tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist

5.kolo 6.1.2018 Sareza

Po vánočních svátcích plného přežírání a nicnedělání jsme dojeli do ostravské Sarezy k pátému turnaji Krajského přeboru. A zase v trochu obměněné sestavě. Po zranění se k týmu připojili Tomáš Černoch a Daniel Mrkvica a oba dva ukázali, že po dlouhé pauze nic ze svého umění nezapomněli.

 
FC Smíšené 2003 – AFK Medvědi malé Hoštice    5 : 2 ( 1 : 1 )
sestava: Návrat Ondřej, Šťastný Daniel, Šesták Jaroslav, Šesták Jan, Šesták Tomáš, Schmied Jan, Kotrla Kryštof, Vašina Ladislav,  Janovský Dominik, Černoch Tomáš, Mrkvica Daniel, Špitalík Jan
branky: Vašina Ladislav 2x, Černoch Tomáš 2x, Schmied Jan
 
USK Slávie Ostr.Univerzita  - FC Smíšené 2003   3 : 6  ( 1 : 1 )
sestava: Návrat Ondřej, Šťastný Daniel, Šesták Jaroslav, Šesták Jan, Šesták Tomáš, Schmied Jan, Kotrla Kryštof, Vašina Ladislav,  Janovský Dominik, Černoch Tomáš, Mrkvica Daniel, Špitalík Jan
branky:  Vašina Ladislav 2x, Janovský Dominik, Šesták Jan, Kotrla Kryštof, Mrkvica Daniel
 
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. ComProMiS 12 9 2 1 46 : 23 29
2. FC Smíšené 12 7 2 3 65 : 41 23
3. USK Slavie 12 7 1 4 72 : 44 22
4. AFK Medvědi 12 6 3 3 65 : 46 21
5. Shooters 12 6 1 5 67 : 46 19
6. Beach Boys B 12 3 1 8 35 : 60 10
7. FC Globtec 12 3 1 8 34 : 60 10
8. Roub Vítkovice B 12 1 1 10 14 : 78 4

Pro podrobnosti klikni na nadpis nebo zde..
FC Smíšené 2003 – AFK Medvědi malé Hoštice    5 : 2 ( 1 : 1 )
sestava: Návrat Ondřej, Šťastný Daniel, Šesták Jaroslav, Šesták Jan, Šesták Tomáš, Schmied Jan, Kotrla Kryštof, Vašina Ladislav,  Janovský Dominik, Černoch Tomáš, Mrkvica Daniel, Špitalík Jan
branky: Vašina Ladislav 2x, Černoch Tomáš 2x, Schmied Jan

     Utkání začalo z obou stran velice opatrně. Teprve až od páté minuty se začaly rodit pořádné šance na obou stranách. To nejprve zahodil tutovku Jan Špitalík a na druhé straně trefil soupeř tyč naší brány. V 9 minutě zatáhl míč Jan Šesták, krásnou zadovkou předložil míč Laďovi Vašinovi a ten se nemýlil – 1:0. Až do 15 minuty jsme byli o něco lepším celkem, naše šance byly o moc vyloženější, jen trefit kolikrát prázdnou bránu…. Čtyři minuty před koncem poločasu se náš tým nechal rozhodit do mírné nervozity, přestali jsme na chvíli hrát a Medvědi toho využili k vyrovnání 1:1.
     Do druhého poločasu už jsme zase vletěli v pohodě a hned v druhé minutě po rychlém protiútoků skóruje Jan Schmied – 2:1. V čase 5:32 jsme v obraně vyrobili velkou hrubku a Medvědi svou důraznosti vyrovnali na 2:2.  Ale za minutu na to jdeme zase do vedení, kdy skóruje navrátilec Tomáš Černoch – 3:2. Od našeho vstřeleného gólu jsme drželi režii zápasu ve svých rukách, vytvářeli si další šance a důsledně bránili. Ve dvanácté minutě se dostal během jedné minuty do tří vyložených šancí Kryštof Kotrla, trefil i tyč, branku ale nedal. To v čase 17:21 zahrával roh Jan Schmied a Ladislav Vašina vstřelil svoji druhou branku – 4:2. Poté začal soupeř hrát power-play, ale to už umíme ubránit. Minutu před koncem získává míč Tomáš Černoch a završuje konečné skóre na 5:2.

