. A nakonec se nám podařilo v posledních sekundách prvního poločasu vyrovnat, kdy se prosadil Víťa Minařík - 1:1.
     Hned v druhém poločase jsme mohli jít do vedení, před bránou se ale Lukáši Šťastnénu nepodařilo přetlačit míč do sítě. Poté jsme trochu zaváhali a jičínští nás znova potrestali - 2:1. To už nám trochu "teklo do bot". Pak se ale projevila zkušenost Kuby Reka ( nastupoval za původní NC-LINE ). Prosadil se přes soupeřovou obranu a vyrovnal na 2:2. To už jsme se zvedali k lepšímu výkonu a pevně kontrolovali hru a zápas. Hned na to se znova prosalil výborně hrající Víťa Minařík a šli jsme do vedení 2:3. Poté jsme opět zahodili několik šancí: Lukáš Šťastný z brejku přehodil brankáře, bohužel i bránu, Libor Vlk několikrát střílel těsně vedle, Danek Mrkvica se bojovně tlačil před bránu. Dvě minuty před koncem jsme nakonec vstřelili další branku. Z rychlé rozehrávky dorazil míč do brány Daniel Mrkvica - 2 :4.
19.10.2017 10:42:36
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one