.
web uvod 002 prac.jpg

Rozpis zápasů "A" mužstva

10.11.2018 SH Bílovec
13:00  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  LW Malibu Ostrava  3 : 5
13:50  KFV Roub Vítkovice B  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  5 : 0

18.11.2018 SH Várenská Ostrava
13:50  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  FC Mroki Ostrava  2 : 1
14:40  Shooters Bolatice  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  5 : 3

1.12.2018  SH Sareza Ostrava
10:30  AFC Medvědi Malé Hoštice  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  6 : 2
12:10  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  FC Globtec Ostrava  5 : 3

8.12.2018 SH Sareza Ostrava
10:30  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  ComProMis Ostrava  3 : 4
11:20  Beach Boys Odry B  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  1 : 7

22.12.2018 SH Bílovec
08:00  LW Malibu Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  3 : 5
08:50  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  KFV Roub Vítkovice B  4 : 1

5.1.2019 SH Bílovec
08:50  FC Mroki Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  2 : 11
09:40  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  Shooters Bolatice  1 : 3

27.1.2019  SH Várenská Ostrava
13:00  FC Smíšené 2003 Fulnek  - AFC Medvědi Malé Hoštice  3 : 4
14:40  FC Globtec Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  0 : 7

2.2.2019 SH Bílovec
13:00  ComProMis Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek  2 : 4
13:50  FC Smíšené 2003 Fulnek  -  Beach Boys Odry B  3 : 2

nádstavba o postup

16.2.2019 SH Sareza Ostrava

 8:00   Medvědi Malé Hoštice - FC Smíšené 2003 Fulnek
 8:50   FC Smíšené 2003 - LW Malibu Ostrava

24.2.2019 SH Bílovec
 8:50   FC Smíšené 2003 Fulnek - KVF Roub Vítkovice B
10:30  Shooters Bolatice - FC Smíšené 2003 Fulnek

































































.


 
02.02.2019 19:16:26
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one