USK Slávie Ostr.Univerzita  - FC Smíšené 2003   3 : 6 ( 1 : 1 )
sestava: Návrat Ondřej, Šťastný Daniel, Šesták Jaroslav, Šesták Jan, Šesták Tomáš, Schmied Jan, Kotrla Kryštof, Vašina Ladislav,  Janovský Dominik, Černoch Tomáš, Mrkvica Daniel, Špitalík Jan
branky:  Vašina Ladislav 2x, Janovský Dominik, Šesták Jan, Kotrla Kryštof, Mrkvica Daniel

     V druhém zápase pátého turnaje nás čekala odveta s velice našlapaným týmem Ostravské Univerzity. Soupeř přijel s třemi kvalitními čtverkami a od začátku nasadil ostré tempo hry. Náš tým už je ale dostatečně zkušený a tak bylo utkání otevřené pro obě strany. Soupeř šel přece jenom v 7 minutě do vedení 1:0, ale pořád bylo utkání zcela vyrovnané. Ve 14 minutě ukázal svůj důraz Dominik Janovský a na třikrát prostřelil míč do slávistické branky – 1:1. Do konce poločasu byly šance na obou stranách, ale skóre se již neměnilo.
     Druhý poločas jsme nezačali moc dobře. Hned na začátku druhé minuty jsme po chybě inkasovali – 1:2. Náš tým to ale nerozhodilo. V čase 6:17 soupeř dvakrát hrál s brankářem, následoval trestný kop a Ladislav Vašina vyrovnává na 2:2. To začínáme být více nebezpečnější a v 10 minutě se poprvé ujímáme vedení 3:2. To se po vydařeném sólu prosazuje Jan Šesták a branku střílí mezi nohy soupeřového brankáře. Ve 14 minutě se prosazuje Ladislav Vašina – 4:2.  V čase 15:46 šel míč po ose Dominik Janovský – Schmied Jan – Kotrla Kryštof a posledně jmenovaný zvýšuje na 5:2. Utkání graduje jak svou kvalitou, tak i nervozitou mezi protihráči. Pro nás přichází zklidnění v 17 minutě, kdy se krásně prosazuje další navrátilec daniel Mrkvica – 6:2. Poté dochází i na nějaké ty karty, soupeř hraje power-play, ale čas už mu vyšel pouze na snížení 3:6.
Toto utkání mělo vše, co k futsalu patří. Krásné akce a branky, dynamiku, souhry i trochu nervozity a napětí mezi hráči. Hlavně to bylo krásné utkání mezi kvalitními soupeři. 
Domácí Hosté výsledek
ROUB Vítkovice FC Globtec 2 : 2
FC Globtec ComProMis 2 : 3
ROUB Vítkovice Shooters 0 : 9
ComProMis Shooters 1 : 7
Medvědi Beach Boys B 8 : 1
FC Smíšené Medvědi 5 : 2
Beach Boys B USK Slavie 2 : 10
USK Slavie FC Smíšené 3 : 6,

 
23.06.2018 12:01:53
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
17  - Dybal Dominik
13  - Kotrla Kryštof
9  - Nový Dalibor
7  - Mrkvica Daniel
7  - Dresler Zdeněk
7  - Mráz David
6  - Stratil Lukáš
5  - Hluchý Petr
5  - Kotrla Matěj
4  - Černoch Tomáš
3  - Šesták Jaroslav
3  - Šesták Jan
2  - Janovský Dominik
1  - Durec Roman
1  - Stratil Jaromír
1  - Šesták Milan
1  - Schmied Jan
1  - Sokol Filip
1  - Kořený Radim
21  - Mráz David
13  - Dybal Dominik
8  -   Dresler Zdeněk
5  -   Hluchý Petr
5  -   Kořený Radim
4 -    Nový Dalibor
4  -   Záruba Vlastimil
3  -   Barvík Radim
1 -   Mrkvica Daniel
1 -   Pavlištík Daniel
1 -   Šesták Milan
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one