.

6. turnaj 4.1.2014 Brušperk

Další turnaj jsme odehráli v krásné sportovní hale v Brušperku. Ovšem herně nám vyšel jen jeden zápas, zbyle dva byly totální propadáky... A po tomto turnaji již jsme nejhorším týmem v Krajském přeboru. Nejméně bodů, nejméně vstřelených branek, nejvíce obdržených....
.

FC Smíšené NC-LINE  -  Stará Ves n.O.   1 : 3  ( 1 : 0 )
Sestava:  Sokol Filip, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Vlk Libor, Minařík Vít, Máslo Vojtěch, Mrkvica Daniel, Mikunda Radek, Černoch Tomáš
branky:  Mrkvica Daniel
Utkání s týmem Staré Vsi, kterou jsme v podzimní části porazili, bylo zase naše tradiční. Doplatili jsme na neproměňování šancí. Začali jsme velice aktivně a hlavně bojovně. Přesto, že soupeř hrál velice dobře, neustále jsme byli o krok napřed. I přes několik neproměněných šancí jsme šli nakonec do vedení. To se prosadil náš letošní nejlepší střelec Daniel Mrkvica 1:0. Stará Ves se začala více tlačit před naší bránu, my však poctivě bránili a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Do několika šancí se dostal náš junior Tomáš Černoch, ovšem ani jednou se mu nepodařilo překonat brankáře. To se nepodařilo ani Danielovi Mrkvicovi a následně Víťovi Minařikovi. Sice jsme do konce poločasu udrželi vedení, ale neproměněné šance nás pro další vývoj zápasu velice mrzely.
Ve druhém poločase nás soupeř zaskočil. Celkem brzo se mu podařilo vyrovnat na 1:1 a poté již to byl boj o to, kdo dá první branku. Bohužel my to nebyli. Přes několik šancí jsme soupeřového brankáře nepřekonali. To Stará Ves s tvrdou střelou z devítky ujala vedení 1:2. Do konce zápasu jsme se snažili, bojovali. Ale branku jsme nedali a soupeř v posledních sekundách upravil do prázdné brány na konečných 1:3

Olympia V. Hoštice  -  FC Smíšené NC-LINE     9 : 2  ( 7 : 0 )
branky:  Mrkvica Daniel , Šťastný Lukáš
Tak úvod tohoto utkání byl pro nás zlým snem. Jedna chyba za sebou. Vše ve středu hřiště. Zbytečně jsme ztráceli balóny a soupeř nás tvrdě trestal. Pět střel na naší bránu, pětkát si náš brankář Filip Sokol šáhl na míč a stav 5:0. Do konce poločasu narostlo skóre na hrozivých 7:0. Ve druhém jsme začali bránit trochu lépe. Soupeř taky trochu ubral na aktivitě a my brankami Daniela Mrkvicy a Lukáše Šťastného snížili. Ale taky udělali další dvě chyby a tak se skóre uzavřelo na 9:2.

R.T. Hukvaldy  -  FC Smíšené NC-LINE     13 : 1  ( 7 : 1 )
branky:  Minařík Vít
Jestli minulý zápas byl pro nás zlým snem, tak tento zápas byl pro nás totální horor. Snažili jsme se s technickým týmem hrát něco, na co jsme neměli. A Hukvaldy si s námi dělaly co chtěly. Popisovat z naší strany se ani nedá co. Jen jsme si přáli, ať zápas co nejdříve zkončí…..