.

1.turnaj 26.10.2013 Bílovec

Dnes 26.10.jsme odehráli první 3 utkání nové sezóny Krajského přeboru.
Hned v úvodu jsme porazili Starou Ves 4:1.
V druhém utkání s FU Kopřivnice jsme drželi remízu 1:1, ovšem 1 sekundu před koncem jsme inkasovali na 1:2.
No na třetí utkání nezbyly síly a Tlapičky z Hukvald nás převálcovaly 0:6.

Sakrovec  Stará Ves - FC Smíšené NC-LINE  1 : 4  ( 0 : 1 )

Sestava:  Sokol Filip, Šťastný Daniel, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Mrkvica Daniel, Černoch Pavel, Černoch Tomáš,  Vlk Libor, Kostera Jakub, Minařík Vít, Matoška Miroslav,

branky:  Minařík Vít 2x, Mrkvica Daniel, Sokol Filip

První utkání nové sezóny nám vyšlo na 100 procent. V sestavě se objevilo plno nových či staronových jmen a tak jsme do utkání nastupovali s cílem neinkasovat brzo branku. Oba týmy hrály se zabezpečenou obranou a tak se dlouho držel nerozhodný stav. Až 7 minut před koncem poločasu jsme se po několika předešlých šancích prosadili. To jsme předvedli ukázkovou futsalovou kombinaci na jeden dotek po ose Jakub Kostera, Vít Minařík a Daniel Mrkvica zakončoval - 1:0. Hned v druhé minutě druhého poločasu Dalibor Nový vybojoval míč a Vít Minařík se svou střelou nymýlil - 2:0. Poté ukázal i soupeř, že umí střílet branky a snížil na 1:2. Naše odpověď ale přišla brzy. To soupeřův brankář zahrál rukou mimo brankoviště a z nařízeného trestného kopu se tvrdou ranou trefil Vít Minařík - 3:1. Potom na nás zkusil soupeř power-play, ale tím umožnil skórovat i našemu brankáři Filipovi Sokolovi. Ten výkopem přes celé hřiště trfil opuštěnou bránu - 4:1.

FU Kopřivnice  - FC Smíšené NC-LINE   2 : 1  ( 1 : 1 )

branky:  Nový Dalibor

Utkání proti nováčkovi soutěže nebylo vůbec jednoduché. FU Kopřivnice je velice technický tým a hraje dost dobrý futsal. Myslím, že budou patřit na první místa tabulky. V zápase se hrál velice vyrovnaný futsal. FU bylo možná malinko lepší a taky šlo do vedení, když se jejich hráč šikovně uvolnil. Patičkou nasadil Špalírovi jesle J a přesně skóroval. My jsme ovšem nesložili zbraně a do poločasu vyrovnal kapitán Dalibor Nový - 1:1. Druhý poločas pokračoval v nastolené hře z první půle. FU sice mělo více šancí, ale i ty naše byly vyložené. Dvakrát jsme dokonce trefili i tyče. Nakonec jsme ale inkasovali v poslední sekundě utkání ! Nepokryli jsme rychlou rozehrávku soupeře, ten nás přečíslil a Filip neměl v bráně šanci. V poslední sekundě !!!

FC Smíšené NC-LINE - RT Hukvaldy  0 : 6  ( 0 : 3 )

Sestava:  Sokol Filip, Šťastný Daniel, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Mrkvica Daniel, Černoch Pavel, Černoch Tomáš,  Vlk Libor, Kostera Jakub, Minařík Vít, Šťastný Martin

ČK:  Zavřel Ivan

Naše poslední utkání prvního turnaje nám vůbec nevyšlo. Začali jsme sice aktivně, ale udělali jsme 3 chyby a třikrát jsme z toho inkasovali a bylo po utkání. Nebyly síly na zvrat. A tak se v klidu dohrávalo a soupeř nás trestal za každou chybu. Nám se branku nepodařilo vstřelit i když jsme byli hodněkrát k tomu blízko. Skvrnou na utkání pro nás byla červená karta pro Ivana Zavřela. Ten si na brankové čáře zahrál na hokejového brankáře a rukou vyrazil míč. Na druhou stranu zase Daniel Šťastný ukázal, že umí penalty chytat a pokutový kop soupeře zneškodnil.