.
web uvod 002 prac.jpg

7.turnaj Ostrava, Várenská ul.

Předposlední turnaj základní části. První zápas přinesl nádherný zápas, krásné akce obou soupeřů. Bohužel, Medvědi šance proměňovali, my ne. V druhém zápase tempo trochu opadlo, Globtec dlouho statečně vzdoroval, ale nakonec jsme poprvé udrželi čisté konto. Všechny ostatní výsledky dnešního hracího dne způsobily, o postup do první finálové pětky se zozhodne až v posledním kole základní části. 
pro více info rozklikni nadpis nebo klikni zde.

 
 FC Smíšené 2003 – AFK Medvědi malé Hoštice  3 : 4 ( 1 : 4 )
sestava: Sokol Filip, Šesták Jaroslav, Šesták Jan, Janovský Dominik, Mráz David, Mrkvica Daniel, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kořený Radim, Nový Dalibor, Dybal Dominik, Dresler Zdeněk, Návrat Ondřej
branky: Mráz David, Kotrla Kryštof, Dybal Dominik

V dnešním turnaji nás čekal těžký zápas proti prvnímu celku tabulky. A byl to nakonec hlavně krásný futsalový zápas, pro nás bohužel bez bodového zisku.
Od začátku se hrál kvalitní futsal se spousty šancí. Do vedení šel náš tým, kdy se v 6 minutě, ve svém prvním zápase za A-team prémiově trefil David Mráz – 1:0. Ovšem za necelé dvě minuty dokázali Medvědi vyrovnat na 1:1. Poté se nadále hrál velmi dobrý futsal a šance byly na obou stranách. Asi hodně důležitá chvíle nastala 3 minuty před koncem poločasu. David Mráz se na polovině hřiště dokonale uvolnil, šel sám na brankáře. Klička do strany se mu taky povedla, ovšem i když míč skončil v bráně, rozhodčí gól pro posunutí branky neuznali. Podle všeho byl ale míč v bráně dříve, než se branka posunula. Špatné rozhodnutí, bohužel. Za minutu na to kopali Medvědi trestný kop z asi 12-ti metru a dokázali prostřelit vše, co stálo míči v cestě do brány – 1:2. A 30 sekund před koncem poločasu nás dorazili na 1:4.
V druhém poločasu se ale náš tým zvednul k ještě lepšímu výkonu. Šance byly opět na obou stranách, náš tým jich určitě měl více. Ovšem to naše zakončení…. Až 7 minut před koncem snížil Kryštof Kotrla – 2:4. To už náš tlak vrcholil. Tři minuty na to jsme snížili na na 3:4, kdy po rozehraném rohu zakončil Dominik Dybal. A i když jsme se hodně snažili a šance byly, vyrovnat se nám nepodařilo.
Zápas se hodně líbil všem přítomným v hale. Ke kvalitě přispěly oba dva celky, u Medvědu je první místo v tabulce opravdu zasloužené.

 
FC Globtec Ostrava  - FC Smíšené 2003   0 : 7 ( 0 : 3 )
sestava: Návrat Ondřej, Šesták Jaroslav, Šesták Jan, Janovský Dominik, Mráz David, Mrkvica Daniel, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kořený Radim, Nový Dalibor, Dybal Dominik, Dresler Zdeněk, Sokol Filip
branky:  Dybal Dominik, Nový Dalibor, Mráz David 2x, Kotrla Matěj, Kořený Radim, Dresler Zdeněk

Ve druhém zápase dnešního turnaje nás čekal předposlední tým tabulky. A ač měl jen dva hráče na střídání, hodně našemu vzdoroval. Oproti předešlému zápasu to nebylo takové tempo. Ve 3 minutě zápasu otevřel skóre Dominik Dybal, který využil překvapivou přihrávku patou os Jana Šestáka – 1:0. I přes naší převahu jsme na další branku čekali do 17 minuty, to tvrdě a přesně vystřelil Zdena Dresler, Dalibor Nový zaclonil brankáři – 2:0.  Poté ještě minutu před koncem poločasu stříleně přihrával před bránu David Mráz a soupeř si srazil míč do vlastní branky 3:0.
V druhém poločase pokračoval zápas v poklidném tempu, soupeř nadále hodně vzdoroval, ale branky jsme stříleli jen my. Ve 12 minutě jsme rozehrávali trestný kop a nacvičený signál nám vyšel, kdy Matěj Kotrla zakončil – 4:0. Ve 14 minutě další standartka, přesně rozehraný roh a zakončuje David Mráz – 5:0. Za minutu na to po chytré přihrávce od Jana Šestáka zakončuje Radim Kořený a účet zápasu uzavírá tvrdou křižnou střelo Dalibor Nový.
 
 
1. AFC Medvědi Malé Hoštice 14 13 0 1 108 : 53 39
2. KFV ROUB Vítkovice 14 9 1 4 71 : 43 28
3. Shooters Bolatice 14 9 1 4 72 : 59 28
4. Static ComProMiS Ostrava 14 7 2 5 77 : 55 23
5. LW Malibu Ostrava 14 7 1 6 58 : 59 22
6. FC Smíšené 2003 Fulnek 14 7 0 7 56 : 43 21
7. Beach Boys Odry 14 6 1 7 48 : 53 19
8. FC Globtec Ostrava 14 1 0 13 38 : 101 3
9. FC Mroki Ostrava 14 1 0 13 35 : 99 3
výsledky 7.turnaje 27.1.2019 Ostrava, Várenská ul.
 
KFV Roub Vítkovice   Static ComProMIS Ostrava 3 : 3
Static ComProMiS Ostrava   Shooters Bolatice 3 : 3
Shooters Bolatice   KFV ROUB Vítkovice 5 : 3
Beach Boys Odry B   LW Malibu Ostrava 6 : 1
LW Malibu Ostrava   FC Mroki Ostrava 6 : 1
FC Mroki Ostrava   Beach Boys Odry B 2 : 4
FC Smíšené 2003 Fulnek   AFC Medvědi Malé Hoštice 3 : 4
AFC Medvědi Malé Hoštice FC Globtec Ostrava 15 : 4
FC Globtec Ostrava   FC Smíšené 2003 Fulnek 0 : 7

.
 
10.10.2019 17:17:10
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one