.
web uvod 002 prac.jpg

7.turnaj 19.1.2014 Ostrava

237871.jpg
V neděli v podvečer jsme odehráli další dvě utkání ve sportovní hale na Varenské ulici. Do sestavy poprve nastoupil Jarda Stratil a ukázal se jako dobrá posila. V prvním utkání podal náš tým velice dobrý výkon, druhý zápas byl tak troch propadák....


.
 
Beach Boys Odry - FC Smíšené NC-LINE   4 : 4  ( 2 : 1 )

Sestava:  Šťastný Daniel, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Vlk Libor, Mrkvica Daniel, Černoch Tomáš, Černoch Pavel, Zavřel Ivan, Stratil Jaromír, Nový Dalibor
branky:  Stratil Jaromír 2x, Mrkvica Daniel, Vlk Libor

Začátek utkání jako by nám nějak utekl. Vůbec jsme nebyli v tempu a soupeř nás prvních 10 minut vyloženě přehrával. Taky se oderští dostali do vedení 2:0. Ale od poloviny prvního poločasu se náš tým pomalu probouzel. Postupně jsme převzali iniciativu a dokonce jsme více než 5 minut soupeři nepůjčili míč. V té chvíli jsme totálně ovládali hru, ale branku ne a ne vstřelit. To se nám povedlo až 15 sekund před poločasem - 2:1.
V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém bojovném výkonu a naše snaha byla korunována dokonalým obratem na 2:3. Odry sice vyrovnaly, ale my šli opět do vedení 3:4. Závěru nás ale zase chvíle nepozornosti stála 3 body. Oderští vyrovnali na 4:4 a přes naši snahu se do konce zápasu stav nezměnil. V krásném futsalovém zápase podal náš tým velice slušný výkon.FC Smíšené NC-LINE - Top Dogs Nový Jičín   1 : 15  

Sestava:  Šťastný Daniel, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Vlk Libor, Mrkvica Daniel, Černoch Tomáš, Černoch Pavel, Zavřel Ivan, Stratil Jaromír, Nový Dalibor
branky:  Šťastný Martin

Tak tento zápas byl tvrdý direct do našeho seběvědomí. Po předcházejícím výkonu jsme chtěli uhrát proti favoritovi slušný výsledek. Bohužel nás jičínští tvrdě vyškolili. Skoro každá jejich akce končila brankou v naší síti. To my se k šancím zdlouhavě dopracovávali a navíc je ani neproměňovali. I přes hrozivě narustající skóre ovšem naši kluci bojovali až do konce utkání. Kvalita se buhužel ukázala na straně Top Dogsu.
19.10.2017 10:42:53
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one