.
web uvod 002 prac.jpg

2.kolo 26.11.2017 Ostrava, Várenská ul.

Na druhý turnaje sezóny jsme nachystali hodně ofenzivní sestavu. V útoku nastoupili naši druholigoví fotbalisté, opavský Petr Zapalač a žižkovský Lukáš Stratil. Sice nám absentovali další čtyři hráči patříci do základu, ale i tak jsme byli v hodně silné sestavě. Ve všech zápasech jsme předvedli hodně kvalitní výkony. Naše hra i krásné branky se musely všem líbit. A v posledním zápase jsme i ukázali dokonalý obrat, kdy jsme prohrávali už 1:5 a v posledních sekundách otočili na 6:5. Celý tým zahrál perfektně !!!

AFK Medvědi Malé Hoštice - FC Smíšené 2003    5 : 5 ( 2 : 2 )
FC Smíšené 2003 – Beach Boys Odry B   7 : 2 ( 4 : 0 )
FC Smíšené 2003 – Shooters Bolatice   6 : 5 ( 1 : 4 )
 
1. ComProMiS 5 5 0 0 24: 7 15
2. Medvědi 5 4 1 0 37: 21 13
3. USK Slávie 5 4 0 1 30: 17 12
4. Shooters 5 3 0 2 31: 16 9
5. FC Smíšené 5 2 1 2 23: 24 7
6. FC Globtec 5 1 0 4 14: 29 3
7. Beach Boys B 5 0 0 5 16: 32 0
8. Roub Vítkovice B 5 0 0 5 5: 34 0

pro podrobnosti klikni na nadpis....
 
AFK Medvědi Malé Hoštice - FC Smíšené 2003    5 : 5 ( 2 : 2 )
sestava: Sokol Filip, Šesták Jaroslav, Šesták Tomáš, Stratil Jaromír, Stratil Lukáš, Janovský Dominik, Špitalík Jan, Vašina Ladislav, Zapalač Petr
branky: Stratil Lukáš 2x, Zapalač Petr 3x

     Hned první zápas druhého turnaje ukázal hodně kvalitní futsal. Přispěli k tomu oba dva soupeři. Náš tým vstoupil do zápasu lépe, v prvních pěti minutách jsme Medvědům míč skoro vůbec nepůjčili, ovšem do šancí jsme se dostávali jen v náznacích. Zato v 7´nás soupeř totálně zakončil a hned měl nadvakrát tutovou šancí, kdy dvakrát po sobě nastřelili tyč naší brány. Od toho času se začaly objevovat velké šance na obou stranách. Během tří minut byli naši hráči třikrát sami před soupeřovým brankářem, ovšem bez vstřelené branky. První gól tak padl až v čase 12:45, kdy přímo z výhozu našeho brankáře Filipa Sokola skóroval hlavou Lukáš Stratil – 0:1. V 15´však soupeř srovnal na 1:1, kdy jejich hráč individuálně prošel celou naší obranou. Za minutu nato Hoštice hodně rychle rozehráli aut a hned zakončili – 2:1. Náš tým však půl minuty před koncem poločasu dokázal srovnat, kdy tvrdou ranou pod dřevno zavěsil Petr Zapalač – 2:2.
     Druhý poločas začal ve stejném duchu jako první. Zase jsme byli herně o trochu lepší a více drželi míč na svých halovkách. Branka padla v 6´, kdy opět skóroval Lukáš Stratil – 2:3. Za minutu nato nás poslal do trháku Petr Zapalač – 2:4. A za další minutu krásnou akci znovu zakončil Petr Zapalač – 2:5. Vypadalo to, že máme soupeře na lopatkách, ale v 12´minutě začal být náš tým zbytečně nervózní. Rozhodily nás dvě nepřesně odpískané situace a soupeř toho využil a snížil na 3:5. Do čtrnácté minuty jsme měli ještě 3 další tutové šance, ale branka z nich nepadla. K rozhodující situaci došlo v čase 15:30, Jarda Šesták dostal druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Z následujícího trestného kopu soupeř prostřelil naší zeď a snížil na rozdíl jediné branky – 4:5. Navíc začali krát power-play a dokonale ji využili, kdy srovnávací branku na 5:5 vstřelil jejich pátý hráč na palubovce v čase 17:37. Do konce zápasu byly ještě šance na obou stranách, tak je remíza nakonec i spravedlivá.
 
