.
web uvod 002 prac.jpg
 
1.kolo  SH SOUs Kopřivníce  neděle 17.11.2019
čas domácí   hosté  
8:00 Orel Štramberk  -  1.FT Libhošť  
8:45 1.FT Libhošť  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
9:30 RIFC Drivers Nový Jičín  -  Orel Štramberk  
10:15 Rapid Frýdek Místek  -  New Jersey Nový Jičín  
11:00 New Jersey Nový Jičín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
11:45 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  Rapid Frýdek Místek  
12:30 Ozon Kunín  -  SKP Frýdek Místek  
13:15 SKP Frýdek Místek  -  Wespen Nový Jičín  
14:00 Wespen Nový Jičín  -  Ozón Kunín  
         
2.kolo  SH SOUs Kopřivníce  neděle 8.12.2019
čas domácí   hosté  
8:00 SKP Frýdek Místek  -  New Jersey Nový Jičín  
8:45 New Jersey Nový Jičín  -  1.FT Libhošť  
9:30 1.FT Libhošť  -  SKP Frýdek Místek  
10:15 Wespen Nový Jičín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
11:00 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  Orel Štramberk  
11:45 Orel Štramberk  -  Wespen Nový Jičín  
12:30 Ozon Kunín  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
13:15 Rapid Frýdek Místek  -  Ozon Kunín  
14:00 RIFC Drivers Nový Jičín  -  Rapid Frýdek Místek  
         
3.kolo  SH SOUs Kopřivníce  sobota 14.12.2019
čas domácí   hosté  
8:00 Orel Štramberk  -  Rapid Frýdek Místek  
8:45 Rapid Frýdek Místek  -  SKP Frýdek Místek  
9:30 SKP Frýdek Místek  -  Orel Štramberk  
10:15 New Jersey Nový Jičín  -  Wespen Nový Jičín  
11:00 Wespen Nový Jičín  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
11:45 RIFC Drivers Nový Jičín  -  New Jersey Nový Jičín  
12:30 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  1.FT Libhošť  
13:15 1.FT Libhošť  -  Ozon Kunín  
14:00 Ozon Kunín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
         
4.kolo  SH SOUs Kopřivníce neděle 5.1.2020
čas domácí   hosté  
8:00 Wespen Nový Jičín  -  1.FT Libhošť  
8:45 Rapid Frýdek Místek  -  Wespen Nový Jičín  
9:30 1.FT Libhošť  -  Rapid Frýdek Místek  
10:15 RIFC Drivers Nový Jičín  -  SKP Frýdek Místek  
11:00 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
11:45 SKP Frýdek Místek  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
12:30 Ozon Kunín  -  Orel Štramberk  
13:15 Orel Štramberk  -  New Jersey Nový Jičín  
14:00 New Jersey Nový Jičín  -  Ozon Kunín  
         
5.kolo  SH SOUs Kopřivníce neděle 19.1.2020
čas domácí   hosté  
8:00 Ozon Kunín  -  Wespen Nový Jičín  
8:45 SKP Frýdek Místek  -  Ozon Kunín  
9:30 Wespen Nový Jičín  -  SKP Frýdek Místek  
10:15 Orel Štramberk  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
11:00 1.FT Libhošť  -  Orel Štramberk  
11:45 RIFC Drivers Nový Jičín  -  1.FT Libhošť  
12:30 Rapid Frýdek Místek  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
13:15 New Jersey Nový Jičín  -  Rapid Frýdek Místek  
14:00 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  New Jersey Nový Jičín  
         
6.kolo  SH SOUs Kopřivníce sobota 1.2.2020
čas domácí   hosté  
8:00 Wespen Nový Jičín  -  Orel Štramberk  
8:45 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  Wespen Nový Jičín  
9:30 Orel Štramberk  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
10:15 Rapid Frýdek Místek  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
11:00 RIFC Drivers Nový Jičín  -  Ozon Kunín  
11:45 Ozon Kunín  -  Rapid Frýdek Místek  
12:30 SKP Frýdek Místek  -  1.FT Libhošť  
13:15 New Jersey Nový Jičín  -  SKP Frýdek Místek  
14:00 1.FT Libhošť  -  New Jersey Nový Jičín  
         
7.kolo  SH SOUs Kopřivníce neděle 16.2.2020
čas domácí   hosté  
8:00 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  Ozon Kunín  
8:45 1.FT Libhošť  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
9:30 Ozon Kunín  -  1.FT Libhošť  
10:15 Orel Štramberk  -  SKP Frýdek Místek  
11:00 Rapid Frýdek Místek  -  Orel Štramberk  
11:45 SKP Frýdek Místek  -  Rapid Frýdek Místek  
12:30 New Jersey Nový Jičín  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
13:15 Wespen Nový Jičín  -  New Jersey Nový Jičín  
14:00 RIFC Drivers Nový Jičín  -  Wespen Nový Jičín  
         
8.kolo  SH SOUs Kopřivníce sobota 7.3.2020
čas domácí   hosté  
8:00 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  SKP Frýdek Místek  
8:45 SKP Frýdek Místek  -  RIFC Drivers Nový Jičín  
9:30 RIFC Drivers Nový Jičín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
10:15 Ozon Kunín  -  New Jersey Nový Jičín  
11:00 Orel Štramberk  -  Ozon Kunín  
11:45 New Jersey Nový Jičín  -  Orel Štramberk  
12:30 Rapid Frýdek Místek  -  1.FT Libhošť  
13:15 1.FT Libhošť  -  Wespen Nový Jičín  
14:00 Wespen Nový Jičín  -  Rapid Frýdek Místek  
.










































































































.
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
10  - Dybal Dominik
6  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
4  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
3  - Nový Dalibor
3  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
1  - Černoch Tomáš
1  - Šesták Jan
1  - Nykš Matěj

 
9  - Pavlištík Daniel
6  - Mráz David
6  - Hluchý Jan
4 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
2  - Šesták Jan
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one