.

7.turnaj 19.1.2014 Ostrava

V neděli v podvečer jsme odehráli další dvě utkání ve sportovní hale na Varenské ulici. Do sestavy poprve nastoupil Jarda Stratil a ukázal se jako dobrá posila. V prvním utkání podal náš tým velice dobrý výkon, druhý zápas byl tak troch propadák....

.

Beach Boys Odry - FC Smíšené NC-LINE   4 : 4  ( 2 : 1 )

Sestava:  Šťastný Daniel, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Vlk Libor, Mrkvica Daniel, Černoch Tomáš, Černoch Pavel, Zavřel Ivan, Stratil Jaromír, Nový Dalibor
branky:  Stratil Jaromír 2x, Mrkvica Daniel, Vlk Libor

Začátek utkání jako by nám nějak utekl. Vůbec jsme nebyli v tempu a soupeř nás prvních 10 minut vyloženě přehrával. Taky se oderští dostali do vedení 2:0. Ale od poloviny prvního poločasu se náš tým pomalu probouzel. Postupně jsme převzali iniciativu a dokonce jsme více než 5 minut soupeři nepůjčili míč. V té chvíli jsme totálně ovládali hru, ale branku ne a ne vstřelit. To se nám povedlo až 15 sekund před poločasem - 2:1.
V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém bojovném výkonu a naše snaha byla korunována dokonalým obratem na 2:3. Odry sice vyrovnaly, ale my šli opět do vedení 3:4. Závěru nás ale zase chvíle nepozornosti stála 3 body. Oderští vyrovnali na 4:4 a přes naši snahu se do konce zápasu stav nezměnil. V krásném futsalovém zápase podal náš tým velice slušný výkon.

FC Smíšené NC-LINE - Top Dogs Nový Jičín   1 : 15

branky:  Šťastný Martin

Tak tento zápas byl tvrdý direct do našeho seběvědomí. Po předcházejícím výkonu jsme chtěli uhrát proti favoritovi slušný výsledek. Bohužel nás jičínští tvrdě vyškolili. Skoro každá jejich akce končila brankou v naší síti. To my se k šancím zdlouhavě dopracovávali a navíc je ani neproměňovali. I přes hrozivě narustající skóre ovšem naši kluci bojovali až do konce utkání. Kvalita se buhužel ukázala na straně Top Dogsu.