.
web uvod 002 prac.jpg

Futsal Cup 2015

zinasport-2.jpg
3.ledna 2015 se uskuteční V.ročník našeho futsalového turnaje: FUTSAL CUP 2015 Bílovec.
informace jsou na stránkách turnaje: http://www.turnaj.717.cz
Na turnaji proběhne prezentace firmy ZINASPORT, která vstupuje na náš trh. K prohlédnutí bude veškerý sortiment vybyvení k futsalu a fotbalu, který si můžete i zakoupit. Napíklad super halovky za 495 Kč !!!
 
Po roční odmlce se v bílovecké Sportovní hale konal V. ročník futsalového turnaje FUTSAL CUP 2015. Krátce po Novoročních oslavách se do Bílovce sjelo osm týmů. Některé týmy se zúčastnily již poněkolikáté, jiné si odbyly svou premiéru. Vzhledem k termínové kolizi s futsalovými soutěžemi se turnaje poprvé zúčastnily i týmy z velkého fotbalu: FK Bílov, Sokol Kujavy a TJ Heřmanice. Ovšem i v těchto týmech objevili zkušení futsalisté, někteří i z nejvyšších soutěží.
První utkání tradičně obstaral domácí celek FC Smíšené NC-LINE. Soupeřem byl tentokrát tým Sokol Poruba. Utkání hned nastavilo vysokou laťku jak v úrovni, tak v dramatičnosti. Soupeři se pravidelně střídali ve vedení, nakonec si vítězství 2:3 odnesli ostravští hráči Sokola Poruby.
Dvě základní skupiny po čtyřech týmech dále nabídly utkání po celé dopoledne. Ani jedno utkání neskončilo bez branek, celkem se na celém turnaji vstřelilo 80 branek, o které se podělilo 41 střelců. Pěkných zápasů bylo základních v skupinách několik. Za zmínku stojí například Phoenix Bílovec – Sokol Kujavy 4 : 0. Po tomto utkání vypadal Phoenix, za který nastoupil nejlepší futsalista České republiky posledních dvou let Michal „Jambo“ Seidler, jako jasný favorit turnaje.  A Sokol Kujavy byly na odpis. Nakonec ale vše dopadlo úplně jinak. J Další krásné utkání bylo mezi FK Bílov a FC Smíšené. Bílov překvapivě vedl 2:0 a domácí účastník Krajského přeboru by byl po druhé porážce mimo postup. Ovšem zkušenost z futsalových utkání se u domácích projevila a FC Smíšené dokázalo otočit na 3:2. A to se poslední branku podařilo vstřelit 5 sekund před koncem nejlepšímu střelci turnaje Petrovi Zapalačovi. Ve skupinách bylo ještě plno krásných utkání, ale do semifinálových bojů mohly postoupit jen 4 týmy. To se nakonec povedlo z prvních míst FK Bílov a Phoenix Bílovec, ze druhých míst postupovaly FC Smíšené a Sokol Kujavy.
V prvním semifinále se utkaly FK Bílov a Sokol Kujavy. Utkání bylo velice vyrovnané a nakonec rozhodla jediná branka, kterou vstřelil hráč Kujav Jan Šesták. Tato jediná branka rozhodla o postupu Sokola Kujavy do finále turnaje.
To druhé semifinále bylo na branky bohatší o dost více. A dramatické snad nejvíc ze všech zápasů. Nejprve FC Smíšené vedlo 1:0, Phoenixu se podařilo otočit na 1:3. Nakonec FC Smíšené srovnalo na 3:3 a rozhodnout musely pokutové kopy. Ty zvládli lépe střelci z FC Smíšené. Poprvé sice kapitán Dalibor Nový minul, ale Víťa Minařík a Petr Zapalač byli neomylní. To za Phoenix se trefil jen Ronec, Micu vychytal Daniel Šťastný a poslední kop minul Ondruš.
Poté probíhaly zápasy o umístění na ostatních místech. Kolem patnácté hodiny turnaj vrcholil nejprve zápasem o 3. místo. Opět veliké drama, ve kterém Phoenix vedl pět minut před koncem 4:2. Bílovu se podařilo vyrovnat na 4:4 a zase rozhodovaly pokutové kopy. A opět Phoenix neuspěl, kdy ve čtvrté sérii minul hráč Štverka.
Turnaj vyvrcholil finálovým zápasem mezi FC Smíšené NC-LINE Bílovec a Sokol Kujavy. V tomto utkání již se projevila větší zkušenost futsalistů FC Smíšené. I když Kujavy srdnatě bojovaly, dokázaly jen jednou nastřelit tyč branky. Zatímco za Smíšené se trefili Libor Vlk a Víťa Minařík a o vítězi bylo jasno.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům za odvedené výkony (celkem nastoupilo 82 hráčů). Za zcela bezkonfliktní a pohodový průběh zápasů. Rozhodčím, panu Zdenovi  Ertelovi a Laďovi Glogarovi za perfektní vedení zápasů. Sponzorům, firmě NC-LINE s.r.o. a ZINASPORT za podporu a dodané ceny. 

Celkové pořadí turnaje ročníku 2015:
 
1. FC Smíšené NC-LINE Bílovec
2. Sokol Kujavy
3. FK Bílov
4. Phoenix Bílovec
5. AS Bizon Studénka
6. Sokol Poruba
7. DTJ Vřesina
8. TJ Heřmanice
 

 
19.10.2017 10:38:34
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one