.
web uvod 002 prac.jpg
1.třída futsalu NJ/FM   2021/2022
         
1.turnaj  20.11.2021  SH SOUS Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 SKP Frýdek Místek  -  Javor Bordovice 9 : 1
8:45 Javor Bordovice  -  FU Kopřivnice C 1 : 6
9:30 FU Kopřivnice C  -  SKP Frýdek Místek 5 : 4
10:15 AS Bison Studénka  -  Wespen Nový Jičín 1 : 6
11:00 Wespen Nový Jičín  -  Ozon Kunín 5 : 4
11:45 Ozon Kunín  -  AS Bison Studénka 1 : 2
12:30 FC Smíšené 2003 B  -  Orel Štramberk 4 : 2
13:15 Orel Štramberk  -  FC Libhošť 4 : 1
14:00 FC Libhošť  -  FC Smíšené 2003 B 4 : 4
         
2.turnaj  5.12.2021  SH SOUS Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 Orel Štramberk  -  Wespen Nový Jičín  
8:45 Wespen Nový Jičín  -  Javor Bordovice  
9:30 Javor Bordovice  -  Orel Štramberk  
10:15 FC Libhošť  -  Ozon Kunín  
11:00 Ozon Kunín  -  SKP Frýdek Místek  
11:45 SKP Frýdek Místek  -  FC Libhošť  
12:30 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  FU Kopřivnice C  
13:15 AS Bison Studénka  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
14:00 FU Kopřivnice C  -  AS Bison Studénka  
         
3.turnaj  19.12.2021  SH Em.Zátopka  Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 SKP Frýdek Místek  -  AS Bison Studénka  
8:45 AS Bison Studénka  -  Orel Štramberk  
9:30 Orel Štramberk  -  SKP Frýdek Místek  
10:15 Wespen Nový Jičín  -  FC Libhošť  
11:00 FC Libhošť  -  FU Kopřivnice C  
11:45 FU Kopřivnice C  -  Wespen Nový Jičín  
12:30 Ozon Kunín  -  Javor Bordovice  
13:15 Javor Bordovice  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
14:00 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  Ozon Kunín  
         
4.turnaj  23.1.20212  SH SOUS  Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 FC Libhošť  -  Javor Bordovice  
8:45 AS Bison Studénka  -  FC Libhošť  
9:30 Javor Bordovice  -  AS Bison Studénka  
10:15 FU Kopřivnice C  -  Orel Štramberk  
11:00 Ozon Kunín  -  FU Kopřivnice C  
11:45 Orel Štramberk  -  Ozon Kunín  
12:30 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  SKP Frýdek Místek  
13:15 SKP Frýdek Místek  -  Wespen Nový Jičín  
14:00 Wespen Nový Jičín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
         
5.turnaj  5.2.20212  SH SOUS  Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  FC Libhošť  
8:45 Orel Štramberk  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
9:30 FC Libhošť  -  Orel Štramberk  
10:15 SKP Frýdek Místek  -  FU Kopřivnice C  
11:00 Javor Bordovice  -  SKP Frýdek Místek  
11:45 FU Kopřivnice C  -  Javor Bordovice  
12:30 AS Bison Studénka  -  Ozon Kunín  
13:15 Wespen Nový Jičín  -  AS Bison Studénka  
14:00 Ozon Kunín  -  Wespen Nový Jičín  
         
6.turnaj  19.2.20212  SH SOUS  Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 FC Libhošť  -  SKP Frýdek Místek  
8:45 Ozon Kunín  -  FC Libhošť  
9:30 SKP Frýdek Místek  -  Ozon Kunín  
10:15 AS Bison Studénka  -  FU Kopřivnice C  
11:00 FU Kopřivnice C  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
11:45 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  AS Bison Studénka  
12:30 Orel Štramberk  -  Javor Bordovice  
13:15 Wespen Nový Jičín  -  Orel Štramberk  
14:00 Javor Bordovice  -  Wespen Nový Jičín  
         
7.turnaj  6.3.20212  SH SOUS  Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 Ozon Kunín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
8:45 Javor Bordovice  -  Ozon Kunín  
9:30 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  Javor Bordovice  
10:15 SKP Frýdek Místek  -  Orel Štramberk  
11:00 AS Bison Studénka  -  SKP Frýdek Místek  
11:45 Orel Štramberk  -  AS Bison Studénka  
12:30 Wespen Nový Jičín  -  FU Kopřivnice C  
13:15 FC Libhošť  -  Wespen Nový Jičín  
14:00 FU Kopřivnice C  -  FC Libhošť  
         
8.turnaj  13.3.20212  SH SOUS  Kopřivnice
čas domácí   hosté výsledek
8:00 Ozon Kunín  -  Orel Štramberk  
8:45 Orel Štramberk  -  FU Kopřivnice C  
9:30 FU Kopřivnice C  -  Ozon Kunín  
10:15 FC Smíšené 2003 Fulnek B  -  Wespen Nový Jičín  
11:00 SKP Frýdek Místek  -  FC Smíšené 2003 Fulnek B  
11:45 Wespen Nový Jičín  -  SKP Frýdek Místek  
12:30 AS Bison Studénka  -  Javor Bordovice  
13:15 Javor Bordovice  -  FC Libhošť  
14:00 FC Libhošť  -  AS Bison Studénka  
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

  KB B A
Dybal Dom. 7 5 2
Kotrla Matěj 5 3 2
Pavlík Ondřej 4 2 2
Nový Dalibor 3 1 2
Kotrla Kryštof 2 2 0
Mráz David 2 2 0
Tomášek Jan 2 2 0
Návrat Ondřej 2 0 2
Kořený Radim 1 1 0
Nykš Matěj 1 1 0
Dresler Zd. 1 0 1
Hluchý Petr 1 0 1
Malcher Fr. 1 0 1
Sokol Filip 1 0 1
 
  počet
Záruba Vlastimil 3
Ferenc Radim 2
Nábělek Jaroslav 2
Barvík Radim 1
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one