.

5.turnaj 22.12 Bílovec

Poslední turnaj v letošním roce pro nás připravil těžké soupeře. Aktuálně druhý tým v soutěži Fugy Krnov a zvedající se Bolatice. V obou zápasech jsme podali hodně dobrý výkon, ale boužel to stačilo jen na jeden bod. Zase jsme doplatili na neproměňování šancí.... Naše branková produktivita je už nejhorší v soutěži.
FC Smíšené NC-LINE Bílovec  -  Fugy Krnov   1 : 4  ( 1 : 1 )
Sestava:  Sokol Filip, Vlk Libor, Minařík Vít, Šťastný Lukáš, Máslo Vojtěch, Mrkvica Daniel, Kostera Jakub, Černoch Tomáš, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Mikunda Radek,
branky:  Mrkvica Daniel
ŽK:  Minařík Vít
Zápas proti aktuálně druhému týmu tabulky byl pro nás trochu smolný. Podali jsme velice slušný výkon. V prvním poločase jsme byli i trochu lepším týmem. Hned v úvodu zazdil 100% šanci Daniel Mrkvica, kdy netrefil z půl metru práznou bránu. :-) Svoje selhání ale za chvíli napravil, kdy prostřelil brankáře z téměř nulového úhlu. Poté se hral vyrovnaný futsal nahoru a dolů. Branky však už padaly jen do naší sítě. Do konce poločasu Krnovští vyrovnali. Ve druhém poločase jsme se sice snažili, ale nějak jsme se nedostávali k zakončování. To Fugy Krnov využil náhodnou šanci, kdy z dálky vystřelili a před našim brankářem patou tečoval jejich útočník - 1 : 2. Poslední dvě branky padly jen proto, že jsme v závěru dost riskovali a snažili jsme se i na konci utkání stav otočit. Tak jako v minulých zápasech jsme vyloženě nepropadli, ale stále nedokážeme dávat branky...

Shooters Bolatice  -  FC Smíšené NC-LINE Bílovec   2 : 2  ( 2 : 1 )
Sestava:  Sokol Filip, Vlk Libor, Minařík Vít, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Máslo Vojtěch, Mrkvica Daniel, Kostera Jakub, Černoch Tomáš, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Mikunda Radek,
branky:  Zavřel Ivan, Černoch Tomáš
ŽK:  Mrkvica Daniel, Šťastný Martin

Úvod druhého utkání nám nějak nevyšel. Dovolili jsme soupeři lehce dvakrát skórovat a museli jsme dotahovat jeho dvoubrankové vedení. Náš tým ale ukázal, že dojovat umí. Do konce poločasu Ivan Zavřel snížil na 2:1. Ve druhém poločase jsem byli zase bojovnějším týmem, Tomáš Černoch vyrovnal na 2:2, ale další branku jsme zase nedokázali vstřelit.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

O1A0501 Inter OV Stará Ves 4:7 (2:4)
Branky: Číž Daniel 2, Svoboda Tomáš, Kurovec Jaroslav - Kohut Lukáš 3, Merta Tomáš 2, Wojcik Tomáš, Weiss Vojtěch; Rozhodčí: Glogar Ladislav (3), Ertel Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0502 Vítkovice B Inter OV 10:0 (2:0)
Branky: Urban Viktor 2, Kováčik Lukáš 2, Vašek David 2, Jaroš Václav 2, Bárta Jan, Galus Martin; Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát:Pelikán Martin; ŽK: Gaži Matěj- 0

O1A0503 Stará Ves Medvědi 4:2 (2:1)
Branky: Wojcik Tomáš 2, Dvořák Ondřej, Weiss Vojtěch - Šafarčík Ondřej, Koneczný Vojtěch; Rozhodčí: Ertel Zdeněk (3), Glogar Ladislav (3); Delegát:Pelikán Martin

O1A0504 FU Kopřivnice Vítkovice B 5:2 (1:1)
Branky: Štěpán Milan 2, Bednář Jiří 2, Petráš Radek - Galus Martin, Gaži Matěj;Rozhodčí: Ovšák Zdeněk (3), Šulák Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK:Štěpán Milan - Michalík David, Kováčik Lukáš, Galus Martin

O1A0505 Medvědi Beach Boys 4:2 (2:1)
Branky: Staníček Roman 2, Režnar Marek, Šafarčík Ondřej - Konrád Jiří, Veselý Filip; Rozhodčí: Glogar Ladislav (3), Ertel Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin;ŽK: 0 - Mikoláš Jan

O1A0506 Beach Boys FU Kopřivnice 2:4 (2:3)
Branky: Vidlák Jakub, Veselý Filip - Bednář Jiří 2, Petráš Radek, Závodný Jiří;Rozhodčí: Šulák Pavel (3), Ovšák Zdeněk (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK:Konrád Jiří- 0

O1A0507 Top Dogs NJ R.T.Hukvaldy 3:4 (1:2)
Branky: Jachník Jiří, Sláma Pavel, Bajger Martin - Rumel Jan, Štefek Radek, Huvar Jiří, Korneta Filip; Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3);Delegát: Pelikán Martin; ŽK: 0 - Huvar Jiří, Hubeňák Daniel

O1A0508 Fugy Krnov Top Dogs NJ 2:7 (1:3)
Branky: Malinovský Petr - Bajger Martin 3, Jachník Jiří 2, Šimek Jiří 2, vlastní;Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Němec Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK:Česlík Lukáš, Malinovský Petr - Jurák David, Kudra Ivan

O1A0509 R.T.Hukvaldy Olympia 8:4 (6:0)
Branky: Štefek Radek 4, Rumel Jan 2, Huvar Jiří, Korneta Filip - Trebichalský Petr, Vožník Tomáš, Čavera Milan, Klösel Vladan; Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (3), Bačkovský Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin

O1A0510 FC Smíšené Fugy Krnov 1:4 (1:1)
Branky: Mrkvica Daniel - Lalák Jiří 2, Česlík Lukáš, Malinovský Petr; Rozhodčí:Němec Pavel (3), Vozárik Dušan (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Minařík Vít - Česlík Lukáš

O1A0511 Olympia Bolatice 3:5 (2:1)
Branky: Trebichalský Petr, Čavera Milan, Sedláček Martin - Ballarin Michal 2, Grygar Lukáš, Balarin Tomáš, Vysocký Martin; Rozhodčí: Bačkovský Pavel (3), Tomeš Vítězslav (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: David Filip, Vožník Tomáš - Florián David; ČK: David Filip - 0

O1A0512 Bolatice FC Smíšené 2:2 (2:1)
Branky: Balarin Tomáš 2 - Zavřel Ivan, Černoch Tomáš; Rozhodčí: Vozárik Dušan (3), Němec Pavel (3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Grygar Lukáš - Mrkvica Daniel, Šťastný Martin