.

3. turnaj 24.11. 2013 Ostrava

Třetí turnaj jsme odehráli v Ostravě na Varenské ulici. Opět se potvrdilo to, že nám dělá obrovské problémy bránit. Bránit jako celý tým. Dokážeme bojovat a i dobře hrát, bohužel nás tvrdě sráží naše chyby....

FC Smíšené NC-LINE Bílovec  -  AFC Medvědi M. Hoštice   4 : 4  ( 2 : 3 )

Sestava:  Šťastný Daniel, Vlk Libor, Minařík Vít, Šťastný Martin, Šťastný Lukáš, Máslo Vojtěch, Mrkvica Daniel, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Mikunda Radek, Bill Radim, Sokol Filip

branky:  Mrkvica Daniel 2x, Nový Dalibor, Minařík Vít

ČK:  Sokol Filip

Před utkáním se potvrdily naše obavy. Tým Medvědů, hrající v loni divizi, se poprvé sešel v plném počtu. A taky šlo vidět, že futsal hrát umějí a poslední místo v tabulce neodpovídá jejich kvalitě. Náš tým přesto začal dobře. Ujali jsme se vedení  1:0. Poté ale zase začaly naše nedůslednosti v bránění. Při první brance jsme nechali soupeře vystřelit z hranice desítky, Dany sice míč vyrazil, ale nikdo nepokryl dorážejícího hráče a pro toho bylo jednoduché skórovat. Druhá branka byla ta samá, sice z jiného místa, ale opět naše nedůslednost při dorážení. Poté v bráně na chvíli vystřídal Danyho  Filip Sokol. Do poločasu ale inkasoval také. My jsme ale zbraně nesložili a dokázali snížit na 2:3. V druhém poločasu přišla pro nás trošku větší komplikace. Filip při výběhu z brány zahrál rukou mimo brankové území a byl vyloučen. Do brány se vrátil Daniel Šťastný a ihned se zaskvěl při následném trestném kopu soupeře. Tvrdou a umístěnou ránu bravurně vyrazil. A oslabení odehráli kluci na jedničku s hvězdičkou. Nejenže neinkasovali, ale v závěru dvou minutového trestu dokonce Víťa Minařík vstřelil branku ! To už jsme vedli 4:3. Ovšem 2 minuty před koncem zase přišla naše chyby a my nechali lehce soupeře vyrovnat - 4:4. Na druhou stranu musíme přiznat, že remíza je spravedlivá pro oba celky.

Inter Ostrava  -  FC Smíšené NC-LINE Bílovec    4 : 2  ( 2 : 1 )

branky:  Nový Dalibor, Mrkvica Daniel

Druhé utkání pokračovalo ve stejném duchu jako to první. Když už jsme začali trochu hrát, udělali jsme chybu a inkasovali. Přestože jsme v polovině poločasu prohrávali 0:2, dokázali jsme na začátku druhého poločasu vyrovnat na 2:2. Poté jsme zase nechali soupeře v pohodě vystřelit - 2:3. Dále jsme bojovali, dokonce jsme zkusili i power-play, ale akorát jsme po čtvrté inkasovali. Vše se dá shrnout: Na každý náš vstřelený gól se strašně nadřeme a následně úplně lehce inkasujeme….

O1A0301 Stará Ves Top Dogs NJ 4:7 (3:3)
Branky: Wojcik Tomáš 2, Dvořák Ondřej, Weiss Vojtěch - Jachník Jiří 2, Bajger Martin 2, Hrachovec František, Šimek Jiří, Vavřík Michael; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Havlík Přemysl (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Gramel Ondřej- 0
O1A0302 Olympia Stará Ves 5:0 (4:0)
Branky: David Filip 2, Čavera Milan, Klösel Vladan, Skalík Jakub; Rozhodčí:Přívratský Michal (3), Klečacký Marek (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK:Trebichalský Petr- 0
O1A0303 Top Dogs NJ Olympia 5:4 (3:1)
Branky: Bajger Martin 2, Dorotík Lumír, Jachník Jiří, Šimek Jiří - Klösel Vladan 2, Pisklak Petr, Čavera Milan; Rozhodčí: Havlík Přemysl (3), Němec Pavel (3);Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: 0 - Vožník Tomáš
O1A0304 Fugy Krnov Bolatice 5:3 (4:1)
Branky: Česlík Lukáš 2, Košarek Ondřej, Kopecký Petr, Ručka Ondřej - Florián David, Ballarin Michal, Balarin Tomáš; Rozhodčí: Klečacký Marek (3), Přívratský Michal (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Česlík Adam, Lalák Jiří - Balarin Tomáš, Vysocký Martin
O1A0305 FU Kopřivnice Fugy Krnov 5:3 (3:0)
Branky: Juřena Tomáš 3, Závodný Jiří, Okřesík Petr - Malinovský Petr 2, Česlík Lukáš; Rozhodčí: Němec Pavel (3), Havlík Přemysl (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Petráš Radek, Polášek Martin - Malinovský Petr
O1A0306 Bolatice FU Kopřivnice 2:1 (1:0)
Branky: Grygar Lukáš, Duda Vlastimil - Petráš Radek; Rozhodčí: Přívratský Michal (3), Klečacký Marek (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Duda Zdeněk, Florián David - Juřena Tomáš, Petráš Radek; ČK: Florián David - 0
O1A0307 Beach Boys Vítkovice B 4:2 (2:1)
Branky: Murín František, Klevar Ondřej, Schwarz Jakub, Vidlák Jakub - Gaži Matěj 2; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Mičkal Martin (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A0308 R.T.Hukvaldy Beach Boys 3:5 (0:2)
Branky: Rumel Jan, Hubeňák Daniel, Štefek Radek - Schwarz Jakub 2, Paszko Martin, Frais Denis, Hurta Lukáš; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Filipský Radim (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Hubeňák Daniel- 0
O1A0309 Vítkovice B R.T.Hukvaldy 8:0 (1:0)
Branky: Kováčik Lukáš 2, Bártl Stanislav, Urban Viktor, Žurovec Adam, Vašek David, Kašpar Antonín, Gaži Matěj; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Mičkal Martin (3);Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: 0 - Hubeňák Daniel; ČK: Bárta Jan - 0
O1A0310 Medvědi Inter OV 4:4 (2:1)
Branky: Švacha David, Staníček Roman, Šafarčík Ondřej, Bořucký Denis - Valošek Tomáš 2, Veseleňák Vít, Kurovec Jaroslav; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil
O1A0311 FC Smíšené Medvědi 4:4 (2:3)
Branky: Mrkvica Daniel 2, Nový Dalibor, Minařík Vít - Šafarčík Ondřej 2, Švacha David, Kinnert Daniel; Rozhodčí: Honěk Jiří (3), Mičkal Martin (3); Delegát:Dudziak Vlastimil; ČK: Sokol Filip - 0
O1A0312 Inter OV FC Smíšené 4:2 (2:1)
Branky: Veseleňák Vít 2, Svoboda Tomáš, Hájek Václav - Nový Dalibor, Mrkvica Daniel; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Filipský Radim (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Hájek Václav - Nový Dalibor