.
web uvod 002 prac.jpg

2.kolo poháru FAČR ve futsale

plagát pohár 2014_02_26 pohár.JPG
středa 26.2.2014 od 18:45 
sportovní hala Bílovec, Komenského ul.

FC Smíšené NC-LINE - FU Kopřivnice

Pohárové utkání proti druhému celku Krajského přeboru. FC Smíšené je momentálně na posledním místě. Náš tým ale v posledních zápasech podává velice dobré výkony a tak je výsledek tohoto pohárového utkání otevřený. Celek FU Kopřivnice je určitě velký favorit, ale pozor ! Náš tým má v této sezóně s Kopřivnicí velice vyrovnanou bilanci. V první zápase jsme prohráli 1:2, ale druhém zápase jsme FU porazili 3:2 !!!


 
FC Smíšené NC-LINE - FU Kopřivnice  2 : 7  ( 0 : 4 )
Sestava:  Sokol Filip, Šťastný Daniel, Šťastný Martin, Vlk Libor, Mrkvica Daniel, Černoch Tomáš, Nový Dalibor, Máslo Vojtěch, Minařík Vít, Jarda Stratil
branky:  Nový Dalibor, Černoch Tomáš
žluté karty:  
Na pohárové utkání jsme se velice těšili. Malinko jsme cítili šanci na úspěch, protože jsme celek z Kopřivnice v minulém soutěžním zápase porazili 3:2. Ovšem soupeř přijel v plné síle a nic nenechal náhodě. Od první minuty se do nás obul a futsalově nás přehrával. My jsme ale dost dlouho důsledně bránili a využívali každé zaváhaní k protiútoku. Dokonce dvakrát Víťa Minařík nastřelil tyč ! Ovšem od 12 minuty se kopřivnickým podařilo 3x lacině skórovat a pak jim stačilo jen kontrolovat zápas.
V druhém poločase šel do brány Daniel Šťastný, my jsme vysunuli napadáni a hned to byl zajímavý zápas. Během prvních minut šel 2x sám na bránu Víťa Minařík, bohužel nepodařilo se mu zakončit. I nadále jsme během 10 minut byli velice aktivní a soupeře přehrávali. Vytěžili jsme branku, kdy Tomáš Černoch získal míč a trefil volné místo v bráně. Soupeř ale ihned odpověděl a zvýšil na 1:5. Pak krásně provedl Dalibor Nový trestný kop, kdy přeloboval obranu i s brankářem - 2:5. Tím Dalibor oslavil svoje dnešní narozeniny - 25 let !! Jenže čas ubíhal a Kopřivnice zkušeně kontrolovaly zbytek zápasu. Zhodnotil bych to takto: Kopřivnice hrály zkušeně futsal, my jsme bojovali s malou kopanou.... :-)
2012-02-26 pohar 5.jpg
2012-02-26 pohar 4.jpg
2012-02-26 pohar 3.jpg
2012-02-26 pohar 2.jpg
2012-02-26 pohar 1.jpg
19.10.2017 10:41:04
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one