.

Poslední turnaj KP 1.3.2014 Sareza

Poslední turnaj odehraný 1.3.2014 v ostravské hale SAREZA nám nevyšel. I když jsme byli oslabeni o 3 hráče, nehráli jsme vůbec špatně. Bohužel se opět ukázalo, že v této sezóně neumíme dávat branky. Oba dva zápasy jsme prohráli a vzhledem k tomu, že Inter Ostrava jeden zápas vyhrál, končíme tuto sezónu na posledním místě !!!
.

FC Smíšené NC-LINE  -  Fufy Krnov  1 : 4

Sestava:  Šťastný Daniel, Šťastný Lukáš, Šťastný Martin, Mrkvica Daniel, Černoch Tomáš, Černoch Pavel, Zavřel Ivan, Nový Dalibor, Maslo Vojtěch
branky:  Mrkvica Daniel

Zcela vyrovnané utkání, teda ve hře v poli. Krnov však jednoduše dával branky. Čtyři branky dali po rozehrání rohového kopu. Jednoduše rozehráli nacvičenou nahrávku a my jim vždy skočili "na špek". My se opět těžce dopracovávali k zakončení a když už se podařilo ohrozit soupeřovou branku, trefili jsme tyče nebo brankáře.

FC Smíšené NC-LINE  -  Shooters Bolatice  1 : 8

branky:  Nový Dalibor

Výsledek je pro nás hodně krutý...... Klasický začátek. Uděláme 3 chyby a lehce prohrávame 0:3. Pak se můžeme snažit jak chceme.... V druhém poločase jsme soupeři osm minut nepůjčili míč ! Hráli jen na jejich polovině, vytvářeli si šance. Pak jedno nepokrytí brejku a zase laciný gól. V podstatě, co brejk, to jsme dostali branku. V závěru jsme soupeře zase přitlačili, ale zase jen trefovali tyče a brankáře.....

zhodnocení celé sezóny zpracuji později....