tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist

Rozpis zápasů "A" mužstva

10.11.2018 SH Bílovec
13:00  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  LW Malibu Ostrava  3 : 5
13:50  KFV Roub Vítkovice B  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  5 : 0

18.11.2018 SH Várenská Ostrava
13:50  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  FC Mroki Ostrava  2 : 1
14:40  Shooters Bolatice  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  5 : 3

1.12.2018  SH Sareza Ostrava
10:30  AFC Medvědi Malé Hoštice  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  6 : 2
12:10  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  FC Globtec Ostrava  5 : 3

8.12.2018 SH Sareza Ostrava
10:30  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  ComProMis Ostrava  3 : 4
11:20  Beach Boys Odry B  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  1 : 7

22.12.2018 SH Bílovec
08:00  LW Malibu Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  3 : 5
08:50  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  KFV Roub Vítkovice B  4 : 1

5.1.2019 SH Bílovec
08:50  FC Mroki Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  2 : 11
09:40  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  Shooters Bolatice  1 : 3

27.1.2019  SH Várenská Ostrava
13:00  FC Smíšené 2003 Fulnek  - AFC Medvědi Malé Hoštice  3 : 4
14:40  FC Globtec Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  0 : 7

2.2.2019 SH Bílovec
13:00  ComProMis Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  2 : 4
13:50  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  Beach Boys Odry B  3 : 2

nádstavba o postup

16.2.2019 SH Sareza Ostrava

 8:00   Medvědi Malé Hoštice - FC Smíšené 2003 Fulnek
 8:50   FC Smíšené 2003 - LW Malibu Ostrava

24.2.2019 SH Bílovec
 8:50   FC Smíšené 2003 Fulnek - KVF Roub Vítkovice B
10:30  Shooters Bolatice - FC Smíšené 2003 Fulnek

































































.


 
02.02.2019 19:16:26
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
13 – Dybal Dominik
10 – Kotrla Kryštof
 7 – Mrkvica Daniel
 6 – Stratil Lukáš
 6 – Dresler Zdeněk
 5 – Hluchý Petr
 5 – Mráz David
 5 – Nový Dalibor
 4 – Kotrla Matěj
 3 – Šesták Jan
 3 – Černoch Tomáš
 3 – Šesták Jaroslav
 2 – Janovský Dominik
 2 – Schmied Jan
 1 – Durec Roman
 1 – Kořený Radim
 1 – Sokol Filip
 1 – Stratil Jaromír
 1 – Šesták Milan
21  - Mráz David
13  - Dybal Dominik
8  -   Dresler Zdeněk
5  -   Hluchý Petr
5  -   Kořený Radim
4 -    Nový Dalibor
4  -   Záruba Vlastimil
3  -   Barvík Radim
1 -   Mrkvica Daniel
1 -   Pavlištík Daniel
1 -   Šesták Milan
6 - Kotrla Kryštof
5 - Nový Dalibor
4 - Dybal Dominik
3 - Mráz David
1 - Janovský Dominik
1 - Kotrla Matěj
1 - Dresler Zdeněk
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one