.
web uvod 002 prac.jpg

1.turnaj 10.11.2018 Bílovec

FC Smíšené 2003 – LW Malibu Ostrava  3 : 5 ( 0 : 2 )
Sestava: Filip Sokol, Jaroslav Šesták, Tomáš Šesták, Daniel Mrkvica, Jan Schmied, Ladislav Vašina, Dominik Janovský, Lukáš Stratil, Tomáš Černoch, Durec Roman
Branky: Durec Roman, Mrkvica Daniel, Stratil Lukáš

ROUB KFV Vítkovice - FC Smíšené 2003  5 : 0  ( 1 : 0 )
Sestava: Filip Sokol, Jaroslav Šesták, Tomáš Šesták, Daniel Mrkvica, Ladislav Vašina, Dominik Janovský, Lukáš Stratil, Durec Roman, Dalibor Nový
 
FC Smíšené 2003 – LW Malibu Ostrava  3 : 5 ( 0 : 2 )
Sestava: Filip Sokol, Jaroslav Šesták, Tomáš Šesták, Daniel Mrkvica, Jan Schmied, Ladislav Vašina, Dominik Janovský, Lukáš Stratil, Tomáš Černoch, Durec Roman
Branky: Durec Roman, Mrkvica Daniel, Stratil Lukáš

V tomto prvním utkání a nekompletní sestavě se projevilo nesehranost týmu. Dost jsme kazili přihrávky, souhra taky nebyla. Hrát jsme začali až v druhém poločase, kdy už dobře a nadšeně hrající nováček soutěže vedl 0:3. Chvíli jsme se dostali do hry a během 4 minut srovnali na 3:3. Za dvě minuty šel soupeř po naší chybě opět do vedení 3:4 a my jsme s tím nic nezmohli udělat. Poslední branka padla v posledních sekundách do naší prázdné brány.

 
ROUB KFV Vítkovice - FC Smíšené 2003  5 : 0  ( 1 : 0 )
Sestava: Filip Sokol, Jaroslav Šesták, Tomáš Šesták, Daniel Mrkvica, Ladislav Vašina, Dominik Janovský, Lukáš Stratil, Durec Roman, Dalibor Nový

Do druhého utkání jsme nastoupili bez pauzy a oslabení o dva hráče, kteří pro zranění odstoupili. První poločas jsme dokázali držet krok, soupeř měl o něco více šancí, ale i my jsme nebezpečně ohrožovali vítkovickou bránu.
To co se dělo po dobu celého zápasu a hlavně po polovině prvního poločasu jsem nechtěl popisovat, ale musím reagovat na lživý a jednostranně napsaný článek na webu Vítkovic, který asi záměrně poškozuje náš klub. Člověk, který hodnotí zápas ze strany Vítkovic je mírně řečeno neobjektivní.

Jak píše, v 18 minutě vznikl emoční vzruch. Samozřejmě nikdo z Vítkovic nenapíše, proč to vzniklo. To, že tomu všemu předcházel faul zezadu na našeho hráče a neodpískání chybujícího rozhodčího. Signalizoval výhodu, přestože se náš hráč sotva udržel na nohou a míč vůbec neměl pod kontrolou. Na to náš kapitán protestoval a dostalo se mu jen výsměchu ze strany rozhodčího. Ano, při tom velice nesportovně do rozhodčího strčil. Velká chyba, neměl to dělat a zasluhoval by trest. Ovšem reakce rozhodčího byla nepochopitelná. Ten již hrubě shodil našeho kapitána na zem. A právě z tohoto důvodu vznikla velká strkanice na palubovce. Do které se bezdůvodně zapojili i hráči Vítkovic. Fanoušek našeho týmu se opravdu objevil na palubovce a nadával rozhodčímu, ale byl ihned vyveden a rozhodčího se ani on, ani nikdo další již nedotkl! O nějakém další ostrém napadání všech nemůže být ani řeč. Byl to chumel všech hráčů na palubovce. To hráči Vítkovic neměli důvod se do roztržky míchat, přesto se všeho aktivně zúčastnili! Sám rozhodčí si byl hodně vědom toho, co provedl a jak se zachoval. Nevím, co píše o zápise…. V něm se nic neobjevilo.
To, co píše o agresivitě v druhém poločase jsou zase jen bludy obhajující vítkovický tým.
Naše udělená červená karta č.1: Opět to vzniklo po faulu na našeho hráče. Nebudu psát, jestli to bylo surové nebo ne. Prostě zase podkopnutí zezadu. A na následovala urážka ze strany faulujícího hráče na našeho hráče ležícího na zemi. Hráč Vítkovic za urážku ani za zakopnutí míče potrestán nebyl.
Červená karta č.2: V souboji hráče proti hráči byl lepší hráč Vítkovic, obtočil se kolem zad našeho hráče a při jeho rozběhu byl faulován. Ano faul to byl, možná i na žlutou. Ale rozhodčí hned vytáhl červenou. Nebyl v tom žádný úmysl, nebyla to vyložená šance….  
To, že vítkovický brankář neustále během celého zápasu slovně i perverzními gesty napadal naše hráče se článek na vítkovickém webu taky nezmiňuje. Když byl na toto několikrát rozhodčí upozorněn, jen se smál a nikoho netrestal.
Když někdo popisuje průběh zápasu, měl by mít alespoň trochu soudnosti a psát pravdu. Ano utkání bylo hodně nervózní. Přispěli k tomu všichni aktéři zápasu včetně rozhodčích. Ale psát o surové hře, bezohlednosti, o záludnostech a ze svého týmu udělat poškozené andílky…. Takhle jednostranně lživý a poškozující článek dokáže napsat jen zaslepený …
10.10.2019 17:13:14
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one