1.turnaj 19.10.2014 Ostrava, Várenská ul.

19.10.2014 jsme otevřeli novou sezónu 2014/2015. Jako už tradičně náš úvod sezóny provázely problémy se sestavou. Zase se nedostavili bez omluvy 3 hráči a tak veterán Happy opět prodloužil kariéru :-) :-). I tak jsme na úvod podali velice kvalitní výkon, který stačil na první 3 body.
.

FC Smíšené NC-LINE  - Medvědi Malé Hoštice   7 : 1

Sestava:  Šťastný Daniel, Šťastný Martin, Mrkvica Daniel, Zavřel Ivan, Nový Dalibor, Máslo Vojtěch, Minařík Vít, Zapalač Petr
branky:  Zapalač Petr 4x, Minařík Vít 2x, Máslo Vojtěch

První utkáni nové sezóny nám vyšlo dokonale. S návratem Petra Zapalače vzrostlo sebevědomí všem hráčum a podali jsme parádní futsalový výkon. Bylo se opravdu na co koukat. Akce a souhry na jeden dotek lahodily oku. Kromě 5-ti minut druhého poločasu a závěru, kdy jsme trochu polevili, jsme dokonale ovládali hru. Mínus je akorát to, že jsme zahodili zase spousty šancí.

Sakrovec Stará Ves - FC Smíšené NC-LINE   6 : 3

branky:  Minařík Vít, Nový Dalibor, Mrkvica Daniel

Do druhého zápasu jsme šli oslabení o Petra, který musel odcestovat. I přesto jsme pokračovali v dobrém výkonu proti velice kvalitnímu soupeři. I tento zápas se musel líbit všem přítomným v hale. V zápase jsme zase dojeli na individuální chyby. Stará Ves ze začátku ovládala hru a my hráli na protiútoky. Z jednoho z nich jsme se ujali vedení 1:0. Ovšem naše chyby nás zradily a soupeř odskočil na 1:4. V druhém poločase přišla naše silná desetiminutovka kdy jsme soupeře dokonale přehráli a snížili na 3:4. Vyrovnat se nám ovšem nepodařilo a v závěru nám prostě došly síly na jakýkoliv zvrat.