.
web uvod 002 prac.jpg

Sezóna 2013 / 2014

plakát 1. kolo.jpg
Začátek nové sezóny: 26.října 2013 v Bílovci.
Soutěž: Krajský přebor
Hráči: stálý základ srdcařů + nové hráče představím do začátku soutěže. Jedná se o dva hráče, kteří mají futsalové zkušenosti, 3 nováčci, 2 junioři a jeden hráč obnovil futsalovou kariéru.
Tréninky: od začátku října vždy ve středu od 19:00 hodin v Bílovci.

Kompletní rozpis soutěže zde !!!
Dopis předsedy pro všechny členy FC Smíšené:

Vážení futsalisté FC Smíšené NC-LINE Bílovec !!!

      Po skončení minulé sezóny vedení klubu FC Smíšené NC-LINE Bílovec dlouho zvažovalo nad naší další účastí ve futsalových soutěžích. Nakonec po dlouhých poradách a vypsané anketě, jsme se rozhodli pokračovat ve čtvrté nejvyšší soutěži - Moravskoslezském Krajském přeboru. Jeden z důvodů pokračování bylo i to, že v letošním roce oslavil náš klub FC Smíšené 10 let od oficiálního založení.

      Než se ale rozběhne nový ročník soutěže, je potřeba udělat změny, které povedou k lepším výkonům našeho klubu. Největší problém všech sezón je účast hráčů nejen na trénincích, ale i v zápasech. Částečně je vina na malém zájmu i termínová kolize s velkým fotbalem. Ale myslím si, že pokud je zájem za náš klub hrát, dá se vše domluvit a sladit. Hlavní problém je v přístupu některých členů. Máme v týmu pár „srdcařů", kteří pro klub žijí. Ale zbytek bere futsal jen okrajově a přijdou si jen tak kopnout. A proto je třeba vytvořit nějaké pravidla pro členy, aby začali brát futsalový tým vážně.

Proto se od letošní sezóny nastavuje několik pravidel pro všechny hráče!

1)      Členské příspěvky - na sezónu se budou vybírat od každého člena příspěvky - 200 Kč (nový člen napoprvé zaplatí 300 Kč). Z této částky jde 100 Kč na příspěvky FUTIS.  Zaplatit jde buďto osobně nebo převodem. Číslo účtu FC Smíšené:  2300291355/2010 - do poznámky napište jméno.

2)      Účast na trénincích musí být potvrzená nejpozději v pondělí večer! Pronájem haly stojí nemalé peníze a nemá cenu dělat trénink pro 4 lidi !

3)      Na zápasy je třeba se dostavit připravený a odpočatý. Přijít na zápas po probdělé noci asi nemá moc cenu. Rozpisy utkání bude mít každý hráč před začátkem sezóny a svůj osobní život se dá tomu přizpůsobit. Záleží na zájmu a přístupu každého jedince.

4)      Účast na zápasech. Bez omluvenky se předpokládá, že se hráč dostaví k utkání. Vedení přece nebude před každým zápasem obvolávat jednotlivé hráče a doprošovat se jejich účasti. Nominace na zápas se domluví na trénincích a jinak je možnost komunikace: mobil, www stránky a facebook.

5)      Každý, kdo bude mít zájem hrát, přijme tyto pravidla a bude důstojně reprezentovat náš klub FC Smíšené NC-LINE Bílovec.

Opravdu doufám, že si všichni uvědomí, zda chtějí opravdu za náš klub hrát a tím být opravdovým členem FC Smíšené! Náš tým patří v soutěži mezi  3 nejlépe zabezpečené týmy a tím by se mělo toto projevit i na výsledcích. Máme svoji domovskou halu na tréninky a zápasy, materiálově jsme taky vybaveni a podpora sponzorů je taky na výši. Všechno ale stojí nemalé peníze a námahu a proto by se tyto investice měly projevit i v zájmu všech členů !

 

Děkuji za pochopení

 

Martin Šťastný

Předseda klubu FC Smíšené 2003

Tel:  734 766 505

email:  happy@klikni.cz

www.smisene.cz

www.facebook.com/fcsmisene

19.10.2017 10:46:51
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one