plagát pohár 2014_02_26 pohár.JPG
středa 26.2.2014 od 18:45
sportovní hala Bílovec, Komenského ul.

FC Smíšené NC-LINE - FU Kopřivnice

Pohárové utkání proti druhému celku Krajského přeboru. FC Smíšené je momentálně na posledním místě. Náš tým ale v posledních zápasech podává velice dobré výkony a tak je výsledek tohoto pohárového utkání otevřený. Celek FU Kopřivnice je určitě velký favorit, ale pozor ! Náš tým má v této sezóně s Kopřivnicí velice vyrovnanou bilanci. V první zápase jsme prohráli 1:2, ale druhém zápase jsme FU porazili 3:2 !!!

FC Smíšené NC-LINE - FU Kopřivnice  2 : 7  ( 0 : 4 )
Sestava:  Sokol Filip, Šťastný Daniel, Šťastný Martin, Vlk Libor, Mrkvica Daniel, Černoch Tomáš, Nový Dalibor, Máslo Vojtěch, Minařík Vít, Jarda Stratil
branky:  Nový Dalibor, Černoch Tomáš
žluté karty:
Na pohárové utkání jsme se velice těšili. Malinko jsme cítili šanci na úspěch, protože jsme celek z Kopřivnice v minulém soutěžním zápase porazili 3:2. Ovšem soupeř přijel v plné síle a nic nenechal náhodě. Od první minuty se do nás obul a futsalově nás přehrával. My jsme ale dost dlouho důsledně bránili a využívali každé zaváhaní k protiútoku. Dokonce dvakrát Víťa Minařík nastřelil tyč ! Ovšem od 12 minuty se kopřivnickým podařilo 3x lacině skórovat a pak jim stačilo jen kontrolovat zápas.
V druhém poločase šel do brány Daniel Šťastný, my jsme vysunuli napadáni a hned to byl zajímavý zápas. Během prvních minut šel 2x sám na bránu Víťa Minařík, bohužel nepodařilo se mu zakončit. I nadále jsme během 10 minut byli velice aktivní a soupeře přehrávali. Vytěžili jsme branku, kdy Tomáš Černoch získal míč a trefil volné místo v bráně. Soupeř ale ihned odpověděl a zvýšil na 1:5. Pak krásně provedl Dalibor Nový trestný kop, kdy přeloboval obranu i s brankářem - 2:5. Tím Dalibor oslavil svoje dnešní narozeniny - 25 let !! Jenže čas ubíhal a Kopřivnice zkušeně kontrolovaly zbytek zápasu. Zhodnotil bych to takto: Kopřivnice hrály zkušeně futsal, my jsme bojovali s malou kopanou.... :-)