FC Smíšené 2003 – Beach Boys Odry B   7 : 2 ( 4 : 0 )
sestava: Sokol Filip, Návrat Ondřej, Šesták Tomáš, Stratil Jaromír, Stratil Lukáš, Janovský Dominik, Špitalík Jan, Vašina Ladislav, Zapalač Petr
branky:  Stratil Lukáš 2x, Stratil Jaromír, Šesták Tomáš, Vašina Ladislav 2x, Zapalač Petr

V druhém našem utkání nemohl nastoupit po vyloučení Jarda Šesták. Začali jsme proto opatrně a čekali s čím přijde soupeř. Zase jsme více drželi míč a pomalu se dostávali do převahy. Ovšem oderští byli nebezpeční z každého protiútoku a tak bylo hodně důležité neztrácet balóny a nekazit přihrávky. A navíc Beach Boys zkušeně bránil v dobrém rozestavení. Proto byla naše první branka v 7 minutě hodně důležitá a hodně nás nakopla a uklidnila. To ukázali pěknou spolupráci Lukáš Stratil a Petr Zapalač – 1:0. V 9´vstřelil naší další branku nejmladší náš hráč, Tomáš Šesták futsalově, bodlem propálil brankáře – 2:0. V čase 8:40 vedeme již 3:0, kdy se trefil Jarda Stratil a do konce poločasu ještě zvyšujeme na 4:0 brankou Lukáše Stratila.
     V druhém poločase jsme drželi naše tempo, ale první branku dali oderští. V 7´snížili po našem zaváhání na 4:1. Ovšem za 20 sekund náš náskok hned navýšil Lukáš Stratil 5:1. V 9 minutě se neustále se snažící soupeř zase trefuje, kdy jejich hráč utekl naší obraně 5:2. Dále jsme ale měli zápas pod kontrolou a do konce zápasu se ještě dvakrát trefil Ladislav Vašina.
 
 
FC Smíšené 2003 – Shooters Bolatice   6 : 5 ( 1 : 4 )
sestava: Sokol Filip, Návrat Ondřej, Šesták Jaroslav, Šesták Tomáš, Stratil Jaromír, Stratil Lukáš, Janovský Dominik, Špitalík Jan, Vašina Ladislav, Zapalač Petr
branky:  Stratil Lukáš 2x, Šesták Jaroslav, Špitalík Jan, Zapalač Petr 2x

     Ve třetím našem utkání byl větším favoritem tým z Bolatic. Náš tým ale v každém dnešním utkání dokázal více držet míč ve své moci. I v tomto utkání jsme byli častěji na polovině soupeře. Ovšem stačil první rychlý protiútok a ve čtvrté minutě jsme prohrávali 0:1. V 7 minutě jsme sice dokázali snížit, kdy krásnou futsalovou akci zakončil Petr Zapalač – 1:1. Poté hru ale soupeř vyrovnal a svými zkušenostmi postupně navýšil poločasové skóre na 1:4.
     Druhý poločas jsme začali ještě hůře. V přestávce do brány nastoupil Ondra Návrat. Hned v první minutě Bolatice zvýšili na 1:5 a s našim týmem to vypadalo špatně. FC Smíšené se ale nevzdává a přidává na tempu! Minutu nato ukazujeme další krásnou akci a Lukáš Stratil snížuje na 2:5. Začínáme soupeře tlačit, stále máme šance a dostáváme se do náporu. Ale i Bolatice hrozí z protiútoků a tak je to pro oko diváka dost super zápas. V 11 minutě opět snížuje Lukáš Stratil po nahrávce Petra Zapalače – 3:5. To už je náš tlak drtivý, ale obrana Bolatic je dost zkušená na pokrytí většiny našich šancí. Dvě a půl minuty před koncem nastřeluje Petr Zapalač míč na bránu a Jarda Šesták hrudi snížuje na rozdíl jediné branky -  4:5. Dále se snažíme o další branku a 55 sekund před koncem z dálky ranou k tyči vyrovnává Jan Špitalík – 5:5. A to ještě nebylo vše, soupeř zahrozil svou šancí, náš brankář to zvládl a 30 sekund před konce jsme zasadili rozhodující ránu, to Petr Zapalač prostřelil soupeřového brankáře – 6:5 ! 

.
.
23.06.2018 12:04:26
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one